Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Villa Botanica
w Szczecinie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Pogodno, ul. Bułgarska 8 (3,1 km od centrum Szczecina)

Więcej o budynku

ul. Bułgarska 8 (Villa Botanica)
3 piętra
Sprzedane
2 kw. 2018
Oddano w 2 kw. 2020
Sprzedane

Villa Botanica na mapie Szczecina

Pogodno, ul. Bułgarska 8 (3,1 km od centrum Szczecina)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań14
🟧 Liczba pięter3
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań38,21–110,05 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniamonitoring, winda, wózkownia / rowerownia, ogrzewanie podłogowe, wideodomofon, przystosowane dla niepełnosprawnych

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Villa Botanica to trzypiętrowy wielorodzinny budynek mieszkalny o podwyższonym standardzie położony w Szczecinie, w okolicy blisko centrum miasta.

Lokalizacja

Inwestycja usytuowana jest przy ulicy Bułgarskiej, w spokojnej, zielonej części szczecińskiej dzielnicy Pogodno, oddalona od centrum Szczecina o około 3 km. Okoliczną zabudowę stanowią głównie obiekty mieszkalne oraz liczne tereny zielone.

Okolica inwestycji

Położenie inwestycji zapewnia pełne zaplecze handlowo-usługowe i komunikacyjne. W pobliżu (2000 m) znajdują się sklepy spożywcze, jak to Biedronka, Lidl, Żabka, Carrefour. Nieco dalej leżą galeria handlowa Kaskada i CH Galaxy Centrum (4000 m), centrum handlowe Turzyn (3800 m). W pobliżu inwestycji położone są cukiernie, oddziały banków, lokale gastronomiczne, ośrodki opieki medyczne, placówki pocztowe. Najbliższy żłobek niepubliczny oddalony jest o 850 m, żłobek Klubik ― 2400 m. Niepubliczna szkoła podstawowa ulokowana jest w odległości 500 m, do I szkoły podstawowej Montessori – 800 m, szkoły podstawowej nr 68 – 1300 m. W granicach dzielnicy są też inne ośrodki edukacyjne, jak to liceum ogólnokształcące z oddziałami integracyjnymi (2600 m), VI liceum ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego (2900 m), V liceum ogólnokształcące im. Adama Asnyka (3000 m). Liczne są dostępne obiekty sportowe i rekreacyjne: Park Kasprowicza (1300 m), Park im. F. Chopina (1500 m), Park im. Hanny Pudlis (1900 m), Ogród dendrologiczny im. Stefana Kownasa (900 m), centra sportowe Arkana Fit (1500 m) i Fitness Club Szczecin (2900 m).

Architektura

Trzypiętrowy budynek o regularnym układzie i płaskim dachu wyróżnia się nowoczesnym designem. Elewacje urozmaicone zestawieniem białych tynków, okładzin z drewna, wzbogacone przeszkleniami panoramicznymi. Jedna boczna elewacja stonowana została w czierń.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji Villa Botanica jest zamknięty i objęty monitoringiem. Wokół budynku są chodniki, nasadzenia zieleni. Do dyspozycji mieszkańców są wózkownia, parking naziemny i podziemny. Budynek wyposażony jest w cichobieżną windę. Osiedle jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Komunikacja

Inwestycja jest połączona z resztą miasta liniami autobusów miejskich. Najbliższy przystanek „Arkońska Szpital”, oddalony o 250 m, to są linie autobusowe 80 i 525 oraz tramwajowe 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12. W bliskiej odległości (ok. 1600 m) znajduje się stacja kolejowa Szczecin-Niemierzyn. W pobliżu przebiega droga wojewódzka nr 115.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się z mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych. Powierzchnie mieszkań wahają się od 38 do 110 m2. Lokale posiadają tarasy i są wyposażone w wideodomofony. W każdym mieszkaniu zaprojektowano ogrzewanie podłogowe.

O deweloperze

Inwestycję Villa Botanica realizuje firma deweloperska Tomaszewicz Development działająca na rynku od 1985 roku. Deweloper działa w kierunku budowlanym i instalacyjnym na terenie województwa zachodniopomorskiego. Inne projekty dewelopera w Szczecinie to są osiedla Glinki, North Garden, budynek przy ul. Powstańców Wielkopolskich 10.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Villa Botanica?

Pogodno, ul. Bułgarska 8 (3,1 km od centrum Szczecina).

Kto jest deweloperem Villa Botanica w Szczecinie?

Deweloperem Villa Botanica jest Tomaszewicz Development.

Kiedy Villa Botanica zostanie oddany do użytkowania?

Villa Botanica – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Villa Botanica na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o