Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Vilda Park
w Poznaniu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Poznań, Wilda, ul. Droga Dębińska 9-15 (1,3 km od centrum Poznania)

Vilda Park na mapie Poznania

Poznań, Wilda, ul. Droga Dębińska 9-15 (1,3 km od centrum Poznania)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Vilda Park — 2 kw. 2018
Vilda Park
Budynek A, Budynek B, Budynek C
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków3
🟧 Liczba mieszkań230
🟧 Liczba pięter3–4
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań31–114 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniamonitoring, ochrona, winda, plac zabaw, teren rekreacyjny, stojaki rowerowe, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Vilda Park to kompleks trzech budynków wielorodzinnych w środkowej części Poznania.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się w odległości około 1,5 kilometrów od centrum miasta, położona jest przy ul. Droga Dębińska, na terenie dzielnicy Wilda. Okolica posiada rozwiniętą infrastrukturę miejską, jest dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta.

Okolica inwestycji

W pobliżu inwestycji Vilda Park dostępne są kawiarnie, pizzerie, restauracje, apteki, stacje benzynowe, zakłady medyczne, centra sportu i rekreacji oraz centra handlowe, między innymi to Posnania, Avenida i Stary Browar. Pobliskie sklepy spożywcze to Biedronka (550 m), Lidl (2700 m). W okolicy znajduje się dużo placówek edukacyjnych: Szkoła Podstawowa nr 82 im. Księcia Przemysła I, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta, zespół szkół nr 5, IV liceum ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego, XIV liceum ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego, Przedszkola nr 115, 54, 87. Wydziały Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza dostępne w odległości 2000 m. Przy inwestycji znajduje się skwer Ryszarda Kuklińskiego, do parku Dąbrowskiego – 2000 m, do parku Mickiewicza – 2100 m. Plaża Rataja-Zagro jest oddalona o 1200 m.

Architektura

Osiedle Vilda Park składa się z budynków o wysokości trzech pięter wykonanych w nowoczesnym stylu i jasnej kolorystyce, o płaskich dachach z trawnikami, z dużymi oknami, ozdobnymi elementami o kolorze drewna. Wewnątrz osiedla znajduje się zagospodarowana zielona strefa dla mieszkańców.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest zamknięty i objęty monitoringiem. W częściach wspólnych zaprojektowane są alejki, nasadzenia zieleni, elementy małej architektury, plac zabaw. Do dyspozycji mieszkańców są stojaki rowerowe, miejsca postojowe naziemne i w garażu podziemnym. Na parterze budynków są lokale handlowo-usługowe. Budynki wyposażono w windy. Inwestycja jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Komunikacja

Inwestycja jest dobrze usytuowana pod względem dostępności środków komunikacji miejskiej. Tuż przy osiedlu, w odległości 300 m, znajdują się przystanek autobusu nr 232 oraz stacja wypożyczalni rowerów. Do Stacji PKP Poznań Główny ― 3100 m. Położona w bezpośredniej bliskości ulica Królowej Jadwigi umożliwia zjazd na drogę wojewódzką nr 196 i nr 433.

O mieszkaniach

W ofercie są jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania. Metraże kształtują się od 31 do 114 metrów kwadratowych. Lokale posiadają balkony, do mieszkań na parterze przynależne są tarasy i ogródki.

O deweloperze

Inwestycja Vilda Park to projekt firmy BPI Real Estate, od ponad 30 lat prowadzącej działalność w Belgii, Polsce i Luksemburgu i realizującej inwestycje mieszkaniowe, biurowe oraz handlowo-usługowe. Firma należy do belgijskiej grupy kapitałowej CFE powstałej w 1880 roku. Wśród realizacji dewelopera w Polsce między innymi osiedla Wola Libre i Wola Tarasy w Warszawie, kompleks mieszkalno-usługowy Cztery Oceany w Gdańsku.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Vilda Park?

Poznań, Wilda, ul. Droga Dębińska 9-15 (1,3 km od centrum Poznania).

Kto jest deweloperem Vilda Park w Poznaniu?

Deweloperem Vilda Park jest BPI Real Estate.

Kiedy Vilda Park zostanie oddany do użytkowania?

Vilda Park – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Vilda Park na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o