Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Perłowa Dolina
w Bydgoszczy

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Górzyskowo, ul. Orla 47

Więcej o budynkach

Perłowa Dolina Etap I
ul. Orla 47 (Etap 1)
5 pięter
Sprzedane
2 kw. 2018
Oddano w 1 kw. 2020
Sprzedane
Perłowa Dolina Etap II
ul. Orla 47 (Etap 2)
6 pięter
Sprzedane
2 kw. 2018
Oddano w 4 kw. 2020
Sprzedane

Perłowa Dolina na mapie Bydgoszczy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Instalacjeklimatyzacja, inteligentny dom, videodomofon
🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań235
🟧 Liczba pięter6
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom)
🟧 Powierzchnia mieszkań24–187 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, taras, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniawłasny akwen wodny, plac zabaw, monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, patio / dziedziniec

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Perłowa Dolina to 6-piętrowy wielorodzinny budynek o kaskadowej konstrukcji i nowatorskim designie, usytuowany przy Parku Dolina Pięciu Stawów w Bydgoszczy.

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest między ulicami Orlą, Piękną i Kossaka, tuż przy Parku Dolina Pięciu Stawów. Park, mieszczący połączone kaskadowo stawy, uznawany jest za wzorcowy przykład zagospodarowania wód otwartych na terenie miasta. Lokalizacja wyróżnia się rozwiniętą infrastrukturą miejską, bliskościu terenów zielonych oraz starego miasta, dostępnościu linii komunikacji miejskiej.

Okolica inwestycji

W okolicy inwestycji dostępne są liczne restauracje, pizzerie, apteki, punkty usługowe, sklepy spożywcze oraz centrum handlowe Rondo, w którym między innymi mieszczą się hipermarket Auchan, klub CityFit, drogeria Rossmann, księgarnia Świat Książki, sklepy Go Sport, RTV EURO AGD. Do starego miasta i Rynku - 1500 m. W bliskim sąsiedztwie znajduje się dużo obiektów kultury i rozrywki, placówek sportowych oraz edukacyjnych, między innymi to Szkoła Podstawowa nr 61 im. Boh. Westerplatte, Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami integracyjnymi im. Żwirki i Wigury, Zespół Szkół nr 7 im. 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich, Szkoła Podstawowa nr 30 im. Szarych Szeregów z Oddziałami Dwujęzycznymi, Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Sokrates, II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, Przedszkola nr 24, nr 70.

Architektura

Bryła budynku o nowoczesnym designie, kaskadowej konstrukcji, z licznymi obłościami, przestronnymi balkonami i tarasami. Elewacja wykonana jest w białym kolorze. Budynek ma zróżnicowaną wysokość i liczy maksymalnie siedem kondygnacji naziemnych, posiada parking podziemny.

Infrastruktura osiedla

Do dyspozycji mieszkańców są cichobieżne windy, komórki lokatorskie w hali garażowej, stacja ładowania samochodów elektrycznych, zbiorcza antena tv satelitarnej, miejsca postojowe na parkingu podziemnym. W częściach wspólnych osiedla zaprojektowane są tereny zielone i rekreacyjne, ławki, plac zabaw dla dzieci, siłownia plenerowa. Przewidziany jest całodobowy monitoring terenu.

Komunikacja

Inwestycja posiada bardzo dobrą lokalizację pod względem komunikacji. W odległości 700 m, przy ulicy Szubińskiej, znajdują się Stacja Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego oraz przystanek autobusowy (linie 53, 55, 57, 79, 32N). Bliskość ulic Pięknej i Szubińskiej pozwala na szybki dojazd samochodem do pozostałych części Bydgoszczy i na wyjazd poza miasto przez drogę krajową S25.

O mieszkaniach

Inwestycja Perłowa Dolina realizowana jest w dwóch etapach, łącznie obejmuje 235 mieszkań o układach od 1 do 5 pokoi i powierzchniach od 24 do 187 metrów kwadratowych. Wszystkie mieszkania wyposażone są w panoramiczne energooszczędne okna trzyszybowe, ogrzewanie podłogowe, klucz centralny. Większość lokali posiada balkony, do mieszkań na parterze przynależne są ogródki. Na najwyższym piętrze usytuowane są przestronne, zielone tarasy.

O deweloperze

Inwestorem osiedla Perłowa Dolina jest firma NK Polska Development z siedzibą w Bydgoszczy, generalnym wykonawcą - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lech, działające na rynku od 1988 roku.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji
Inna nazwa tej inwestycji Perlowa Dolina.

Jaki jest adres Perłowa Dolina?

Górzyskowo, ul. Orla 47.

Kto jest deweloperem Perłowa Dolina w Bydgoszczy?

Deweloperem Perłowa Dolina jest NK Polska Development.

Kiedy Perłowa Dolina zostanie oddany do użytkowania?

Etap 1, Etap 2 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Perłowa Dolina na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o