Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Zielone Pobiedziska
w Pobiedziskach

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
ul. Kutrzeby

Zielone Pobiedziska na mapie Pobiedzisk

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Zielone Pobiedziska — 1 kw. 2018
Budynek B1
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2019
Budynek B2
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2020
Zielone Pobiedziska Etap 3
Budynek B5, Budynek B3, Budynek B4
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2021

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków5
🟧 Liczba mieszkań75
🟧 Liczba pięter2
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań40,7–57,7 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Udogodnieniaplac zabaw

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Kameralne, realizowane etapowo osiedle Zielone Pobiedziska składa się z pięciu budynków wielorodzinnych i jest położone w Pobiedziskach powiatu poznańskiego.

Lokalizacja

Inwestycja jest położona w północno-wschodniej okolicy Poznania, przy ulicy Generała Tadeusza Kutrzeby w Pobiedziskach. Od centrum Poznania jest oddalona o około 27 kilometrów. Okolica jest otoczona rozległymi terenami zieleni ― leży wśród terenów Pojezierza Poznańskiego ― i charakteryzuje się zabudową przeważnie jednorodzinną.

Okolica inwestycji

Szkoła podstawowa im. Kazimierza Odnowiciela w Pobiedziskach oraz przedszkole i żłobek Montessori są oddalone od osiedla o około 900 metrów, przedszkole nr 6 i żłobek “Pastelowy Świat” ― o 600 metrów. W sąsiedztwie inwestycji położone są restauracje, placówka pocztowa, targowisko, stacja paliw, gabinet dentystyczny, przychodnia weterynaryjna, drogeria, klub fitness, hala sportowa, szkoły językowe, kościół, Rynek w Pobiedziskach, Pobiedziski Ośrodek Kultury. W odległości około 800 metrów jest dostępny sklep spożywczy Biedronka, w pobliżu położone są też inne liczne sklepy spożywcze, w tym Żabka, ABC i Stokrotka. Niedaleko inwestycji znajdują się tereny rekreacyjne, zwłaszcza Jezioro Małe i Jezioro Dobre (850 metrów).

Architektura

Inwestycja składa się z dwupiętrowych budynków wzniesionych w stylu nowoczesnym. Zastosowano prostą bryłę oraz stonowaną kolorystykę wykończenia elewacji (połączenie białych tynków i beżowej cegły wykończeniowej), wykonano metalowe balustrady balkonowe.

Infrastruktura osiedla

Na terenie osiedla dostępne są plac zabaw dla dzieci oraz naziemne miejsca postojowe. Wokół budynków wykonano trawniki i aranżacje roślinne.

Komunikacja

Osiedle Zielone Pobiedziska znajduje się niedaleko drogi wojewódzkiej nr 194 i drogi krajowej nr 92, którymi dojazd do centrum Poznania zajmuje blisko 35 minut. W odległości 1 kilometra dostępna jest stacja PKP, umożliwiająca szybki dojazd do Poznania pociągami KW lub Regio.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się z dwu- lub trzypokojowych mieszkań o powierzchni od 41 do 58 metrów kwadratowych. Mieszkania na parterze wyposażone są w ogródki, na piętrze ― w balkony. Dostępne są pakiety usług wykończeniowych pod klucz.

O deweloperze

Deweloperem inwestycji jest firma Agrobex, istniejąca na rynku jako deweloper od 1997 roku i realizująca projekty zabudowy mieszkaniowej i komercyjnej. Siedzibę ma w Poznaniu. Została wielokrotnie wyróżniona w konkursach deweloperów i dostała liczne nagrody, m.in. Diamenty Forbesa, Perły Polskiej Gospodarki, Diament Polskiej Jakości, posiada Certyfikat Jakości Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Wśród zrealizowanych przez firmę inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu i jego okolicy są osiedla Zielona Przystań, osiedle Ułańskie, osiedle Bajkowe, Zalasewo, osiedle Działyńskiego, osiedle Leśne, osiedle Promykowe w Swarzędzu.

Szczegóły oferty, informacje o promocjach oraz aktualne ceny mieszkań dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Zielone Pobiedziska?

ul. Kutrzeby.

Kto jest deweloperem Zielone Pobiedziska w Pobiedziskach?

Deweloperem Zielone Pobiedziska jest Agrobex.

Kiedy Zielone Pobiedziska zostanie oddany do użytkowania?

Zielone Pobiedziska Etap 1, Zielone Pobiedziska Etap 2, Zielone Pobiedziska Etap 3 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Zielone Pobiedziska na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o