Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Activ Park
w Bydgoszczy

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Fordon, ul. Wyzwolenia 114-114C

Więcej o budynkach

Activ Park I
ul. Wyzwolenia 114 (Budynek A)
3 piętra
Sprzedane
2 kw. 2017
Oddano w 4 kw. 2018
Sprzedane
Activ Park II
ul. Wyzwolenia (Budynek B)
3 piętra
Sprzedane
2 kw. 2017
Oddano w 4 kw. 2019
Sprzedane
Activ Park III
ul. Wyzwolenia (Budynek C)
5 pięter
Sprzedane
2 kw. 2017
Oddano w 4 kw. 2020
Sprzedane

Activ Park na mapie Bydgoszczy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Instalacjeinternet, tv kablowa
🟧 Liczba budynków4
🟧 Liczba mieszkań240
🟧 Liczba pięter3–5
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne (1 poziom)
🟧 Powierzchnia mieszkań31–94 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowetaras, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzina
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniaplac zabaw, winda, rowerownia, siłownia plenerowa, wózkarnia

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,7 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Activ Park jest realizowanym etapowo osiedlem budynków wielorodzinnych położonym w północno-wschodniej części Bydgoszczy, w otoczeniu terenów zielonych.

Lokalizacja

Osiedle znajduje się przy ulicy Wyzwolenia 114, w obrębie dzielnicy Fordon, około sosnowego lasu. Ta część Bydgoszczy cechuje się ciszą i jest oddalona od centrum miasta o około 12 kilometrów. Mieszkańcy okolicy mają dostęp do licznych placówek edukacyjnych oraz rozwiniętej infrastruktury usługowej i rekreacyjno-wypoczynkowej.

Okolica inwestycji

W okolicy dostępne są apteki, kawiarnie, piekarnie, restauracje, stacje benzynowe. Najbliższe supermarkety to ALDI (370 m), Stokrotka (1 km), Kaufland (1,3 km) oraz Lidl (1,7 km). Do centrum handlowego Galeria Fordon – 1,9 kilometra. Targowisko Tatrzańskie znajduje się w odległości około 1 kilometra. Do placówki Poczty Polskiej – 210 metrów.

Edukacja

Najbliższa placówka edukacyjna to Przedszkole Niepubliczne Fantazja, znajdujące się w odległości 400 metrów. Szkoła Podstawowa nr 67 znajduje się w 550 m, Szkoła Podstawowa nr 9 im. Władysława Jagiełły – 900 m. Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko jest zlokalizowane w odległości około 1 km. Do Szkoły Podstawowej nr 4 oraz Niepublicznego Przedszkola OLLILudki – około 2 kilometrów.

Opieka medyczna

W okolicy funkcjonują apteka – 500 m, Klinika Stomatologiczna – 300 m, NZOZ AWIMED – 400 m, Nowy Fordon: Przychodnia medycyny rodzinnej filia – 500 m.

Sport

W odległości 500 metrów znajduje się Ośrodek Rekreacji Konnej Fordon. Kryte lodowisko Fordon jest oddalone od inwestycji o około 1,6 kilometra. W odległości około 3 kilometrów, przy ulicy Piwnika Ponurego, znajduje się stadion z pełnowymiarowym boiskiem piłkarskim.

Komunikacja

W odległości około 700 metrów od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy Pelplińska / Jarużyńska, obsługiwany przez linie nr 69, 74, 83, 89 oraz 32N. Pętla tramwajowa Łoskoń (nr 3, 5, 7, 10) jest oddalona o około 1 kilometr. Osiedle znajduje się tuż przy drodze wojewódzkiej nr 256. Połączenie drogi z drogą krajową nr 80 pozwala na szybki dojazd do centrum i innych części miasta.

Architektura

Inwestycję tworzą dwa budynki trzypiętrowe oraz dwa budynki pięciopiętrowe. Architektura charakteryzuje się nowoczesnym designem z wykorzystaniem przeszkleń. Budynki pięciopiętrowe są o kaskadowym układzie.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony i monitorowany. W częściach wspólnych zaprojektowane są place zabaw dla dzieci. Właścicieli samochodów mają dostęp do parkingu naziemnego i podziemnego. W hali podziemnej oraz na poziomie -1 znajdują się komórki lokatorskie, na parterze zlokalizowane są wózkownie i rowerownie. Budynki wyposażone są w windy.

O mieszkaniach

W budynkach zaprojektowano jedno-, dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe lokale mieszkalne o metrażach od 31 do 94 metrów kwadratowych. Mieszkania są wyposażone w domofony. Lokale parterowe posiadają ogródki, mieszkania na piętrach – tarasy.

O deweloperze

Deweloperem inwestycji jest spółka Budstol Invest, działająca na rynku budowlanym od 2006 roku. W Bydgoszczy firma zrealizowała między innymi inwestycje Huzarska 2, Awangarda, Niemcz-Jagodowo.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Activ Park?

Fordon, ul. Wyzwolenia 114-114C.

Kto jest deweloperem Activ Park w Bydgoszczy?

Deweloperem Activ Park jest Budstol Invest.

Kiedy Activ Park zostanie oddany do użytkowania?

Budynek A, Budynek B, Budynek C, Budynek D – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Activ Park na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o