1/4
Wilczak 20 w Poznaniu
Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Wilczak 20
w Poznaniu

Cena / m2
od ‍7 650 zł $1 920
na ‍100 zł $25.1
Deweloper
Adres
Winogrady, ul. Wilczak 20-20F

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Wilczak 20

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 6 listopada 2021 r.
2-pokojoweod 50.05 m2od ‍7 850 zł / m2 $1 970od ‍392 893 zł $98 430
3-pokojowe58.4–58.6 m2od ‍7 650 zł / m2 $1 920od ‍447 525 zł $112 120

Wilczak 20 na mapie Poznania

Winogrady, ul. Wilczak 20-20F

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Wilczak 20 — 4 kw. 2011
Budynek A
oddane do użytku
w sprzedaży
termin oddania – 2 kw. 2020
Wilczak I etap
Budynek D, Budynek E
oddane do użytku
wszystkie mieszkania wyprzedane
termin oddania – 1 kw. 2014
Budynek F
oddane do użytku
wszystkie mieszkania wyprzedane
termin oddania – 2 kw. 2015
Budynek C
oddane do użytku
wszystkie mieszkania wyprzedane
termin oddania – 1 kw. 2017
Budynek B
oddane do użytku
wszystkie mieszkania wyprzedane
termin oddania – 1 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków6
Liczba mieszkań545
Liczba pięter5
Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom)
Powierzchnia mieszkań24–108 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle zamknięte
Udogodnieniaplac zabaw, monitoring, internet, tv kablowa, winda, patio / dziedziniec, usługi w budynku, instalacja fotowoltaiczna, wideodomofon

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Realizowane etapowo osiedle Wilczak 20 składa się z sześciu budynków wielorodzinnych i części usługowej, położone jest w dzielnicy Winogrady, na północnym wschodzie Poznania.

Lokalizacja

Inwestycję ulokowano przy zbiegu ulic Serbskiej i Wilczak, w cichej okolicy otoczonej terenami zieleni i ogródkami działkowymi, dobrze skomunikowanej z pozostałymi częściami Poznania. W okolicy dostępna jest rozwinięta infrastruktura usługowa, w bezpośrednim sąsiedztwie płynie rzeka Warta.

Okolica inwestycji

Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori jest położona w odległości 600 metrów od osiedla, zespół szkół z oddziałami sportowymi nr 1 ― 900 metrów. Tuż przy inwestycji dostępne jest przedszkole Tęczowa Wyspa, w odległości blisko 600 metrów ― przedszkole nr 127 i przedszkole Kasztanowe. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji są kawiarnie i restauracje, salony fryzjerskie, placówka pocztowa, kluby fitness, poradnie lekarskie, centrum medyczne Medycyna Rodzinna, szkoły językowe, przystanek tramwaju wodnego Szeląg i Wartostrada. Tuż przy inwestycji położony jest supermarket Aldi, o 200 metrów jest oddalony sklep spożywczy Freshmarket, w promieniu 500 metrów znajdują się sklepy Piotr i Paweł, Groszek, centrum handlowe Tesco ze sklepem sportowym Decathlon. W odległości blisko 2,7 kilometra leżą galeria handlowa Pestka, Poznań Plaza z kinem CinemaCity. W bliskiej okolicy położone są parki Kosynierów, Gagarina, Szelągowski, Cytadela.

Architektura

Budynki inwestycji są pięciopiętrowe, wykonane z prostej bryły w stylu nowoczesnym. Elewację wykończono panelami w kolorach białym i pomarańczowym, zastosowano nieregularny układ balkonów, służący celom dekoracyjnym.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest zamknięty i monitorowany. Założono wspólny zielony dziedziniec, chodniki, aranżacje roślinne, patio, dostępne są place zabaw dla dzieci i część usługowo-handlowa. Przewidziano podziemne miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Budynki posiadają instalację fotowoltaiczną i windy.

Komunikacja

Znajdująca się w pobliżu inwestycji ulica Szelągowska umożliwia szybki, w około 10 minut, dojazd samochodem do centrum Poznania. W pobliżu leżą też inne ważne arterie komunikacyjne ― ulice Serbska, Słowiańska, Winogrady oraz droga nr 92. Tuż przy osiedlu leżą przystanki autobusowe, przystanki tramwajowe są oddalone o około 500 metrów.

O mieszkaniach

Lokale inwestycji mają metraż od 24 do 108 metrów kwadratowych. Są to kawalerki oraz mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Do mieszkań na parterze przynależne są ogródki z tarasami, lokale na piętrze mają balkony. Oferowana jest możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

O deweloperze

Osiedle jest realizowane przez firmę Agrobex, poznańskiego dewelopera działającego na rynku nieruchomości mieszkaniowej i komercyjnej od ponad 20 lat. Firma była wielokrotnie wyróżniana w konkursach i posiada liczne nagrody, zwłaszcza Diamenty Forbesa, Perły Polskiej Gospodarki, Diament Polskiej Jakości, Laureat Rankingu Wartości Marek Wielkopolski, Certyfikat Jakości Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Inne zrealizowane przez Agrobex inwestycje w Poznaniu to Zielona Przystań, osiedle Ułańskie, osiedle Bajkowe, Apartamenty Ułańskie, osiedla przy ul. Wiklinowej, ul. Górczyńskiej, ul. Smardzewskiej.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, promocjach oraz cenach mieszkań.

Inne strony o tej inwestycji

Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Email
Podoba Ci się Wilczak 20?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Wilczak 20 w Poznaniu?

Dostępne są 2-pokojowe, 3-pokojowe.

Ile kosztuje metr kwadratowy w Wilczak 20?

Metr kwadratowy na tym osiedlu kosztuje od 7650 zł.

Kto jest deweloperem Wilczak 20 w Poznaniu?

Deweloperem Wilczak 20 jest Agrobex.

Kiedy Wilczak 20 zostanie oddany do użytkowania?

Wilczak V etap, Wilczak I etap, Wilczak II etap, Wilczak III etap, Wilczak IV etap – oddane do użytku.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o