Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Studio Residence
w Lublinie

Cena
na zapytanie
Deweloper
Adres
Helenów, ul. Nałęczowska 18A (3,6 km od centrum Lublina)

Więcej o budynku

ul. Nałęczowska 18A (Studio Residence)
5 pięter
1 kw. 2018
Oddano w 1 kw. 2020

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Studio Residence

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 21 grudnia 2023
1-pokojowe
55.27–60.17 m2
zapytaj o cenę

Studio Residence na mapie Lublina

Helenów, ul. Nałęczowska 18A (3,6 km od centrum Lublina)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań208
🟧 Liczba pięter5
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom, 121 miejsc), miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań27–82 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniawinda, patio / dziedziniec, stojaki rowerowe, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,91–4,95 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Studio Residence w Lublinie to nowoczesny średniopiętrowy budynek, usytuowany w atrakcyjnej okolicy blisko centrum miasta, posiadający pełne zaplecze handlowo-usługowe i komunikacyjne.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się w zachodniej części Lublina, Helenowie, na klinie między aleją Kraśnicką a ulicami Nałęczowską i Morwową, na terenach byłej cegielni „Helenów”. W bezpośrednim sąsiedztwie Studio Residence znajdują się nowoczesne biurowce.

Okolica inwestycji

W sąsiednich gmachach biurowych na parterze są oddzielne punkty: restauracja, sklepy spożywcze (Żabka, Stokrotka), oddziały banków, bankomat. W najbliższej okolicy dostępne są wszystkie pozostałe obiekty rozwiniętej infrastruktury wielkomiejskiej: kawiarnie, poczta, studio fryzur. Inwestycja położona jest też w dostępności terenów zielonych: uniwersytecki Ogród Botaniczny (ok. 1,5 km), Górki Czechowskie.

Edukacja

W promieniu 700 m zlokalizowane są przedszkole nr 39, co najmniej trzy szkoły podstawowe, szkoła muzyczna, zespół szkół elektronicznych, liceum ogólnokształcące. W niedużej odległości położone są Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, Uniwersytet Przyrodniczy Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej.

Opieka medyczna

W sąsiedztwie inwestycji znajduje się apteka, centrum profilaktyczno-lecznicze Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy, gabinet stomatologiczny. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny oddalony jest o 1,3 km.

Sport

W bliskiej okolicy inwestycji znajdują się ośrodki sportu i rekreacji – siłownie, boiska, centrum fitness, kluby sportowe.

Komunikacja

Nieopodal inwestycji znajduje się przystanek autobusowy komunikacji miejskiej linii 3, 12, 37 oraz linii trolejbusowych 150, 151 zapewniających dojazd do centrum miasta. Przebiegająca w pobliżu inwestycji Al. Solidarności jest częścią drogi krajowej nr 82 łączącej powiaty lubelski, łęczyński oraz włodawski.

Architektura

Bryła na nieregularnym planie tworzy duży wewnętrzny dziedziniec. Stonowane elewacje charakteryzują się współczesnym designem przy jednoczesnym nawiązaniu do już istniejącego budynku mieszkalnego. W wykończeniu elewacji i wspólnych części zastosowano duże przeszklenia, naturalny kamień, imitacje drewna.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest zamknięty, zagospodarowany w zieleń, chodniki, elementy małej architektury, oświetlenie części wspólnych. Na parterze znajdują się powierzchnie o charakterze handlowo-usługowym. Całość inwestycji w pełni dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na -1 kondygnacji mieści się parking podziemny na 121 miejsc postojowych. Są także miejsca postojowe naziemne. Przewidziane są również 11 podziemnych miejsc parkingowych dla rowerów i 16 naziemnych stojaków rowerowych. Budynek wyposażony jest w cichobieżne windy.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się z 208 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych. Dostępne są metraże od 27 m2 do 82 m2. Apartamenty wyposażone są w duże okna. Część mieszkań wyposażona została w balkony. Wysokość sufitów waha się od 291 do 495 cm, zaś na najwyższym piętrze wysokość mieszkań o 5 metrów pozwala na realizację antresoli.

O deweloperze

Inwestycję Studio Residence w Lublinie realizuje Holding Centrum Zana, jeden z największych deweloperów Polski południowo-wschodniej, działający od 1999 r.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji
Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Podoba Ci się Studio Residence?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Studio Residence w Lublinie?

Dostępne są 1-pokojowe.

Ile kosztuje metr kwadratowy w Studio Residence?

Cena do uzgodnienia u dewelopera.

Kto jest deweloperem Studio Residence w Lublinie?

Deweloperem Studio Residence jest Centrum Zana.

Kiedy Studio Residence zostanie oddany do użytkowania?

Studio Residence – zbudowane.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o