Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Nowych Kosmonautów
w Poznaniu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Winogrady, ul. Serbska 15-19

Więcej o budynkach

Nowych Kosmonautów I Etap
ul. Naramowicka 19 (Budynek B3)
11 pięter
Sprzedane
2 kw. 2018
Oddano w 1 kw. 2020
Sprzedane
Nowych Kosmonautów II Etap
ul. Naramowicka 17 (Budynek B2)
13 pięter
Sprzedane
2 kw. 2018
Oddano w 2 kw. 2020
Sprzedane
Nowych Kosmonautów III Etap
ul. Naramowicka 15 (Budynek B1)
13 pięter
Sprzedane
2 kw. 2018
Oddano w 3 kw. 2020
Sprzedane

Nowych Kosmonautów na mapie Poznania

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków3
🟧 Liczba mieszkań344
🟧 Liczba pięter11–13
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom), miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań28,05–103,25 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniawinda, plac zabaw, stojaki rowerowe, komórki lokatorskie, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Nowych Kosmonautów w Poznaniu to zespół wielorodzinnych budynków mieszkalnych na Winogradach.

Lokalizacja

Inwestycja z trzech budynków uzupełnia istniejącą wysoką zabudowę na narożniku ulic Serbskiej i Naramowickiej. Po przeciwnej stronie ulicy Serbskiej rozciąga się Park Gagarina.

Okolica inwestycji

Okolica posiada pełną infrastrukturę handlowo-usługową. Obok inwestycji znajduje się sklep spożywczy Żabka. Po drugiej stronie ul. Serbskiej są apteka, sklep spożywczy Groszek, Żłobek nr 1, Przedszkole Kasztanowe 2, Przedszkola nr 116 i nr 127 oraz Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 1. W promieniu 1 km zlokalizowane są Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny, Szkoła Podstawowa im. Marii Montessori, Zespół Szkół Łączności, Szkoła Podstawowa nr 38, Społeczna Szkoła Podstawowa 2. W odległości 300 m ulokowane jest centrum handlowe Netto z supermarketem, restauracjami, sklepami, paczkomatem, bankomatem, fitness centrum. W okolicy inwestycji działają gabinety lekarskie, CM Medycyna Rodzinna (200 m). Obiekty sportowe w okolicy to kryty basen (480 m), rugby klub (500 m), boisko (1,1 km). W niedalekim sąsiedztwie znajdują się ośrodki kulturalne i rozrywkowe: Osiedlowy Dom Kultury „Pod Lipami” – 400 m, kino Cinema City – 1,1 km, Filharmonia Pomysłów – 1,3 km. Liczne tereny spacerowe dostępne są nad Wartą: zabytkowy Park Szelągowski sąsiadujący z terenami zielonymi Cytadeli, “Wartostrada” z plażą miejską i przystanią z wypożyczalnią łódek.

Architektura

Zespół tworzą nowoczesne budynki o płaskich dachach, posiadające do 14 kondygnacji nadziemnych, wykonane z prostej bryły i w nowoczesnym stylu. Elewacje wykończone są w jasnej kolorystyce, z zastosowaniem panoramicznych przeszkleń. Pomiędzy blokami zachowano optymalne odległości.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony, zamknięty, wjazd ograniczony jest szlabanem. Na poziomie parteru wydzielone są powierzchnie usługowe. Cały obszar jest zagospodarowany. Założono ciągi dojazdowe, parkingi zewnętrzne. Do dyspozycji mieszkańców są także miejsca postojowe w dwupoziomowej podziemnej hali garażowej. W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie. Na dziedzińcu istnieje plac zabaw. Przed wejściami do budynków są stojaki na rowery. W klatkach schodowych zainstalowane są cichobieżne windy.

Komunikacja

Komunikacja na ulicy Naramowickiej i Serbskiej zapewnia szybkie połączenie z centrum i pozostałymi dzielnicami. Tuż obok inwestycji jest przystanek autobusowy „Naramowicka / Serbska” linii nr 167, 183, 185, 322, 911. Łatwy wjazd przez ul. Serbską na pobliski Most Lecha udostępnia punkty na prawym brzegu Warty.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się łącznie z 344 mieszkań o 1-, 2‑, 3‑ i 4‑pokojowych rozkładach o zróżnicowanych metrażach od 28 do 103 m2. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, loggie lub tarasy: na górnych piętrach zapewniony jest widok na panoramę Poznania. Dostępne są pakiety wykończenia mieszkań pod klucz.

O deweloperze

Projekt jest realizowany przez firmy Unidevelopment oraz Monday Development. Firma Unidevelopment, należąca do Grupy Unibep S.A., obecna jest na rynku od 2008 r., jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym. Wśród licznych realizacji dewelopera są m.in. Osiedle Gama, Osiedle 360º, Dom Awangarda, Marywilska Osiedle Kameralne, Apartamenty Zielony Sołacz.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inna nazwa tej inwestycji Nowych Kosmonautow.

Jaki jest adres Nowych Kosmonautów?

Winogrady, ul. Serbska 15-19.

Kto jest deweloperem Nowych Kosmonautów w Poznaniu?

Deweloperem Nowych Kosmonautów jest Unidevelopment, Monday Development.

Kiedy Nowych Kosmonautów zostanie oddany do użytkowania?

Budynek B2, Budynek B3, Budynek B1 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Nowych Kosmonautów na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o