Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle Rozdroże
w Lublinie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Bronowice, ul. Rozdroże 4

Więcej o budynku

ul. Rozdroże 4 (Osiedle Rozdroże)
3 piętra
Sprzedane
1 kw. 2019
Oddano w 1 kw. 2021
Sprzedane

Osiedle Rozdroże na mapie Lublina

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań21
🟧 Liczba pięter3
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań50,33–107,94 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Udogodnieniawinda, przystosowane dla niepełnosprawnych

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Rozdroże jest kameralnym budynkiem wielorodzinnym położonym w środkowo-wschodniej części Lublina.

Lokalizacja

Budynek znajduje się przy ulicy Rozdroże 4 na terenie osiedla Bronowice. Od ścisłego centrum Lublina go dzieli blisko 2 kilometrów. Okolica o zabudowie mieszkaniowej jest cicha i posiada rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową, zdrowotną, oświatową, sportową i komunikacyjną oraz pozwala na szybki dostęp do miejskich terenów zieleni.

Okolica inwestycji

Niedaleko inwestycji znajdują się park Bronowice i park Ludowy, apteki, oddziały banków, placówki pocztowe, kościół, kawiarnie, restauracje, przychodnie, gabinet weterynaryjna, liczne centra sportowe, boiska, pływalnia, salony kosmetyczne, centrum kultury Maki, sklepy spożywcze Lewiatan (150 metrów), Biedronka i Kaufland (800 metrów), targowisko Bronowice i sklep Stokrotka (750 metrów), centrum handlowe Gala (1,4 kilometra), sklep Obi (1,1 kilometra), Galeria Lubelska oraz hipermarket Carrefour (1,5 kilometra), centrum handlowe Felicity, sklep Auchan i kino Cinema City (2,5 kilometra), szkoła podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich (350 metrów), niepubliczny punkt przedszkolny Kraina Pomocnych Dłoni (400 metrów), miejski żłobek nr 5 i żłobek Pogodna (550 metrów), przedszkole Kubuś i Tygrysek i Zespół Szkół Prywatnych Collegium Gostynianum (800 metrów), VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej (1,3 kilometra).

Architektura

Trzypiętrowy budynek wykonany w stylu modernistycznym wzniesiono z prostej bryły, elewację utrzymano w połączeniu kolorystycznym bieli i szarości, dodano elementy dekoracyjne w kolorze drewna, szklane balustrady balkonowe, zadaszenia tarasowe, liczne przeszklenia.

Infrastruktura osiedla

Wokół budynku wykonano chodniki i trawniki, przewidziano miejsca parkingowe w podziemnym garażu, budynek wyposażono w cichobieżną windę. Inwestycja jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Komunikacja

W pobliżu budynku leżą ulice Wrońska, Droga Męczenników Majdanka, Krańcowa, Łęczyńska, aleja Wincentego Witosa, zjazd na obwodnicę Lublina. Do centrum miasta można dojechać samochodem w około 7 minut. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i trolejbusowe, dworzec Główny PKP i PKS położony jest w odległości 1,8 kilometra.

O mieszkaniach

Budynek zawiera 21 mieszkań o układzie od 2 do 4 pokoi i metrażu od 50 do 107 metrów kwadratowych. Mieszkania wyposażono w jeden lub dwa balkony, lokale w górnej kondygnacji posiadają też zadaszone tarasy o powierzchni 18 metrów kwadratowych.

O deweloperze

Inwestycją opiekuje się firma Luxdom Budownictwo specjalizująca się w projektach zabudowy mieszkalnej, modernizacji budynków oraz zagospodarowaniu terenu miejskiego. Wśród realizacji wykonawcy ― osiedle InCity, budynek Point 75, osiedle domów jednorodzinnych przy ul. Kasztelańskiej.

W biurze sprzedaży dewelopera zapoznać się można ze szczegółami oferty, aktualnymi cenami oraz promocjami.

Inne strony o tej inwestycji
Inna nazwa tej inwestycji Osiedle Rozdroze.

Jaki jest adres Osiedle Rozdroże?

Bronowice, ul. Rozdroże 4.

Kto jest deweloperem Osiedle Rozdroże w Lublinie?

Deweloperem Osiedle Rozdroże jest Luxdom Budownictwo.

Kiedy Osiedle Rozdroże zostanie oddany do użytkowania?

Osiedle Rozdroże – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Osiedle Rozdroże na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o