Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

For You
w Bydgoszczy

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Fordon, ul. gen. Andersa 23

For You na mapie Bydgoszczy

Fordon, ul. gen. Andersa 23

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy For You — 3 kw. 2016
Budynek 1
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2017
Budynek 2
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2019
Budynek 3
planowane
sprzedane
Budynek 4
planowane
sprzedane

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków4
Liczba mieszkań212
Liczba pięter4–7
Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom), miejsca postojowe naziemne
Powierzchnia mieszkań39–91 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Udogodnieniaplac zabaw, winda, domofon, rowerownia, komórki lokatorskie, pralnia, stacja ładowania samochodów elektrycznych

O mieszkaniach

Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,6 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

For You to realizowane etapowo osiedle na północnym wschodzie Bydgoszczy. Inwestycja znajduje się blisko terenów zielonych i doliny rzeki Wisły.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy ulicy generała Andersa, w dzielnicy Fordon, w sąsiedztwie sosnowego lasu. Jest to cicha część Bydgoszczy, oddalona od centrum o około 12 kilometrów, dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Infrastruktura okolicy jest rozwinięta pod kątem usługowym, edukacyjnym i rekreacyjno-wypoczynkowym.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla dostępne są liczne lokale gastronomiczne, przychodnie medyczne, stacje benzynowe, sklepy spożywcze - Carrefour (350 m), Lidl (1000 m), ALDI (1100 m), Stokrotka (1400 m), Kaufland (1500 m), Biedronka (1700 m), Lewiatan (2 km). Do Targowiska Tatrzańskiego – około 1000 m. Placówka Poczty Polskiej jest zlokalizowana w odległości 1,6 kilometra od osiedla. Do centrum handlowego Galeria Fordon – 3,4 km.

Kryte lodowisko Fordon znajduje się w odległości 1200 m, miasteczko rowerowe oraz boiska do gry w piłkę nożną i koszykówkę – w około 1,5 km. Stadion przy ulicy Piwnika Ponurego z pełnowymiarowym boiskiem do gry w piłkę nożną usytuowany jest w odległości około 2 kilometrów. Kościół pod wezwaniem świętego Mikołaja i Parafia pod wezwaniem świętego Jana Apostoła i Ewangelisty są oddalone o około 2 kilometry.

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Władysława Jagiełły i Niepubliczne przedszkole Borowiki są oddalone o około 1 kilometr. Szkoła Podstawowa nr 4, Niepubliczne Przedszkole OLLILudki oraz Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Salezjańskiego imienia świętego Jana Bosko znajdują się w odległości 1500 m, Zespół Szkół nr 20 - 1700 m.

Architektura

Osiedle składa się z dwóch 4-piętrowych budynków oraz dwóch 7-piętrowych. Inwestycja cechuje się nowoczesnym i minimalistycznym designem.

Infrastruktura osiedla

Na terenie osiedla zaprojektowany jest plac zabaw. Do dyspozycji mieszkańców są komórki lokatorskie, pralnia i suszarnia, miejsca postojowe na parkingu naziemnym i podziemnym. Dla właścicieli samochodów elektrycznych dostępna jest stacja ładowania. Na parkingu podziemnym znajduje się rowerownia. Każda kondygnacja budynku zawiera miejsca dla wózków dziecięcych. Budynki wyposażone są w windy.

Komunikacja

W 300 metrach od osiedla znajduję się przystanek autobusowy Andersa, obsługiwany przez linie nr 01, nr 29, nr 32, nr 36. W odległości 570 metrów zlokalizowany jest przystanek tramwajowy Andersa / Gieryna linii nr 3, 5, 7, 10. Inwestycja znajduje się tuż przy drodze wojewódzkiej nr 256, połączonej z drogą krajową nr 80, pozwalającej na dojazd do ścisłego centrum miasta w ciągu około 25 minut.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowane są dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale mieszkalne o powierzchni od 39 do 91 metrów kwadratowych. Mieszkania wyposażone są w domofony, elektroniczne sterowanie ogrzewaniem.

O deweloperze

Deweloperem osiedla jest grupa EBUD Dom, działająca na rynku od 1991 roku. Firma realizuje projekty mieszkaniowe w Bydgoszczy i ma w swoim portfolio między innymi wybudowane osiedla Rezydencja No.13, Stawowa 12.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Inna nazwa tej inwestycji For Ju.

Jaki jest adres For You?

Fordon, ul. gen. Andersa 23.

Kto jest deweloperem For You w Bydgoszczy?

Deweloperem For You jest Ebud Dom.

Kiedy For You zostanie oddany do użytkowania?

  • For You Etap 1, For You Etap 2 – zbudowane
  • For You Etap 3, For You Etap 4 – planowane

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji For You na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o