Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Polana Miłoszycka
we Wrocławiu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Psie Pole, Swojczyce, ul. Miłoszycka 69 (6 km od centrum Wrocławia)

Polana Miłoszycka na mapie Wrocławia

Psie Pole, Swojczyce, ul. Miłoszycka 69 (6 km od centrum Wrocławia)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Polana Miłoszycka — 1 kw. 2018
Polana Miłoszycka
Budynek A1, Budynek A2, Budynek B1, Budynek B2, Budynek B3, Budynek B4, Budynek B5, Budynek B6, Budynek B7, Budynek B8, Budynek B9, Budynek B10
zbudowane
sprzedane
termin oddania3 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków12
🟧 Liczba mieszkań98
🟧 Liczba pięter1–3
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań41–81 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Udogodnieniaplac zabaw, komórki lokatorskie, przystosowane dla niepełnosprawnych

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,65 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Polana Miłoszycka we Wrocławiu to zespół budynków wielorodzinnych niskopiętrowych tworzących kompleks mieszkalny o charakterze willowym zlokalizowany na wschodnim krańcu miasta, w sąsiedztwie przestrzeni wodnych i terenów zielonych.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się na wrocławskich Swojczycach, przy ul. Miłoszyckiej, pomiędzy rzeką Widawą a odrzańskim sztucznym Kanałem Żeglugowym, w obrębie byłej dzielnicy Psie Pole. Kompleks mieszkalny zlokalizowany jest na granicy z sąsiednimi osiedlami Kowale i Sępolno. Cała miejscowość charakteryzuje się niską zabudową.

Okolica inwestycji

Inwestycja położona jest w zasięgu najważniejszych punktów handlowo-usługowych. Przy początku ulicy Miłoszyckiej znajduje się WSRH Sklep Spożywczy (830 m). Nieco bliżej znajdują się Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne i Plac zabaw dla dzieci (ok. 500 m). Tak samo przy ul. Miłoszyckiej ulokowany jest zabytkowy kościół św. Jacka z XVI w. W niedużej odległości – do 1,5 km – usytuowane są restauracja, stacja paliw, poczta, fryzjer, sklep spożywczy Żabka, bankomat, apteka, stomatolog, centrum medyczne. W odległości krótkiego dojazdu przez osiedle Kowale dostępne są Centra Handlowe Korona, Młyn. W okolicy działają ośrodki oświatowe. Na terenie sąsiedniego Strachocina znajduje się Publiczne Przedszkole Magellan (1,3 km), Szkoła Podstawowa nr 53 (3 km), Szkoła Podstawowa nr 8 im. marsz. J. Piłsudskiego w Kowalach oddalona jest o 1,7 km. Usytuowana w okolicy Akademia Wychowania Fizycznego udostępnia dla publiczności swoją pływalnię. Blisko inwestycji działa Akademicki Klub Karate. W pobliskim parku portowym istnieje siłownia fitness, jest stół do ping-ponga. Swojczycki Park Czarna Woda posiada przestrzeń wodna z wycieczkami na kajakach oraz łódkach. W pobliżu dużo jest ścieżek rowerowych i spacerowych nad Odrą, odnowiona, widokowa trasa rowerowa na wałach odrzańskich łącząca Swojczyce z Placem Grunwaldzkim. Na nie o wiele oddalonej Wyspie Opatowickiej znajduje się największy we Wrocławiu Park Linowy.

Architektura

Osiedle tworzą kameralne jedno-, dwu- oraz trzypiętrowe budynki o minimalistycznym designie pod skośnymi dachami na łącznym obszarze 14 000 m2. Białe elewacje urozmaicone są stonowaniem oddzielnych elementów w terakotowej kolorystyce.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja zlokalizowana jest na ogrodzonej działce, wjazd na teren zabezpieczony jest szlabanem. Dla pojazdów są miejsca postojowe na parkingu naziemnym. Na terenie kompleksu jest plac zabaw dla dzieci. Do dyspozycji mieszkańców są komórki lokatorskie. Cały kompleks przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Komunikacja

W odległości 150 m od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy („Ceglana” lub „Gospodarska”) linii 118: Wojnów – Rędzin oraz 259: Wojnów – Wojszycka. Dojazd samochodem do placu Grunwaldzkiego zajmuje około 10 min, zaś do obwodnicy autostradowej Wrocławia przez łącznik Mirków i Długołęka około 15 min. W odległości 600 m od inwestycji, przy ul. Gospodarskiej znajduje się stacja Wrocław Swojczyce na kolej miejskiej uruchomionej w 2017 roku, skód można w 6 minut dojechać do Dworca Głównego. W odległości 2 km od ulicy Miłoszyckiej położona jest pętla tramwajowa Sępolno.

O mieszkaniach

Inwestycje tworzą 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania o metrażach od 41 do 81 m2. Każde mieszkanie posiadają balkon lub duży ogród od 71 do 195 m2. Jest możliwość odłączenia kuchni od części dziennej.

O deweloperze

Projekt Polana Miłoszycka we Wrocławiu realizuje firma Arkop Deweloper działająca od 30 lat na rynku budowlanym i od 15 lat na rynku deweloperskim.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Inna nazwa tej inwestycji Polana Miloszycka.

Jaki jest adres Polana Miłoszycka?

Psie Pole, Swojczyce, ul. Miłoszycka 69 (6 km od centrum Wrocławia).

Kto jest deweloperem Polana Miłoszycka w Wrocławiu?

Deweloperem Polana Miłoszycka jest Arkop.

Kiedy Polana Miłoszycka zostanie oddany do użytkowania?

Polana Miłoszycka – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Polana Miłoszycka na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o