Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Zamieszkaj na Wspólnej
w Kielcach

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
ul. Wspólna (0,9 km od centrum Kielc)

Zamieszkaj na Wspólnej na mapie Kielc

ul. Wspólna (0,9 km od centrum Kielc)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Zamieszkaj na Wspólnej — 2 kw. 2018
Zamieszkaj na Wspólnej
zbudowane
sprzedane
termin oddania1 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków1
Liczba mieszkań76
Liczba pięter5
Ogrzewaniewłasna kotłownia gazowa
Parkingmiejsca postojowe podziemne (46 miejsc)
Powierzchnia mieszkań29–121 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle zamknięte
Udogodnieniaochrona, monitoring, winda, rowerownia, siłownia plenerowa, wózkarnia, patio / dziedziniec, videodomofon, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Zamieszkaj na Wspólnej to nowoczesny budynek wielorodzinny z lokalami usługowymi w parterze, usytuowany w samym centrum Kielc.

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Wspólnej, w centrum Kielc, w odległości około 800 m od Rynku. Budynek znajduje się w otoczeniu wielkomiejskiej zabudowy, posiada doskonałą lokalizację pod względem komunikacji.

Okolica inwestycji

W pobliżu inwestycji dostępne są liczne obiekty kultury i rozrywki, tereny spacerowe, skwery i parki, jak to Park Miejski im. Stanisława Staszica, Skwer Imienia Ireny Sendlerowej, Skwer Harcerski im. Szarych Szeregów. W okolicy są dużo restauracji, kawiarni, aptek, drogerii, sklepów, placówek edukacyjnych i sportowych.

Architektura

Budynek jest o zróżnicowanej wysokości i nowoczesnym designie, z dużymi panoramicznymi oknami, przestronnymi balkonami i tarasami, posiada parking podziemny oraz lokale handlowo-usługowe w parterze.

Infrastruktura osiedla

W inwestycji przewidziane są całodobowy monitoring oraz ochrona. Do dyspozycji mieszkańców są komórki i boksy lokatorskie, pomieszczenie dla wózków i rowerów, miejsca parkingowe w garażu podziemnym.

Komunikacja

Inwestycja posiada bardzo dobrą lokalizację pod względem komunikacji. W bezpośredniej bliskości znajdują się kilka przystanków autobusowych, odległość do Dworca Głównego wynosi 400 m. Bliskość ulic Żelaznej i 1 Maja pozwala na szybki dojazd do innych części miasta oraz wyjazd poza miasto.

O mieszkaniach

W budynku łącznie znajduje się 76 mieszkań o układach od 1 do 5 pokoi i powierzchniach od 29 do 121 metrów kwadratowych. Lokale posiadają balkony i tarasy, wyposażone są domofony, drzwi antywłamaniowe. Deweloper oferuje pakiety wykończenia mieszkań pod klucz.

O deweloperze

Inwestycja Zamieszkaj na Wspólnej realizowana jest przez firmę budowlano-deweloperską Eko-Invest, która działa na rynku od 2000 roku. Firma specjalizuje się w generalnym wykonawstwie obiektów użyteczności publicznej (szkoły, przedszkola, hale sportowe, urzędy, ośrodki zdrowia) oraz obiektów mieszkaniowych. Wśród zrealizowanych inwestycji deweloperskich, między innymi są wybudowane w Kielcach Osiedle Domaniówka, Villa Mazurska, Triasowe Wzgórze, Apartamenty przy Turystycznej, Apartamenty Centrum.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Inna nazwa tej inwestycji Zamieszkaj na Wspolnej.

Jaki jest adres Zamieszkaj na Wspólnej?

ul. Wspólna (0,9 km od centrum Kielc).

Kto jest deweloperem Zamieszkaj na Wspólnej w Kielcach?

Deweloperem Zamieszkaj na Wspólnej jest Eko-Invest.

Kiedy Zamieszkaj na Wspólnej zostanie oddany do użytkowania?

Zamieszkaj na Wspólnej – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Zamieszkaj na Wspólnej na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o