Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Oaza Centrum
w Łomiankach

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Buraków, ul. Warszawska 56A

Oaza Centrum na mapie Łomianek

Buraków, ul. Warszawska 56A

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Oaza Centrum — 1 kw. 2020
Oaza Centrum
Domy A-F, Domy G-K
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2021

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba domów11
🟧 Liczba pięter1
🟧 Ogrzewanieindywidualne (piec gazowy jednofunkcyjny)
🟧 Parkingindywidualne garaże
🟧 Powierzchnia mieszkań131,36–167,61 m2
🟧 Rodzaj zabudowydomy
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniainstalacja alarmowa

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

O inwestycji

Oaza Centrum to nowoczesny kompleks osiedlowy z 11 domów w zabudowie szeregowej w dwóch ciągach, zlokalizowany w podwarszawskich Łomiankach, w pobliżu Wisły.

Lokalizacja

Inwestycja znajduję się w Łomiankach na osiedlu Buraków przy ul. Warszawskiej, w odległości 800 m od granicy z Warszawą. W okolicy inwestycji dominuje niska zabudowa jednorodzinna oraz użytkowa.

Okolica inwestycji

W promieniu 500 m znajdują sklep spożywczy Biedronka oraz CH Galeria Łomianki z hipermarketem Auchan. W bliskiej okolicy dostępne są restauracje, kawiarnie, bankomat, apteka, myjnia, stacja paliw, boisko (770 m), CM Royalmed (1,5 km). W odległości 4 km od osiedla znajduje się wielkopowierzchniowe CH Galeria Młociny. Zabytkowy Kościół pw. bł. Marceliny Darowskiej oddalony jest o 860 m. Najbliżej położone placówki edukacyjne to są Przedszkole i żłobek Baby Ocean ― 520 m, Niepubliczne Przedszkole Sióstr Niepokalanego Poczęcia NMP ― 900 m, Przedszkole „z Fantazją” ― 660 m, szkoła językowa „Smart Learning” ― 500 m, Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia ― 1,3 km, Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Moja Szkoła” ― 900 m, Szkoła Podstawowa nr 2 ― 1,8 km, Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące. Fitness klub i Lodowisko Miejskie oddalone są o około 2 km. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji lub w pieszej odległości dostępne są Las Młociński, Przystań Młociny, Prom Rowerowy, Tor motocrossowy, Wyspa Ptaków.

Architektura

Inwestycję tworzą połączone szeregowo dwukondygnacyjne domy bez podpiwniczenia, o dwuspadowych dachach w grafitowym kolorze. Elewacje wykończone są tynkiem w jasnych odcieniach szarości z dodaniem bieli i zastosowaniem wielkoformatowych paneli dekoracyjnych.

Infrastruktura osiedla

Do zamkniętego, ogrodzonego osiedla prowadzi droga asfaltowa. Dostęp na teren inwestycji odbywa się przez bramę dwuskrzydłową lub furtkę. Teren osiedla jest zagospodarowany w infrastrukturę wewnętrzną. Przewidziane są miejsca parkingowe naziemne. Drogi utwardzone są kostką betonową.

Komunikacja

W odległości 150 metrów od inwestycji znajduje się przystanek warszawskiej komunikacji miejskiej. W sąsiedztwie osiedla istnieje rozwinięta infrastruktura rowerowa, z możliwością dojazdu w 20 minut do stacji Metra Młociny. Dojazd do Warszawy możliwy bezpośrednio poprzez zjazd z ul. Pułkowej, bez konieczności wjazdu do centrum Łomianek. Także w pobliżu osiedla przebiega droga ekspresowa S7.

O mieszkaniach

Inwestycja zawiera 11 domów o zróżnicowanej powierzchni od 131 m2 do 167 m2 z działkami o powierzchniach nie mniej od 194 m2. Domy mieszczą od 4 do 5 pokoi z dużymi przeszkleniami na dwóch poziomach mieszkalnych: parter z częścią dzienną oraz pełne piętro bez skosów. Domy są wyposażone we wszystkie media miejskie oraz światłowód i dodatkowo instalację alarmową. Każdy dom posiada jednofunkcyjny piec kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania.

O deweloperze

Inwestycję Oaza Centrum realizuje firma deweloperska Domy Magaj, funkcjonująca od 2000 roku.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Oaza Centrum?

Buraków, ul. Warszawska 56A.

Kto jest deweloperem Oaza Centrum w Łomiankach?

Deweloperem Oaza Centrum jest Domy Magaj.

Kiedy Oaza Centrum zostanie oddany do użytkowania?

Oaza Centrum – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Oaza Centrum na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o