Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle Żołnierska
w Olsztynie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
ul. Żołnierska 14D-14E

Więcej o budynkach

ul. Żołnierska 14D (Budynek Z1)
8 pięter
Sprzedane
4 kw. 2016
Oddano w 4 kw. 2019
Sprzedane
ul. Żołnierska 14E (Budynek Z2)
9 pięter
Sprzedane
4 kw. 2016
Oddano w 4 kw. 2019
Sprzedane

Osiedle Żołnierska na mapie Olsztyna

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków2
🟧 Liczba mieszkań210
🟧 Liczba pięter8–9
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (2 poziomy, 230 miejsc)
🟧 Powierzchnia mieszkań34,9–60,86 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniaplac zabaw, winda, komórki lokatorskie

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,5 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Żołnierska to nowoczesny kompleks budynków wielorodzinnych, ulokowany w Olsztynie.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się w centralnej części miasta przy ulicy Żołnierskiej. Lokalizacja inwestycji wyróżnia się rozwiniętą infrastrukturą miejską i doskonałą komunikacją z pozostałymi częściami miasta.

Okolica inwestycji

W okolicy dostępne są wszystkie obiekty infrastruktury miejskiej. W pobliżu są salony fryzjerskie, sklepy spożywcze (Fresh, Żabka), supermarkety Lewiatan i Bratek, restauracje, apteki, placówki medyczne, punkty usługowe. Centrum handlowe Aura znajduje się w odległości 800 m, Dom Towarowy Dukat – 950 m, CH Viktor – 1100 m. Najbliżej położone placówki edukacyjne to Szkoła Podstawowa nr 2 im. J. Dąbrowskiego – 650 m, Przedszkole Miejskie nr 24, XIII Liceum Ogólnokształcące Katolickie im. Świętej Rodziny, Szkoła Podstawowa nr 2 – 800 m, Przedszkole nr 6 Miejskie i Przedszkole Niepubliczne "Krasnal" – 950 m. Olsztyńskie Planetarium jest oddalone 650 m, Hala Widowiskowo-Sportowa „Urania” – 800 m, Park Centralny – 950 m, Park im. Janusza Kusocińskiego – 1100 m.

Architektura

Osiedle Żołnierska tworzą dwa budynki o zróżnicowanej wysokości, od 5 do 9 pięter. Budynki są o nowoczesnym designie, minimalistycznej architekturze. Elewację utrzymano w biało-szarej kolorystyce.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony. Do dyspozycji mieszkańców są plac zabaw, ciągi piesze, miejsca wypoczynku i rekreacji, nowoczesne cichobieżne windy, komórki lokatorskie. Do parkowania samochodów są miejsca postojowe w dwupoziomowej hali garażowej.

Komunikacja

Położenie osiedla w centrum miasta zapewnia doskonałą komunikację z innymi dzielnicami Olsztyna. W odległości 300 m zlokalizowane są przystanki autobusu nr 116, a także przystanek tramwajowy (linie 1, 2, 3) Szpital Wojewódzki (Obiegowa). Oddalony o 500 m przystanek Skwer Wakara (Kościuszki) umożliwia dojazd tramwajami nr 1, 2, 3 i autobusami nr 107, 111, 120, N01. Dworzec autobusowy znajduje się w odległości 950 m. Do stacji kolejowej Olsztyn Zachodni – 1800 m. Położenie obok ulicy Żołnierskiej pozwala na dogodny dojazd samochodem do innych dzielnic oraz wyjazd poza miasto. W odległości około 1800 m od inwestycji znajduje się zmodernizowana droga krajowa nr 51 klasy GP oraz klasy S, która przebiega przez województwo warmińsko-mazurskie i stanowi jeden z najważniejszych szlaków komunikacyjnych w województwie, ponieważ łączy polsko-rosyjskie przejście graniczne w Bezledach z zespołem miejskim Olsztyna oraz drogą krajową nr 7. W pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe i stacja Roweru Miejskiego (150 m). Do Starego miasta można dojść piechotą w około 20 minut.

O mieszkaniach

W inwestycji Osiedle Żołnierska łącznie znajduje się 210 mieszkań o układach od 1 do 3 pokoi i powierzchniach od 35 do 61 metrów kwadratowych. Każde posiada balkon. W ofercie są mieszkania z osobnymi kuchniami.

O deweloperze

Osiedle Żołnierska jest realizowane przez spółkę Arbet Investment Group. Firma funkcjonuje od 1999 roku. W portfolio dewelopera są inwestycje mieszkaniowe, handlowo-usługowe, biurowe i publiczne. W Olsztynie Arbet Investment Group wybudował między innymi osiedla Sterowców, Bartąg, Leśna.

Szczegóły oferty, informacje o promocjach oraz aktualne ceny mieszkań dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji
Inna nazwa tej inwestycji Osiedle zolnierska.

Jaki jest adres Osiedle Żołnierska?

ul. Żołnierska 14D-14E.

Kto jest deweloperem Osiedle Żołnierska w Olsztynie?

Deweloperem Osiedle Żołnierska jest ARBET Investment Group.

Kiedy Osiedle Żołnierska zostanie oddany do użytkowania?

Budynek Z1, Budynek Z2 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Osiedle Żołnierska na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o