Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Przy Arsenale
we Wrocławiu

Wszystkie mieszkania od dewelopera zostały sprzedane.
Adres
Stare Miasto, ul. Wszystkich Świętych (1,1 km od centrum Wrocławia)

Więcej o budynku

Stare Miasto, ul. Wszystkich Świętych (1,1 km od centrum Wrocławia) (Budynek B9)
7 pięter
Sprzedane
Nie wiadomo
Oddano w 4 kw. 2020
Sprzedane

Przy Arsenale na mapie Wrocławia

Stare Miasto, ul. Wszystkich Świętych (1,1 km od centrum Wrocławia)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań123
🟧 Liczba pięter7
🟧 Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (147 miejsc)
🟧 Powierzchnia mieszkań24–79 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle otwarte
🟧 Udogodnieniawinda, wideodomofon, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,73 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Przy Arsenale to reprezentacyjny budynek mieszkalno-usługowy, realizowany w ramach projektu Bulwar Staromiejski w centrum Wrocławia, w otulinie fosy miejskiej i rzeki Odry. Bulwar Staromiejski to łącznie 14 budynków o przeznaczeniu mieszkaniowym, biurowym i usługowym na ponad 2,5-hektarowym terenie. Większość z tych budynków są zabytkowe.

Lokalizacja

Apartamentowiec Przy Arsenale zlokalizowany jest na Przedmieściu Mikołajskim w Starym Mieście, z trzech stron otulony rzeką Odrą, fosą miejską oraz kameralną ulicą Wszystkich Świętych. Teren Bulwaru Staromiejskiego wyłączony jest z ruchu samochodowego. W ramach inwestycji przewidziano rewitalizację bulwarów, odświeżenie promenady, wygospodarowanie miejsca na plażę miejską, zachowanie parku ze starodrzewem.

Okolica inwestycji

Inwestycja znajduje się bezpośrednio w Starym Mieście, w pobliżu dostępne są liczne ścieżki pieszo-rowerowe, parki, tereny zielone, obiekty kultury i rozrywki, między innymi Narodowe Forum Muzyki, Opera Wrocławska, Wrocławski Teatr Współczesny im. E. Wiercińskiego, Kino Nowe Horyzonty. W okolicy są dużo restauracji, kawiarni, aptek, drogerii, sklepów, placówek edukacyjnych i sportowych. Najbliższe centra handlowe to Galeria Dominikańska i Renoma.

Architektura

7-kondygnacyjny apartamentowiec jest o nowoczesnej architekturze, z dużymi przeszkleniami, powstał na miejscu dotychczasowego, przeznaczonego do rozbiórki budynku. Od strony północnej elewację budynku zdobi kamień, od strony południowej - klinkier.

Infrastruktura osiedla

Obok budynku zaprojektowany jest Plac Przy Arsenale oraz podcień, przez który prowadzi główny ciąg pieszy łączący ulicę Wszystkich Świętych z parkiem. Na terenie Bulwaru Staromiejskiego zaprojektowane są siłownia plenerowa, ścieżki spacerowe i rolkowe, plac zabaw dla dzieci, marina nad rzeką, stanowiska wędkarskie, plaża miejska. W apartamentowcu Przy Arsenale zaprojektowane są lokale usługowe, do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Komunikacja

Inwestycja jest dobrze usytuowana pod względem dostępności środków komunikacji miejskiej. W odległości około 400 m, przy placu Jana Pawła II, znajdują się Stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego, przystanek tramwajowy (linie 0P, 3, 4, 10, 14, 15, 33) oraz autobusowy (autobusy nr 104, nr 107, nr 109, nr 122, nr 144, nr 240, nr 249, nr 609). Bliskość ulic Nowy Świat,

Legnicka, Piłsudskiego pozwala na szybki dojazd do lotniska im. Mikołaja Kopernika, Dworca Głównego oraz pozostałych części miasta.

O mieszkaniach

W inwestycji łącznie znajduje się 123 jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych apartamentów. Metraże kształtują się od 24 do 79 metrów kwadratowych. Do każdego mieszkania przynależny jest balkon lub taras. Apartamenty wyposażone są w antywłamaniowe drzwi wejściowe, wideodomofony, parapety granitowe, grzejniki panelowe, przewidziane jest ogrzewanie z sieci miejskiej.

O deweloperze

Inwestycja jest realizowana przez Grupę i2 Development, która obejmuje dewelopera, biuro architektoniczne oraz generalnego wykonawcę. Firma działa od 2012 roku, realizuje inwestycje mieszkaniowe oraz komercyjne we Wrocławiu, między innymi to Softy Lofty, Na Kazamatach, Lofty przy fosie, Między Basztami, Przy Ptasiej, Apartamenty Stawowa, La Boheme.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Przy Arsenale?

Stare Miasto, ul. Wszystkich Świętych (1,1 km od centrum Wrocławia).

Kto jest deweloperem Przy Arsenale w Wrocławiu?

Deweloperem Przy Arsenale jest i2 Development.

Kiedy Przy Arsenale zostanie oddany do użytkowania?

Budynek B9 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Przy Arsenale na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o