Activa

Nowe mieszkania od dewelopera Activa

buduje od 2006
activa.pl
0 obiektów
w budowie
6 obiektów
zrealizowano
Wszystkie miasta
Gdańsk
Pruszcz Gdański
Rotmanka
Straszyn

O deweloperze Activa

Firma deweloperska Activa to spółka powstała w 2006 roku z połączenia dwóch przedsiębiorstw budowlanych – Ap-Pol i Domo.

Jakie inwestycje realizuje deweloper?

Specjalizacja firmy to kompleksowa realizacja inwestycji mieszkaniowych o podwyższonym standardzie wykonania.

Jaki jest standard realizowanych inwestycji?

Activa stawia na jakość wykonania, nowoczesne rozwiązania oraz funkcjonalność. Inwestycje firmy to kompleksowa realizacja z zagospodarowaniem terenu oraz designerskim wykończeniem części wspólnych.

Firma wykonuje projekty architektoniczne swoich inwestycji we współpracy z renomowanymi pracowniami. Dzięki temu nabywca otrzymuje gwarancję jakości i niepowtarzalnego stylu.

Jakie usługi oferuje deweloper?

Activa udziela kompleksowego doradztwa w zakresie wyboru nieruchomości i realizuje obsługę posprzedażową. Dzięki temu nabywca ma pewność, że zostanie odpowiednio przygotowany do procesu zakupu i nabycie nieruchomości będzie dla niego łatwiejsze.

Deweloper Activa wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, podjął współpracę z firmą finansową Expander. Współpraca ta pozwala na przyspieszenie decyzji kredytowej i uproszczoną procedurę ubiegania się o kredyt hipoteczny. Dzięki temu klient ma możliwość nabycia wymarzonej nieruchomości w krótszym czasie.