Peninsula Property

Nowe mieszkania od dewelopera Peninsula Property

buduje od 2006
peninsulaproperty.com
1 obiekt
w budowie
0 obiektów
zrealizowano
Wszystkie miasta
Warszawa
Warszawa i okolice

O deweloperze Peninsula Property

Założona w 2006 r. grupa Peninsula Property Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie działa w branży nieruchomości, prywatnych inwestycji i zarządzania aktywami. Kadrę przedsiębiorstwa tworzy zespół specjalistów, posiadających doświadczenia, zdobyte przy budowie wielu zabytkowych obiektów w Europie Środkowej i Wschodniej.

Jako deweloper Peninsula Property projektuje domy i mieszkania oraz biurowce, hotele, obiekty użyteczności handlowej i publicznej, zwłaszcza w Warszawie. W dorobku firmy są ponad 50 zakończonych projektów budowlanych, obejmujących 80 ha zagospodarowanego terenu.

Firma współpracuje z doświadczonymi i nagradzanymi polskimi architektami, projektantami wnętrz i konsultantami, jak autorska pracownia architektoniczna RDZ, pracownia PRC Architekci, biuro projektów i realizacji inwestycji Tremend czy pracownia atelier7architektura.

Społeczna działalność grupy obejmuje wsparcie sportowców, wsparcie Towarzystwa Przyjaciół Dzieci oraz współpracę z Fundacją na rzecz Żołnierzy Armii Krajowej.