Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Nowe Żegrze
w Poznaniu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Rataje, ul. Rzeczańska

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Nowe Żegrze

3-pokojowe
od 61.03 m2sprzedane

Nowe Żegrze na mapie Poznania

Rataje, ul. Rzeczańska

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Nowe Żegrze — 3 kw. 2017
Budynek D
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2019
Nowe Żegrze Etap II
Budynek A, Budynek B
zbudowane
sprzedane
termin oddania3 kw. 2019
Budynek C
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków4
🟧 Liczba mieszkań216
🟧 Liczba pięter4
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom), miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań30–84 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Udogodnieniaplac zabaw, siłownia plenerowa, instalacja fotowoltaiczna, domofon

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Nowe Żegrze to kameralne, realizowane etapowo osiedle składające się z czterech budynków wielorodzinnych i ulokowane w dzielnicy Rataje, południowo-wschodniej części Poznania.

Lokalizacja

Inwestycja jest położona przy zbiegu ulic Rzeczańskiej i Byteńskiej, na pograniczu dzielnic Rataje i Żegrze. Okolica posiada rozwiniętą infrastrukturę usługowo-handlową, oświatową i rozrywkową i jest dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Nieopodal leżą liczne tereny zielone.

Okolica inwestycji

W odległości 400 metrów od osiedla jest dostępna szkoła podstawowa nr 64 im. Marii Konopnickiej, zespół szkół nr. 1 z oddziałami integracyjnymi jest oddalony o około 650 metrów. Tuż przy inwestycji znajduje się niepubliczne przedszkole Poznańskie Maludy, w promieniu 550 metrów położone są przedszkole Zaczarowane Podróże i przedszkole nr 178 “Kwiaty Polskie”. W bliskiej okolicy inwestycji dostępne są kawiarnie, restauracje, księgarnie, apteki, salony urody, kościoły, korty tenisowe, siłownia, biblioteka, przychodnia Salutaris, targ farmerski Ryneczek na osiedlu Orła Białego. Sklepy spożywcze Biedronka, Żabka, Netto, U Zosi leżą w promieniu 300 metrów od osiedla. Galeria Posnania z kinem Helios są oddalone od osiedla o 1,7 kilometra, park handlowy Franowo ze sklepami Obi, Ikea i Auchan ― o około 2 kilometry. Parki Osiedle Armii Krajowej, Rataje i park na Osiedlu Oświecenia leżą w promieniu 1 kilometra od inwestycji.

Architektura

Czteropiętrowe gmachy osiedla wykonano z prostej bryły w stylu nowoczesnym, zastosowano częściowo nieregularny układ balkonów służący celom dekoracyjnym. Elewację utrzymano w jasnych odcieniach, dodano jaskrawe elementy kontrastujące. Wykonano metalowe oraz przeszklone balustrady balkonowe.

Infrastruktura osiedla

Na terenie inwestycji zaprojektowano plac zabaw dla dzieci, siłownię plenerową, strefy zielone, wykonano chodniki, trawniki i drogę wewnętrzną. Dostępne są miejsca postojowe nazimne oraz miejsca na parkingu podziemnym. Budynki wyposażono w instalację fotowoltaiczną.

Komunikacja

Inwestycja jest położona w pobliżu ulic Żegrze, Inflanckiej oraz Bolesława Krzywoustego. Te arterie zapewniają dogodny dojazd do innych części Poznania: dojazd samochodem do ścisłego centrum zajmuje blisko 10 minut. W promieniu 350 metrów od osiedla położone są liczne przystanki tramwajowe i autobusowe oraz stacja roweru miejskiego.

O mieszkaniach

Mieszkania osiedla Nowe Żegrze mają powierzchnię od 30 do 84 metrów kwadratowych i układ od jednego do trzech pokoi. Do lokali w kondygnacji parterowej przynależą ogródki, mieszkania na piętrach posiadają balkony. Wyposażone są w domofony. Przewidziano opcję łączenia lokali.

O deweloperze

Realizacją inwestycji opiekuje się poznańska firma Agrobex, istniejąca na rynku od 1988 roku (jako deweloper ― od 1997), zajmująca się budownictwem mieszkaniowym i komercyjnym. Posiada liczne nagrody i wyróżnienia: Diamenty Forbesa, Perły Polskiej Gospodarki, Diament Polskiej Jakości, Certyfikat Jakości Polskiego Związku Firm Deweloperskich, dyplom Złote Ville, tytuły Deweloper Roku i Firma Roku. Inne zrealizowane przez dewelopera projekty mieszkaniowe w Poznaniu to Zielona Przystań, osiedle Ułańskie, osiedle Bajkowe, inwestycje przy ul. Roboczej, ul. Polnej, ul Fieldorfa 1 i 1A, ul. Smardzewskiej.

W Biurze sprzedaży dewelopera dostępne są szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, promocjach oraz cenach mieszkań.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Nowe Żegrze?

Rataje, ul. Rzeczańska.

Kto jest deweloperem Nowe Żegrze w Poznaniu?

Deweloperem Nowe Żegrze jest Agrobex.

Kiedy Nowe Żegrze zostanie oddany do użytkowania?

Nowe Żegrze Etap I, Nowe Żegrze Etap II, Nowe Żegrze Etap III – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Nowe Żegrze na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o