Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle Bruzdowa
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Zawady, ul. Bruzdowa 162 (8,6 km od centrum Warszawy)

Osiedle Bruzdowa na mapie Warszawy

Zawady, ul. Bruzdowa 162 (8,6 km od centrum Warszawy)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba domów7
🟧 Liczba pięter1
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, indywidualne garaże
🟧 Powierzchnia mieszkań207–278,4 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon, taras, ogródek
🟧 Rodzaj zabudowyjednorodzinna, szeregowa, bliźniacza
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Typ nieruchomościdom

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,75–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Bruzdowa to nowoczesne osiedle kameralnych domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, realizowane w granicach warszawskiej dzielnicy Wilanów.

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest na wilanowskich Zawadach, przy ulicy Bruzdowej, w odległości około 10 km od ścisłego centrum miasta.

Okolica inwestycji

Osiedle Bruzdowa zlokalizowane jest w odległości 1900 m od Centrum handlowego Plac Vogla, a także najbliższych sklepów spożywczych, jak to Api Market, Lidl i Biedronka. W okolicy osiedla dostępne są restauracje, kluby fitness, punkty usługowe i handlowe. Najbliżej położone placówki edukacyjne to Przedszkole nr 416 im. UNICEF – 900 m, Przedszkole i Szkoła Podstawowa „English Playhouse” – 2250 m, Wyższa Szkoła Tenisa – 2750 m, Międzynarodowa Szkoła Europejska – 3800 m. Rodzinny ośrodek sportowy "Sinus Sport Club" znajduje się w odległości 3000 m i oferuje różne formy aktywnego wypoczynku, jak to tenis ziemny i stołowy, squash, piłka nożna, padel, a także posiada klub fitness i plac zabaw dla dzieci. Staw Zawadowski oddalony jest o 600 m, do terenów nad Wisłą – około 850 m. Rezerwat przyrody Morysin zlokalizowany jest w odległości 1000 m.

Architektura

Osiedle tworzą kameralne domy mieszkalne o nowoczesnym designie i stonowanej kolorystyce. Wysoki dwuspadowy dach wykończony jest czerwoną dachówką ceramiczną.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony. Na terenie osiedla zaprojektowane są chodniki, nasadzenia zieleni. Do dyspozycji mieszkańców są garaże oraz miejsca postojowe naziemne.

Komunikacja

W odległości 550 m od inwestycji znajduję się przystanek autobusów nr 160 i N31 Siedliskowa. Położenie inwestycji pozwala na wygodny dojazd samochodem do centrum miasta oraz innych jego dzielnic. W odległości około 3,7 km przebiega Wisłostrada, która łączy Wilanów, Mokotów, Śródmieście, Żoliborz i Bielany.

O mieszkaniach

W inwestycji zaprojektowano pięciopokojowe domy o powierzchni od 207 do 278 metrów kwadratowych z balkonami, tarasami i zagospodarowanymi ogrodami. Domy posiadają dwie kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz poddaszem użytkowym, a także dwustanowiskowe garaże. W domach zaprojektowano dwie łazienki.

O deweloperze

Osiedle Bruzdowa to projekt, zrealizowany przez polskiego dewelopera Glif. Firma funkcjonuje od 1995 roku, oferując klientom inwestycje mieszkaniowe, publiczne i przemysłowe, a także hotele i ośrodki wczasowe. W portfolio firmy są inwestycje zrealizowane w Warszawie i okolicy. W Warszawie deweloper wybudował między inymi osiedla Bajeczna, Międzyborska, Sulejkowska, Żółwia, Le Village, Wołowskiego, Jara, Apartamenty Komorowska 17, Apartamenty Drzymały.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Osiedle Bruzdowa?

Zawady, ul. Bruzdowa 162 (8,6 km od centrum Warszawy).

Kto jest deweloperem Osiedle Bruzdowa w Warszawie?

Deweloperem Osiedle Bruzdowa jest Glif.

Kiedy Osiedle Bruzdowa zostanie oddany do użytkowania?

Dom 1, Dom 2, Dom 3, Dom 4, Dom 5, Domy II.1-2 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Osiedle Bruzdowa na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o