Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle Winnica
w Toruniu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Jakubskie Przedmieście, ul. Szosa Lubicka 4A-4C (3,1 km od centrum Torunia)

Osiedle Winnica na mapie Torunia

Jakubskie Przedmieście, ul. Szosa Lubicka 4A-4C (3,1 km od centrum Torunia)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Osiedle Winnica — 4 kw. 2017
Osiedle Winnica
Budynek A, Budynek B, Budynek C
zbudowane
sprzedane
termin oddania3 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków3
Liczba mieszkań60
Liczba pięter3
Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom)
Powierzchnia mieszkań45–85 m2
Powierzchnie dodatkowebalkon, taras, loggia, ogródek
Rodzaj zabudowywielorodzinna
Terenosiedle zamknięte
Typ nieruchomościmieszkanie
Udogodnieniaplac zabaw, monitoring, winda, portiernia

O mieszkaniach

Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Winnica to nowoczesne osiedle kameralnych budynków wielorodzinnych ulokowane w Toruniu.

Lokalizacja

Inwestycja jest położona we wschodniej części miasta, na Jakubskim Przedmieściu, przy ulicy Szosy Lubickiej. Lokalizacja charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową, dostępem do terenów zielonych i terenów nad rzeką.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla dostępne są salon fryzjerski, place zabaw, drogeria, sklepy spożywcze (Delikatesy, Odido, Biedronka, Żabka), supermarket Lidl, placówka medyczna, apteki, cukiernia, restauracje, placówki bankowe, stacje paliw, punkty usługowe. Centrum handlowe Atrium Copernicus znajduje się w odległości 1300 m, do centrum handlowego Twierdza – 2100 m, Centrum Bumar – 2750 m. Najbliższe placówki edukacyjne to Żłobek "Tęczowa Krainka" – 150 m, Szkoła Podstawowa nr 2, Przedszkole Prywatne „Bajkowy Dworek”, Niepubliczne Przedszkole "Nasze Puzzle" – 500 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych nr 13 – 800 m, Niepubliczna Zasadnicza Szkoła Gastronomiczna – 950 m, Przedszkole Niepubliczne Bim-Bam-Bino – 1300 m. Do terenów spacerowych i rekreacyjnych nad rzeką Wisła – około 550 m, Parku Glazja – 1100 m. Kino Cinema City jest oddalone o 2900 m, Muzeum Piernika – 2600 m.

Architektura

Budynki osiedla Winnica wzniesione są w styllu nowoczesnym i prostej formie. Elewację wykończono w odcieniach bieli, z zastosowaniem elementów dekoracyjnych z drewna.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony i objęty monitoringiem. Przy wjeździe umieszczono portiernię. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy, anteny telewizji satelitarnej. Do dyspozycji mieszkańców są plac zabaw, miejsca postojowe w garażu podziemnym. Wokół budynków założono alejki spacerowe z ławkami do odpoczynku.

Komunikacja

Położenie inwestycji pozwala na dogodne podróżowanie samochodem. Tuż przy osiedlu przebiegają drogi krajowe klasy GP nr 15 i 80, droga krajowa nr 91 krajowa klasy GP, który łączy Toruń, Gdańsk, Tczew, Łódź, Piotrków Trybunalski, Radomsko oraz Częstochowę jest oddalona o 850 m. Dojazd samochodem do Starego Miasta w Toruniu zajmuje około 5 minut. Do stacji kolejowej Toruń Wschodni – 1200 m.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowano dwu, trzy- i czteropokojowe mieszkania. Metraże wahają się w granicach od 45 do około 85 metrów kwadratowych. Każde z mieszkań posiada jeden lub dwa balkony, taras, loggię lub ogródek. W ofercie są lokale z osobnymi kuchniami lub aneksami kuchennymi. Część mieszkań posiada widok na Wisłę. Deweloper oferuje pakiety wykończenia mieszkań pod klucz i możliwość wykonania zmian w aranżacji mieszkań.

O deweloperze

Osiedle Winnica jest realizowane przez dewelopera Budlex. Firma ma ponad 30-letnie doświadczenie w branży, oferuje klientom inwestycje mieszkaniowe i użytkowe. W portfolio dewelopera są projekty, zrealizowane w Toruniu, Warszawie, Bydgoszczy i Olsztynie. Wśród zrealizowanych przez dewelopera inwestycji mieszkaniowych w Toruniu są między innymi osiedla Naturia, Artystyczne, Nowe Batorego.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Osiedle Winnica?

Jakubskie Przedmieście, ul. Szosa Lubicka 4A-4C (3,1 km od centrum Torunia).

Kto jest deweloperem Osiedle Winnica w Toruniu?

Deweloperem Osiedle Winnica jest Budlex.

Kiedy Osiedle Winnica zostanie oddany do użytkowania?

Osiedle Winnica – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Osiedle Winnica na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o