Ta inwestycja jest obecnie niedostępna do przeglądania

Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle Lajkonik
w Szczecinie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Zachód, Gumieńce, ul. Krakowska 28 (4,2 km od centrum Szczecina)

Osiedle Lajkonik na mapie Szczecina

Zachód, Gumieńce, ul. Krakowska 28 (4,2 km od centrum Szczecina)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Osiedle Lajkonik — 1 kw. 2018
Osiedle Lajkonik
Budynek B1, Budynek B2, Budynek B3, Budynek B4, Budynek B5, Budynek B6, Budynek B7, Budynek B8, Budynek B9
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków9
🟧 Liczba mieszkań54
🟧 Liczba pięter2
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, indywidualne garaże
🟧 Powierzchnia mieszkań75–106 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniaplac zabaw

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Lajkonik jest nowoczesnym osiedlem kameralnych budynków wielorodzinnych, realizowanym etapowo w zachodniej części Szczecina.

Lokalizacja

Osiedle znajduje się przy ul. Krakowskiej, w lewobrzeżnej części Szczecina, w otoczeniu terenów zielonych i rozwiniętej infrastruktury miejskiej. Od ścisłego centrum miasta inwestycja jest oddalona o około 4,2 km.

Okolica inwestycji

W bliskim zasięgu dostępne są restauracje, kawiarnie, sklepy spożywcze (Biedronka, Carrefour Express, Żabka), supermarket Lidl, gabinety lekarskie, apteki, placówka pocztowa. Galeria handlowa Ster znajduje się w odległości 3000 m, Atrium Molo – 2900 m. Najbliższe placówki edukacyjne to przedszkole niepubliczne „Pod Muchomorkiem” (800 m), przedszkole niepubliczne nr 81 (850 m), punkt przedszkolny „Złoty Dzwoneczek” (1100 m), szkoła podstawowa nr 16 (450 m), szkoła podstawowa nr 8 im. Młodych Europejczyków (1600 m). Inne pobliskie ośrodki edukacji to IV liceum ogólnokształcące im. B. Prusa (1200 m), Prywatne liceum ogólnokształcące (2600 m), wydziały Uniwersytetu Szczecińskiego leżą w odległości 1300 m. Najbliżej położone tereny zielone to wyspa na Jeziorku Społecznym (3000 m), park Przygodna (3100 m).

Architektura

Inwestycję tworzą kameralne dwupiętrowe budynki o skośnych dachach, wykonane w stylu klasycznym, nawiązującym do zabudowy willi miejskich XIX wieku. Kolorystyka budynków jest jasna, dopełniona materiałami dekoracyjnymi z kamienia, dodano liczne przeszklenia.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest zamknięty. Do dyspozycji mieszkańców są teren rekreacyjny z elementami małej architektury, plac zabaw dla dzieci, zielona strefa wypoczynku. Dostępne są miejsca parkingowe naziemne i w podziemnej hali garażowej.

Komunikacja

Bliskość komunikacji miejskiej umożliwia szybki dojazd do centrum oraz innych części Szczecina. Tuż przy osiedlu zlokalizowany jest przystanek autobusowy z liniami nr 60, 529, 908. Przystanek tramwajowy Kwiatowa znajduje się w odległości 1300 m i obsługuje linie nr 8, 10. Stacja PKP Szczecin Główny jest zlokalizowana w odległości około 5500 m od osiedla. W pobliżu przebiegają drogi krajowe nr 10 i 13, ulice Europejska, Wrocławska, Generała Leopolda Okulickiego.

O mieszkaniach

W budynkach osiedla Lajkonik zaprojektowano trzy-, cztery- i pięciopokojowe mieszkania o metrażach od 75 do około 106 metrów kwadratowych. Mieszkania posiadają balkony lub tarasy.

O deweloperze

Osiedle Lajkonik to inwestycja deweloperska spółki Vastbouw Polska. Deweloper funkcjonuje na rynku od 1999 roku, jest członkiem międzynarodowego holdingu budowlanego Vastbouw International Holding BV z siedzibą w Holandii, działa obecnie na terenie Polski, Holandii, Niemiec, Czech oraz na Węgrzech. W Polsce deweloper ma swoje oddziały w Szczecinie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Wśród zrealizowanych przez dewelopera inwestycji w Szczecinie są między innymi osiedla Natural Park, Ogrodnicza, Osówka, Na Złotych Wydmach, Silesia Apartments, Złote Wille.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Osiedle Lajkonik?

Zachód, Gumieńce, ul. Krakowska 28 (4,2 km od centrum Szczecina).

Kto jest deweloperem Osiedle Lajkonik w Szczecinie?

Deweloperem Osiedle Lajkonik jest Vastbouw Polska.

Kiedy Osiedle Lajkonik zostanie oddany do użytkowania?

Osiedle Lajkonik – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Osiedle Lajkonik na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o