Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle Rąbieńska
w Łodzi

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Polesie, Złotno, ul. Rąbieńska 60 (5,9 km od centrum Łodzi)

Osiedle Rąbieńska na mapie Łodzi

Polesie, Złotno, ul. Rąbieńska 60 (5,9 km od centrum Łodzi)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Osiedle Rąbieńska — 2 kw. 2015
Budynek 1
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2017
Osiedle Rąbieńska Etap II
Budynek 2, Budynek 3
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2019
Osiedle Rąbieńska Etap III
Budynek 4, Budynek 5
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków5
🟧 Liczba mieszkań90
🟧 Liczba pięter3
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, garaże
🟧 Powierzchnia mieszkań28–130 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniamonitoring, plac zabaw, wózkownia, przystosowane dla niepełnosprawnych

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Rąbieńska jest realizowanym etapowo osiedlem kameralnych budynków wielorodzinnych, zlokalizowanym przy ulicy Rąbieńskiej w Łodzi.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest w zachodniej części miasta, w obrębie łódzkiej dzielnicy Polesie i usytuowana jest na osiedlu Złotno. Jest to inwestycja, znajdująca w otoczeniu terenów zielonych i zabudowy jednorodzinnej. Od ścisłego centrum Łodzi jest oddalona o około 6 km.

Okolica inwestycji

Osiedle jest zlokalizowane w pobliżu terenów rekreacyjnych. Park im. Józefa Piłsudskiego znajduje się w odległości około 1400 m od inwestycji, Ogród Botaniczny im. Jakuba Mowszowicza – 2900 m. Łódzkie Zoo i aquapark „Fala” oddalone są o około 3500 m, do pływalni „Wodny Raj” na Teofilowie – około 1400 m. W okolicy dostępne są restauracja, punkty usługowe, placówka medyczna, sklepy spożywcze Stokrotka i Biedronka, studio tańca. Najbliższa placówka pocztowa jest oddalona o około 970 m. Centrum handlowe Czerwona Torebka znajduje się w odległości około 2000 m, CH Teofil – 2500 m, CH Jagna – 2700 m. Najbliższe placówki edukacyjne to Szkoła Podstawowa nr 169 – 750 m, Punkt Przedszkolny „Misiowo” – 1000 m, Przedszkole „Akademia Malucha - 1200 m, Przedszkole niepubliczne „Eko-Junior” – 1500 m, Akademia Przedszkolaka „Małe Orły” – 1700 m, Przedszkole Miejskie nr 123 – 2200 m, Przedszkole Miejskie nr 30 – 2500 m, Szkoła Podstawowa nr 71 im. Henryka Sienkiewicza, Technikum Informatyczne i Przedszkole miejskie nr 48 – 2700 m.

Architektura

Kameralne budynki Osiedla Rąbieńska wzniesione są w stylu nowoczesnym. Elewację utrzymano w szarych i białych odcieniach, dodano kontrastujące elementy kolorystyczne z drewna. W wykończeniu elewacji wkomponowano szklane balustrady i duże przeszklenia.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony i objęty monitoringiem. Do dyspozycji mieszkańców są nowoczesny plac zabaw z bezpieczną nawierzchnią, wózkownia, miejsca postojowe naziemne oraz garaże w parterach budynków. Wokół budynków założono zadbane trawniki oraz kompozycje roślinne. Inwestycja jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Komunikacja

Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum i innymi częściami miasta. Tuż przy inwestycji znajduje się przystanek autobusu linii nr 6 Rąbieńska – Podjazdowa. W odległości 3500 m przebiega trasa europejska E75, która łączy Łódź z Toruniem i Katowicami. Inwestycja znajduje się w pobliżu ulicy Krakowskiej (2300 m), która jest ważną arterią drogową miasta. Stacja kolejowa Łódź Żabieniec jest oddalona o około 2600 m.

O mieszkaniach

W ofercie inwestycji są kawalerki, dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe mieszkania. Metraże wahają się w granicach od około 28 do 130 metrów kwadratowych. Każde mieszkanie posiada balkon. Deweloper oferuje opcję łączenia lokali.

O deweloperze

Inwestycja Osiedle Rąbieńska realizowana jest przez dewelopera Pro-Inwest. Firma prowadzi działalność od 1991 roku, oferując klientom mieszkania, apartamenty, biura oraz inwestycje komercyjne. Pro-Inwest jest jednym z najstarszych deweloperów w Polsce, wielokrotnie nagradzanym wyróżnieniami branżowymi i ministerialnymi. W Łodzi deweloper Pro-Inwest wybudował także osiedle Nowa, Sienna Park.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Inna nazwa tej inwestycji Osiedle Rabienska.

Jaki jest adres Osiedle Rąbieńska?

Polesie, Złotno, ul. Rąbieńska 60 (5,9 km od centrum Łodzi).

Kto jest deweloperem Osiedle Rąbieńska w Łodzi?

Deweloperem Osiedle Rąbieńska jest Pro-Inwest.

Kiedy Osiedle Rąbieńska zostanie oddany do użytkowania?

Osiedle Rąbieńska Etap I, Osiedle Rąbieńska Etap II, Osiedle Rąbieńska Etap III – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Osiedle Rąbieńska na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o