Profbud

Nowe mieszkania od dewelopera Profbud

buduje od 2011
profbud.pl
4 obiekty
w budowie
6 obiektów
zrealizowano
Wszystkie miasta
Warszawa
Warszawa i okolice
Łódź
Łódź i okolice
Konstancin-Jeziorna

O deweloperze Profbud

Profbud to firma deweloperska z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym. Specjalizuje się w projektowaniu oraz budowie nowoczesnych inwestycji mieszkaniowych i usługowych w Warszawie i jej okolicach oraz w Łodzi.

Jakie nagrody i wyróżnienia posiada deweloper?

Inwestycje Profbudu są wyróżnione licznymi nagrodami i tytułami, takimi jak Jakość Roku, European Property Awards, Deweloper Roku, European Quality Certificate, Jakość Roku czy Orzeł Nieruchomości. Firma stawia na wysoką jakość i innowacyjne rozwiązania, aby spełnić oczekiwania klientów.

Firma Profbud jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa, co świadczy o profesjonalnej i rzetelnej pracy dewelopera.

Jakie usługi oferuje deweloper?

Firma oferuje kompleksowe doradztwo przy wyborze oferty kredytu hipotecznego oraz lokale usługowe na sprzedaż. Realizuje transakcje kupna nieruchomości poprzez rachunek powierniczy, co gwarantuje bezpieczeństwo i zabezpieczenie interesów klientów.

Jakie dodatkowe programy prowadzi firma?

Dla studentów deweloper Profbud posiada specjalny program Bank Mieszkań Studenckich, który przewiduje korzystne oferty kredytowe i szereg bonusów.