Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Rozewska
w Gdyni

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Gdynia, Chylonia, ul. Rozewska 9-11

Więcej o budynku

ul. Rozewska 9-11 (Rozewska)
9 pięter
Sprzedane
2 kw. 2017
Oddano w 1 kw. 2019
Sprzedane

Rozewska na mapie Gdyni

Gdynia, Chylonia, ul. Rozewska 9-11

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań74
🟧 Liczba pięter9
🟧 Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (89 miejsc)
🟧 Powierzchnia mieszkań49–107 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle otwarte
🟧 Udogodnieniaplac zabaw, siłownia plenerowa, komórki lokatorskie, internet, tv kablowa, winda

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Rozewska to budynek wielorodzinny, usytuowany w Gdyni przy ulicy Rozewskiej.

Lokalizacja

Inwestycja jest oddalona o około 5 km od ścisłego centrum miasta i położona w dzielnicy Chylonia, w cichym i spokojnym otoczeniu.

Okolica inwestycji

Osiedle Rozewska znajduje się w zielonej części miasta. Najbliżej położone tereny zielone to Park Kiloński – 640 m, Trójmiejski Park Krajobrazowy – 1500 m, Park im. Marii i Lecha Kaczyńskich i Park Rady Europy – 5300 m. W pobliżu dostępne są restauracje, placówki medyczne, salon fryzjerski, sklep spożywczy Żabka, punkty usługowe. Najbliższa placówka pocztowa znajduje się w odległości około 800 m. Centrum handlowe Złota rybka i Dom Towarowy Chylonia oddalone są o około 700 m. Najbliższe placówki edukacyjne to Przedszkole „Świat Smyka”, Przedszkole nr 27 "Malutkowo" i Przedszkole Samorządowe nr 15 – 320 m, Szkoła Podstawowa nr 40 im. Karola Olgierda Borchardta, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego – 480 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 im. Mikołaja Kopernika – 640 m, Centrum kształcenia zawodowego i ustawicznego, Zespół Szkół Ekologiczno-Transportowych – 850 m, Szkoła Podstawowa nr 29 – 1440 m.

Architektura

Osiedle Rozewska jest zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Elewację budynku utrzymano w jasnych odcieniach, dodano także kontrastujące szare elementy kolorystyczne. W wykończeniu elewacji wkomponowano duże przeszklenia, które nadają inwestycji nowoczesnego charakteru.

Infrastruktura osiedla

Budynek wyposażony jest w cichobieżną windę. Wokół budynku założono zadbane trawniki i chodniki. Do dyspozycji mieszkańców są plac zabaw, siłownia plenerowa, komórki lokatorskie. Do parkowania samochodów są miejsca postojowe w dwupoziomowym garażu podziemnym.

Komunikacja

Bliskość komunikacji miejskiej umożliwia szybki dojazd do centrum oraz innych części Gdyni. Tuż przy osiedlu znajduję się przystanek autobusu nr 102 Rozewska 02. W odległości 320 zlokalizowany jest przystanek tranzytowy Wiejska 0 z liniami autobusów nr 34, 102, 197, 770, K, S, W i trolejbusów nr 25, 26,30, 710. Stacja kolejowa Gdynia Leszczynki jest zlokalizowana w odległości około 750 m od osiedla. Tuż przy osiedlu, w odległości około 150 m przebiega droga wojewódzka nr 468 (DW468), która stanowi centralną część głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta i łączy Gdynię, Sopot i Gdańsk. Nieco dalej, w odległości 1400 m, przebiega droga ekspresowa S6, która łączy Gdynię ze Szczecinem, Goleniowem, Nowogardem, Kołobrzegiem, Koszalinem, Słupskiem, Lęborkiem, Gdańskiem, Straszynem i Rusocinem.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania o powierzchniach od 49 do 107 metrów kwadratowych. W zależności od kondygnacji mieszkania posiadają balkony, tarasy lub ogródki. W pokojach i przedpokojach przewidziano specjalną wnękę na duże szafy.

O deweloperze

Inwestycja Rozewska to projekt polskiego dewelopera Archicom. Firma prowadzi działalność od 1986 roku, oferując klientom mieszkania, apartamenty i biura. Archicom jest jednym z najstarszych deweloperów w Polsce, wielokrotnie nagradzany wyróżnieniami branżowymi i ministerialnymi. W portfolio dewelopera są inwestycje mieszkaniowe i publiczne, zrealizowane także w Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży Archicom.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Rozewska?

Gdynia, Chylonia, ul. Rozewska 9-11.

Kto jest deweloperem Rozewska w Gdyni?

Deweloperem Rozewska jest Archicom.

Kiedy Rozewska zostanie oddany do użytkowania?

Rozewska – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Rozewska na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o