Ta inwestycja jest obecnie niedostępna do przeglądania

Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle Nad Odrą
we Wrocławiu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Psie Pole, Kleczków, ul. Rychtalska 24

Więcej o budynku

ul. Rychtalska 24 (Osiedle Nad Odrą)
8 pięter
Sprzedane
4 kw. 2017
Oddano w 1 kw. 2020
Sprzedane

Osiedle Nad Odrą na mapie Wrocławia

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań212
🟧 Liczba pięter8
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań28,63–105,92 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Udogodnieniarowerownia, komórki lokatorskie, winda

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Nad Odrą to nowoczesny budynek wielorodzinny na wrocławskim Kleczkowie.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy ul. Słonimskiego i ul. Rychtalskiej, w obrębie dzielnicy Psie Pole. Jest to cicha i spokojna okolica, zlokalizowana w sąsiedztwie rzeki oraz terenów zielonych, dobrze skomunikowana z centrum i innymi częściami Wrocławia.

Okolica inwestycji

W pobliżu dostępne są restauracje, piekarnia, punkty usługowe, salon urody. Najbliższa placówka pocztowa znajduje się w odległości około 900 m. Centrum handlowe Family Point oddalone jest o około 1700 m, do Galerii Sylwia – 2600 m. Najbliższe placówki edukacyjne to Szkoła Podstawowa nr 99 im. Tadeusza Kościuszki – 600 m, Przedszkole “Logicus” – 700 m, Przedszkole 57 "Mały Książę" – 1100 m, Główna Szkoła Wojskowa Średnia „Husarz” – 1400 m. Tuż przy osiedlu, w odległości 150 m znajdują się Park Wschodni, a także rozległe tereny zielone i spacerowe nad Odrą, do Parku Tarnogajskiego – 1900 m, do parku rozrywki Bobolandia – 2300 m.

Architektura

Osiedle Nad Odrą to budynek o kaskadowej zabudowie i prostej formie, wzniesiony w stylu nowoczesnym. Elewację utrzymano w jasnych odcieniach, dodano także kontrastujące detale szarego koloru i czerwone balustrady balkonowe.

Infrastruktura osiedla

Budynek wyposażony jest w cichobieżną windę. Do dyspozycji mieszkańców są komórki lokatorskie, rowerownia, miejsca postojowe naziemne oraz w garażu podziemnym. Wokół budynku założono chodniki, roślinne kompozycje.

Komunikacja

Położenie inwestycji pozwala na dogodny dojazd do centrum oraz innych dzielnic Wrocławia. W odległości 200 m znajduje się najbliższy przystanek autobusowy Karwińska z liniami autobusów nr 100, 124, 134, 243. Przystanek tramwajowy Głubczycka (linie 3 i 5) oddalony jest o 270 m od inwestycji. Dojazd do Starego Miasta samochodem przez ulice Tadeusza Kościuszki oraz Krakowska zajmuje 15 minut i wynosi 6 km. W pobliżu inwestycji przebiegają także ścieżki rowerowe. Droga krajowa nr 98 klasy GP, która jest trasą alternatywną dla Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, przebiega w odległości 2600 m.

O mieszkaniach

W inwestycji łącznie zaprojektowano 212 mieszkań o układach od 1 do 4 pokoi i powierzchniach od 29 do 106 metrów kwadratowych. W zależności od kondygnacji mieszkania posiadają tarasy, jedną lub dwie loggie, a także ogródki przydomowe w lokalach parterowych. W ofercie są mieszkania z osobnymi kuchniami lub aneksami kuchennymi oraz łazienkami z oddzielnymi WC.

O deweloperze

Osiedle Nad Odrą to inwestycja realizowana przez Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego "Mój Dom" S.A. Firma prowadzi działalność od 1996 roku i oferuje lokale mieszkalne i usługowe. Była wielokrotnie nagradzana zarówno w regionalnych, jak i krajowych rankingach. Wśród zrealizowanych przez dewelopera inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu są między innymi osiedla Pixel House, Bulwar Drobnera, Słoneczny Zakątek, Rybnicka Park, Zielone Śródmieście, Zakątek Piękna, Planty Zawidawie.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji
Inna nazwa tej inwestycji Osiedle Nad Odra.

Jaki jest adres Osiedle Nad Odrą?

Psie Pole, Kleczków, ul. Rychtalska 24.

Kto jest deweloperem Osiedle Nad Odrą w Wrocławiu?

Deweloperem Osiedle Nad Odrą jest Mój Dom.

Kiedy Osiedle Nad Odrą zostanie oddany do użytkowania?

Osiedle Nad Odrą – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Osiedle Nad Odrą na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o