Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle Łąkowa 8
w Łomiankach

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Buraków, ul. Łąkowa 8 (0,8 km od Warszawy)

Osiedle Łąkowa 8 na mapie Łomianek

Buraków, ul. Łąkowa 8 (0,8 km od Warszawy)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Osiedle Łąkowa 8 — 2 kw. 2014
Osiedle Łąkowa 8
Budynek 8J-8K, Budynek 8H-8I, Budynek 8F-8G, Budynek 8D-8E, Budynek 8B-8C, Budynek 8-8A
zbudowane
sprzedane
termin oddania3 kw. 2015

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków6
Liczba mieszkań24
Liczba pięter2
Ogrzewanieindywidualne (gazowy piec kondensacyjny)
Parkingmiejsca postojowe naziemne
Powierzchnia mieszkań102–127 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle zamknięte
Udogodnieniainternet, tv kablowa, videodomofon, ogrzewanie podłogowe

O mieszkaniach

Liczba pokoi4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Łąkowa 8 to nowoczesne dwupoziomowe apartamenty jednorodzinne, realizowane pod Warszawą.

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest w Łomiankach – osiedle Buraków przy ulicy Łąkowej, w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego. Łączy możliwość zamieszkania za miastem w sąsiedztwie natury, spokoju i przestrzeni do odpoczynku. Od centrum miasta osiedle jest oddalone o około 15 km.

Okolica inwestycji

Osiedle Łąkowa 8 znajduję się w prężnie rozwijającym się podwarszawskim miasteczku, w pobliżu terenów zielonych, objętych programem Natura 2000. W okolicy osiedla dostępne są restauracje, kawiarnie, sklep spożywczy Biedronka, punkty usługowe, bankomat, apteka, myjnia samochodowa, stacja paliw. Centrum handlowe Galeria Łomianki oddalone jest o 1300 m, galeria handlowa i sklep Auchan – 1900 m. Najbliżej położone placówki edukacyjne to szkoła językowa „Smart Learning” – 800 m, Przedszkole Niepubliczne „Kidi-Mini” – 1300 m, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 1, Kolegium św. Rodziny – 1450 m, Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia, Przedszkole niepubliczne „Treehouse” – 1600 m, Przedszkole Samorządowe w Dąbrowie, Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Moja Szkoła” – 1950 m, Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące, Przedszkole Samorządowe w Łomiankach – 2250 m, Szkrab Niepubliczne Przedszkole Promujące Zdrowie, Przedszkole Niepubliczne im. Aniołów Stróżów Sióstr Salezjanek – 2400 m.

Architektura

Osiedle tworzy sześć dwupiętrowych budynków w zabudowie wolnostojącej, o nowoczesnym designie, prostej formie i minimalistycznym charakterze. Elewację wykonano w kontrastującym odcieniu. Efekt kontrastu wzmocniono poprzez zastosowanie dekoracyjnych elementów z drewna.

Infrastruktura osiedla

Teren osiedla jest ogrodzony. W częściach wspólnych są zaprojektowane zadbane trawniki, drogę wewnętrzną z kostki brukowej. Do każdego apartamentu przynależne jest miejsce postojowe dla dwóch samochodów, wykonane z geokraty.

Komunikacja

W odległości 550 m od inwestycji znajduję się przystanek autobusowy Brukowa z liniami autobusów nr 150, 750 i N56, które oferują możliwość dojazdu także do stacji metra linii M1 Młociny (6000 m). Inwestycja jest oddalona o około 800 m od drogi ekspresowej S7, która łączy Aglomerację Trójmiejską, Warszawską, Kielecką i Krakowską, a także leży w ciągu trasy europejskiej E77, biegnącej przez Europę Środkową. Odległość do centrum Warszawy stanowi blisko 15 km i zajmuje około 20 minut jazdy samochodem przez Wisłostradę.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowano dwupoziomowe czteropokojowe apartamenty o powierzchni od 102 do 127 metrów kwadratowych. W ofercie są pięć różnych typów lokali mieszkalnych, utrzymanych w wysokiej klasie energooszczędności. Każdy apartament posiada kominek, oddzielne wejście, miejsce postojowe dla 2 samochodów, duży taras lub działkę z werandą. Dodatkowo w każdym apartamencie zainstalowano: rekuperator, wielokomorowe okna, piec kondensacyjny, ogrzewanie podłogowe w części lokali, możliwość podłączenia pompy ciepła. Lokale wyposażone są w wideodomofony.

O deweloperze

Osiedle Łąkowa 8 to projekt polskiego dewelopera MDG Invest. Firma funkcjonuje od 1998 roku, oferując klientom mieszkania i domy w Warszawie, Radzyminie i Łomiankach. W Łomiankach deweloper wybudował także osiedla Fabryczna, Sadowa, Szczytowa, Wiślana Oaza, Jeziorna.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Inna nazwa tej inwestycji Osiedle lakowa 8.

Jaki jest adres Osiedle Łąkowa 8?

Buraków, ul. Łąkowa 8 (0,8 km od Warszawy).

Kto jest deweloperem Osiedle Łąkowa 8 w Łomiankach?

Deweloperem Osiedle Łąkowa 8 jest MDG Invest.

Kiedy Osiedle Łąkowa 8 zostanie oddany do użytkowania?

Osiedle Łąkowa 8 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Osiedle Łąkowa 8 na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o