Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Wilczak 20
w Poznaniu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Winogrady, ul. Wilczak 20-20F

Więcej o budynkach

Wilczak I etap
Jeszcze 1 budynek w tym etapie inwestycji
Jeszcze 1 budynek
ul. Wilczak 20D (Budynek D)
5 pięter
Sprzedane
4 kw. 2011
Oddano w 1 kw. 2014
Sprzedane
Wilczak II etap
ul. Wilczak 20F (Budynek F)
5 pięter
Sprzedane
4 kw. 2011
Oddano w 2 kw. 2015
Sprzedane
Wilczak III etap
ul. Wilczak 20C (Budynek C)
5 pięter
Sprzedane
4 kw. 2011
Oddano w 1 kw. 2017
Sprzedane

Wilczak 20 na mapie Poznania

Winogrady, ul. Wilczak 20-20F

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków6
🟧 Liczba mieszkań545
🟧 Liczba pięter5
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom)
🟧 Powierzchnia mieszkań24–108 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniaplac zabaw, monitoring, internet, tv kablowa, winda, patio / dziedziniec, usługi w budynku, instalacja fotowoltaiczna, wideodomofon

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Realizowane etapowo osiedle Wilczak 20 składa się z sześciu budynków wielorodzinnych i części usługowej, położone jest w dzielnicy Winogrady, na północnym wschodzie Poznania.

Lokalizacja

Inwestycję ulokowano przy zbiegu ulic Serbskiej i Wilczak, w cichej okolicy otoczonej terenami zieleni i ogródkami działkowymi, dobrze skomunikowanej z pozostałymi częściami Poznania. W okolicy dostępna jest rozwinięta infrastruktura usługowa, w bezpośrednim sąsiedztwie płynie rzeka Warta.

Okolica inwestycji

Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori jest położona w odległości 600 metrów od osiedla, zespół szkół z oddziałami sportowymi nr 1 ― 900 metrów. Tuż przy inwestycji dostępne jest przedszkole Tęczowa Wyspa, w odległości blisko 600 metrów ― przedszkole nr 127 i przedszkole Kasztanowe. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji są kawiarnie i restauracje, salony fryzjerskie, placówka pocztowa, kluby fitness, poradnie lekarskie, centrum medyczne Medycyna Rodzinna, szkoły językowe, przystanek tramwaju wodnego Szeląg i Wartostrada. Tuż przy inwestycji położony jest supermarket Aldi, o 200 metrów jest oddalony sklep spożywczy Freshmarket, w promieniu 500 metrów znajdują się sklepy Piotr i Paweł, Groszek, centrum handlowe Tesco ze sklepem sportowym Decathlon. W odległości blisko 2,7 kilometra leżą galeria handlowa Pestka, Poznań Plaza z kinem CinemaCity. W bliskiej okolicy położone są parki Kosynierów, Gagarina, Szelągowski, Cytadela.

Architektura

Budynki inwestycji są pięciopiętrowe, wykonane z prostej bryły w stylu nowoczesnym. Elewację wykończono panelami w kolorach białym i pomarańczowym, zastosowano nieregularny układ balkonów, służący celom dekoracyjnym.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest zamknięty i monitorowany. Założono wspólny zielony dziedziniec, chodniki, aranżacje roślinne, patio, dostępne są place zabaw dla dzieci i część usługowo-handlowa. Przewidziano podziemne miejsca postojowe i komórki lokatorskie. Budynki posiadają instalację fotowoltaiczną i windy.

Komunikacja

Znajdująca się w pobliżu inwestycji ulica Szelągowska umożliwia szybki, w około 10 minut, dojazd samochodem do centrum Poznania. W pobliżu leżą też inne ważne arterie komunikacyjne ― ulice Serbska, Słowiańska, Winogrady oraz droga nr 92. Tuż przy osiedlu leżą przystanki autobusowe, przystanki tramwajowe są oddalone o około 500 metrów.

O mieszkaniach

Lokale inwestycji mają metraż od 24 do 108 metrów kwadratowych. Są to kawalerki oraz mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Do mieszkań na parterze przynależne są ogródki z tarasami, lokale na piętrze mają balkony. Oferowana jest możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

O deweloperze

Osiedle jest realizowane przez firmę Agrobex, poznańskiego dewelopera działającego na rynku nieruchomości mieszkaniowej i komercyjnej od ponad 20 lat. Firma była wielokrotnie wyróżniana w konkursach i posiada liczne nagrody, zwłaszcza Diamenty Forbesa, Perły Polskiej Gospodarki, Diament Polskiej Jakości, Laureat Rankingu Wartości Marek Wielkopolski, Certyfikat Jakości Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Inne zrealizowane przez Agrobex inwestycje w Poznaniu to Zielona Przystań, osiedle Ułańskie, osiedle Bajkowe, Apartamenty Ułańskie, osiedla przy ul. Wiklinowej, ul. Górczyńskiej, ul. Smardzewskiej.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, promocjach oraz cenach mieszkań.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Wilczak 20?

Winogrady, ul. Wilczak 20-20F.

Kto jest deweloperem Wilczak 20 w Poznaniu?

Deweloperem Wilczak 20 jest Agrobex.

Kiedy Wilczak 20 zostanie oddany do użytkowania?

Budynek D, Budynek E, Budynek C, Budynek F, Budynek B, Budynek A – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Wilczak 20 na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o