Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj
    Nowe mieszkania Warszawa i okolice

Apartamenty Komorowska 17
w Pruszkowie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Pruszków, ul. Komorowska 17

Więcej o budynku

ul. Komorowska 17
4 piętra
Sprzedane
2 kw. 2019
Oddano w 4 kw. 2020
Sprzedane

Apartamenty Komorowska 17 na mapie Pruszkowa

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań16
🟧 Liczba pięter3
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom), miejsca postojowe naziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań47,96–113,5 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, taras, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie
🟧 Udogodnieniawinda, plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 6‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Apartamenty Komorowska 17 w Pruszkowie to kameralny budynek wielorodzinny mieszczący 16 lokali mieszkalnych o wysokim standardzie na 4 kondygnacjach naziemnych z garażem podziemnym położony w centrum miasta dodrze skomunikowanego z Warszawą.

Lokalizacja

Budynek usytuowany jest przy ul. Komorowskiego nieopodal jej skrzyżowania z ulicą Ceramiczną w centrum Pruszkowa, w odległości około 15 km od centrum Warszawy (w linii prostej). W bezpośredniej okolicy inwestycji dominuje zabudowa niska wielorodzinna.

Okolica inwestycji

Na parterze jednego z pobliskich budynków (Ceramiczna 16) mieści się sklep spożywczy Żabka. W pobliżu zlokalizowane są liczne restauracje, bary, kawiarnie, drogeria Rossmann, fryzjer. W niedużej odległości są supermarkety Biedronka, Carrefour, dyskont spożywczy Lidl. W odległości 1,1 km znajduje się centrum handlowe Nowa Stacja z Multikinem i Centrum Rozrywki dla dzieci. W bliskiej okolicy inwestycji można znaleźć sklepy wielobranżowe, place zabaw dla dzieci, pocztę, wpłatomat, oddziały banków, stację paliw. W pobliżu dostępne są tereny spacerowe i rekreacyjne. W centrum Pruszkowa znajduje się Park Potulickich z obszernym akwenem Stawy Potulickich.

Edukacja

Najbliższe placówki edukacyjne położone są w promieniu 400 – 450 m: żłobek i punkt przedszkolny, Przedszkole Montessori, Miejskie Przedszkole Nr 4, Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa nr 6. Na terenie miasta działają licea, liczne szkoły policealne, zawodowe, Wyższa Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki.

Opieka medyczna

W bliskiej okolicy są apteki, stomatolog (450 m), przychodnie medyczne (najbliższa znajduję się w odległości 300 m).

Sport

W pobliżu znajdują się siłownie, boiska i kryta pływalnia, tor kolarski.

Komunikacja

Komunikacja miejska w Pruszkowie składa się z 9 linii obsługiwanych przez niskopodłogowe autobusy. Pruszków jest dobrze skomunikowany ze stolicą i pozostałymi miastami aglomeracji warszawskiej. Na terenie Pruszkowa kursują autobusy ZTM, w tym linii nocnych. Najbliższy przystanek autobusowy to „Aleja Wojska Polskiego” (350 m). Przy ul. Sienkiewicza znajduje się Dworzec kolejowy (1,1 km). Czas dojazdu pociągiem z Pruszkowa do centrum stolicy wynosi do 30 minut. Autostradowy węzeł Pruszków umożliwia szybki wyjazd w kierunku Warszawy, Łodzi czy Poznania. Z centrum Warszawy Pruszków łączą bezpośrednio aleje Jerozolimskie. W bliskiej odległości od Pruszkowa znajduje się trasa ekspresowa S8 w kierunku Wrocławia i Katowic.

Architektura

Apartamentowiec pod skośnym dachem posiada 4 kondygnacji nadziemne. Elewacje są białe, wykończone na gładko. Wyróżniającą cechą budynku są duże przeszklenia i zastosowanie elementów drewnianych.

Infrastruktura osiedla

Teren wokół inwestycji jest zagospodarowany w trawniki, ciągi dojazdowe i chodniki. Na dziedzińcu mieści się plac zabaw. Przy budynku znajduje się parking zewnętrzny. Także do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe w jednokondygnacyjnej podziemnej hali garażowej. W klatce schodowej zainstalowana została cichobieżna winda. Inwestycja przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się z 16 mieszkań o rozkładach 2-, 3-, 4- oraz 6-pokojowych, o zróżnicowanej powierzchni od 47 do 113 m2. Lokale mieszczące się na piętrach posiadają balkony lub tarasy, zaś te na parterze mają dostęp do indywidualnych ogródków.

O deweloperze

Projekt Apartamenty Komorowska 17 w Pruszkowie realizuje firma Glif Sławomir Ziółkowski działająca na rynku od 1995 r.

Aktualne ceny mieszkań, promocje i szczegółowa oferta dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Apartamenty Komorowska 17?

Pruszków, ul. Komorowska 17.

Kto jest deweloperem Apartamenty Komorowska 17 w Pruszkowie?

Deweloperem Apartamenty Komorowska 17 jest Glif.

Kiedy Apartamenty Komorowska 17 zostanie oddany do użytkowania?

ul. Komorowska 17 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Apartamenty Komorowska 17 na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o