Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Winiarska 40
w Poznaniu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Jeżyce, Winiary, ul. Winiarska 40 (2,8 km od centrum Poznania)

Więcej o budynku

ul. Winiarska 40
5 pięter
Sprzedane
1 kw. 2018
Oddano w 4 kw. 2021
Sprzedane

Winiarska 40 na mapie Poznania

Jeżyce, Winiary, ul. Winiarska 40 (2,8 km od centrum Poznania)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Instalacjewideodomofon
🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań49
🟧 Liczba pięter5
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne (5 miejsc), miejsca postojowe podziemne (2 poziomy, 44 miejsc)
🟧 Powierzchnia mieszkań29,47–96,3 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, loggia, taras
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenteren ogrodzony
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniawinda, monitoring, komórki lokatorskie, przystosowane dla niepełnosprawnych

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,68 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Winiarska 40 w Poznaniu to 5-piętrowy budynek mieszkalny w dobrze skomunikowanej z centrum miasta obfitej w zieleń, spokojnej dzielnicy.

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest na osiedlu Winiary, w północnej części Poznania, przy ul. Winiarskiej 40, w odległości 2,8 km od ścisłego centrum miasta, w pobliżu linii tramwajowej. Najbliższa okolica inwestycji charakteryzuje się nie intensywną zabudową, przeważająco jednorodzinną.

Okolica inwestycji

W bliskiej okolicy inwestycji dostępna jest szeroka infrastruktura handlowo-usługowa. W promieniu 500 m znajdują się sklepy spożywcze (Żabka, Biedronka), cukiernia, restauracje, bary, drobne sklepy osiedlowe, apteka, przychodnie lekarskie, klub fitness. W odległości ok. 1 km położone jest CH Galeria Pestka z supermarketem Carrefour, sklepami, drogeriami, ATM. W okolicy jest fryzjer, poczta, punkty rzemieślnicze, place zabaw dla dzieci. Placówki edukacyjne położone w pieszej odległości to Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Maryi Niepokalanej, Szkoła Podstawowa nr 89, XXV Liceum Ogólnokształcące (200 m). Na osiedlu działa Szkółka Piłkarska dla Dzieci. Na terenie Winiarów zlokalizowane są wydziały Uniwersytetu Przyrodniczego. Przy Uniwersytecie znajduje się też stacja roweru miejskiego. Obszerne tereny rekreacyjne znajdują się w sąsiedniej zielonej dzielnicy Sołacz. Przez okolicę prowadzą liczne trasy rowerowe. W oddaleniu do 1 km od inwestycji położony jest Sołacki Park ze stawem. Z parku dostać się można nad jezioro Rusałka i dalej, do kąpieliska nad jeziorem Strzeszyńskim.

Architektura

Budynek z prostej bryły na planie litery L tworzy wewnętrzny zielony dziedziniec. Odmienne ukształtowanie ostatniej kondygnacji pozwala na urządzenie odkrytych górnych tarasów widokowych. Elewacje w jasnej kolorystyce wzbogacone są dużymi przeszkleniami oraz elementami ażurowymi.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja ulokowana jest na ogrodzonej działce. Teren jest objęty całodobowym monitoringiem. Przy budynku jest parking z 5 miejscami postojowymi zewnętrznymi. Są także 44 miejsc w hali garażowej podziemnej dwupoziomowej. Do dyspozycji mieszkańców są komórki lokatorskie. Inwestycja wyposażona jest w windy cichobieżne przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Komunikacja

Inwestycja posiada dobre połączenie z centrum przez 2 pobliskie linie tramwajowe. Także na terenie osiedla kursują autobusy ZTM.

O mieszkaniach

Inwestycję tworzą 49 1-, 2‑, 3‑ i 4‑pokojowych mieszkań o powierzchni od 29 do 96 m2 i o wysokości sufitów 268 cm, z balkonami, loggiami lub tarasami. Wszystkie lokale wyposażone są w wideodomofony.

O deweloperze

Projekt Winiarska 40 w Poznaniu realizowany jest przez firmę Constructa Plus działającą na rynku deweloperskim Poznania od 1993. Firma należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich i posiada liczne wyróżnienia, m.in. TOPBuilder 2020, Architectus civitatis nostrae, Medal Europejski za dorównywanie standardom europejskim, Lubuski Mister Budowy 2003 r.

Szczegóły oferty, informacje o promocjach oraz aktualne ceny mieszkań dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Winiarska 40?

Jeżyce, Winiary, ul. Winiarska 40 (2,8 km od centrum Poznania).

Kto jest deweloperem Winiarska 40 w Poznaniu?

Deweloperem Winiarska 40 jest Constructa Plus.

Kiedy Winiarska 40 zostanie oddany do użytkowania?

ul. Winiarska 40 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Winiarska 40 na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o