Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

For You
w Bydgoszczy

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Fordon, ul. gen. Andersa 23

Więcej o budynkach

For You Etap 1
ul. gen. Andersa 23 (Budynek 1)
4 piętra
Sprzedane
3 kw. 2016
Oddano w 4 kw. 2017
Sprzedane
For You Etap 2
ul. gen. Andersa (Budynek 2)
7 pięter
Sprzedane
3 kw. 2016
Oddano w 2 kw. 2019
Sprzedane
For You Etap 3
ul. gen. Andersa (Budynek 3)
Sprzedane
3 kw. 2016
Nie wiadomo
Sprzedane

For You na mapie Bydgoszczy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków4
🟧 Liczba mieszkań212
🟧 Liczba pięter4–7
🟧 Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom), miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań39–91 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Udogodnieniaplac zabaw, winda, domofon, rowerownia, komórki lokatorskie, pralnia, stacja ładowania samochodów elektrycznych

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

For You to realizowane etapowo osiedle na północnym wschodzie Bydgoszczy. Inwestycja znajduje się blisko terenów zielonych i doliny rzeki Wisły.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy ulicy generała Andersa, w dzielnicy Fordon, w sąsiedztwie sosnowego lasu. Jest to cicha część Bydgoszczy, oddalona od centrum o około 12 kilometrów, dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Infrastruktura okolicy jest rozwinięta pod kątem usługowym, edukacyjnym i rekreacyjno-wypoczynkowym.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla dostępne są liczne lokale gastronomiczne, przychodnie medyczne, stacje benzynowe, sklepy spożywcze - Carrefour (350 m), Lidl (1000 m), ALDI (1100 m), Stokrotka (1400 m), Kaufland (1500 m), Biedronka (1700 m), Lewiatan (2 km). Do Targowiska Tatrzańskiego – około 1000 m. Placówka Poczty Polskiej jest zlokalizowana w odległości 1,6 kilometra od osiedla. Do centrum handlowego Galeria Fordon – 3,4 km.

Kryte lodowisko Fordon znajduje się w odległości 1200 m, miasteczko rowerowe oraz boiska do gry w piłkę nożną i koszykówkę – w około 1,5 km. Stadion przy ulicy Piwnika Ponurego z pełnowymiarowym boiskiem do gry w piłkę nożną usytuowany jest w odległości około 2 kilometrów. Kościół pod wezwaniem świętego Mikołaja i Parafia pod wezwaniem świętego Jana Apostoła i Ewangelisty są oddalone o około 2 kilometry.

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Władysława Jagiełły i Niepubliczne przedszkole Borowiki są oddalone o około 1 kilometr. Szkoła Podstawowa nr 4, Niepubliczne Przedszkole OLLILudki oraz Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego imienia świętego Jana Bosko znajdują się w odległości 1500 m, Zespół Szkół nr 20 - 1700 m.

Architektura

Osiedle składa się z dwóch 4-piętrowych budynków oraz dwóch 7-piętrowych. Inwestycja cechuje się nowoczesnym i minimalistycznym designem.

Infrastruktura osiedla

Na terenie osiedla zaprojektowany jest plac zabaw. Do dyspozycji mieszkańców są komórki lokatorskie, pralnia i suszarnia, miejsca postojowe na parkingu naziemnym i podziemnym. Dla właścicieli samochodów elektrycznych dostępna jest stacja ładowania. Na parkingu podziemnym znajduje się rowerownia. Każda kondygnacja budynku zawiera miejsca dla wózków dziecięcych. Budynki wyposażone są w windy.

Komunikacja

W 300 metrach od osiedla znajduję się przystanek autobusowy Andersa, obsługiwany przez linie nr 01, nr 29, nr 32, nr 36. W odległości 570 metrów zlokalizowany jest przystanek tramwajowy Andersa / Gieryna linii nr 3, 5, 7, 10. Inwestycja znajduje się tuż przy drodze wojewódzkiej nr 256, połączonej z drogą krajową nr 80, pozwalającej na dojazd do ścisłego centrum miasta w ciągu około 25 minut.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale mieszkalne o powierzchni od 39 do 91 metrów kwadratowych. Mieszkania wyposażone są w domofony, elektroniczne sterowanie ogrzewaniem.

O deweloperze

Deweloperem osiedla jest grupa EBUD Dom, działająca na rynku od 1991 roku. Firma realizuje projekty mieszkaniowe w Bydgoszczy i ma w swoim portfolio między innymi wybudowane osiedla Rezydencja No.13, Stawowa 12.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji
Inna nazwa tej inwestycji For Ju.

Jaki jest adres For You?

Fordon, ul. gen. Andersa 23.

Kto jest deweloperem For You w Bydgoszczy?

Deweloperem For You jest Ebud Dom.

Kiedy For You zostanie oddany do użytkowania?

  • Budynek 1, Budynek 2 – zbudowane
  • Budynek 3, Budynek 4 – planowane

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji For You na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o