Sanbet Development

Nowe mieszkania od dewelopera Sanbet Development

buduje od 2002
sanbetdevelopment.pl
0 obiektów
w budowie
8 obiektów
zrealizowano
Wszystkie miasta
Wrocław
Wrocław i okolice
Sobótka
Wysoka
Kobierzyce
Kąty Wrocławskie
Bielany Wrocławskie

O deweloperze Sanbet Development

Sanbet Development to innowacyjny deweloper, który działa na polskim rynku od 2002 roku. Jest to część grupy spółek Sanbet Piotrowscy, specjalizującej się w produkcji materiałów budowlanych i istniejącej od 1991 roku.

Jakie są kierunki działalności firmy?

Sanbet Development to firma z wieloletnim doświadczeniem, która w swojej ofercie posiada inwestycje o podwyższonym i wysokim standardzie, a także osiedla wielorodzinne i kompleksy domów jednorodzinnych.

Gdzie zlokalizowane są realizacje dewelopera?

Sanbet Development specjalizuje się w zabudowie mieszkaniowej i użytkowej na terenie Wrocławia i okolic. Inwestycje dewelopera są położone w Kątach Wrocławskich, Bielanach Wrocławskich, Kobierzycach, Sobótce, Wysokiej i Karwianach.

Jaki jest standard realizowanych inwestycji?

Sanbet Development oferuje kompleksowe rozwiązania dla klientów, którzy szukają nieruchomości o podwyższonym standardzie. Deweloper realizuje projekty mieszkań o różnej wielkości, domów jednorodzinnych i apartamentów. Inwestycje są zawsze zgodne z najnowszymi trendami i oczekiwaniami klientów.

Firma posiada certyfikat zarządzania jakością ISO oraz współpracuje z klientami na podstawie umowy deweloperskiej. Dzięki temu klienci mają pewność, że ich inwestycja będzie realizowana zgodnie z założeniami.

Jakie usługi oferuje deweloper?

Sanbet Development zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę, a także specjalne programy zniżkowe. Deweloper oferuje również profesjonalne doradztwo w zakresie uzyskania kredytu mieszkaniowego. 

Siedziba i biuro sprzedaży Sanbet Development znajdują się w Kobierzycach koło Wrocławia.