Nowe mieszkaniaNowe domyDeweloperzy
Sprzedaż mieszkańSprzedaż domów
    Nowe mieszkania Gdańska
    Suchanka

Sprzedaż mieszkań w Suchanka

Rzuty mieszkań
Mieszkanie
1
2
3
4+
od
od
837 326 zł
do
do
1 004 987 zł
od
od
70 m²
do
do
84 m²
3 rzuty
3 rzuty
4-pokojowe mieszkanie, od 837 326 zł, 70.1 m², Suchanka
1 mieszkanie
od ‍837 326 zł
‍11 945 zł za m2
4 pokoje70.1 m2
ul. Suchanka
Budynek B
oddano w 3 kw. 2024
4-pokojowe mieszkanie, od 845 247 zł, 70.1 m², Suchanka
1 mieszkanie
od ‍845 247 zł
‍12 058 zł za m2
4 pokoje70.1 m21-3 z 3
ul. Suchanka
Budynek B
oddano w 3 kw. 2024
4-pokojowe mieszkanie, od 1 004 987 zł, 84.99 m², Suchanka
2 mieszkania
od ‍1 004 987 zł
‍11 825 zł za m2
4 pokoje84.99 m21-3 z 3
ul. Suchanka
Budynek C
oddano w 3 kw. 2024
AzerbejdżanGruzjaKazachstanKirgistanMołdawiaPolskaRumuniaUkrainaWielka BrytaniaZEA
О Korter
  • Korter na świecie
  • Skontaktuj się z Korter
Warunki korzystania
  • Wykorzystanie cookies
  • Polityka prywatności
  • Warunki korzystania z aplikacji mobilnej
  • Warunki korzystania
  • Oferta dla klientów
© korter.com.pl 2019 — 2026
Niezależne dziennikarstwo. Biznes medialny jest prowadzony przez LUN Sp. z o.o.. (ul. Radiańska 2, wieś Pliachowa, Rejon koziatyński, Obwód winnicki, Ukraina, 22132).