Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle Żółwia
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Chomiczówka, ul. Żółwia 22

Więcej o budynku

ul. Żółwia 22 (Osiedle Żółwia)
8 pięter
Sprzedane
1 kw. 2018
Oddano w 4 kw. 2019
Sprzedane

Osiedle Żółwia na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań76
🟧 Liczba pięter8
🟧 Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań29–89 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniawinda, internet, tv kablowa, przystosowane dla niepełnosprawnych

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,7 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Żółwia to budynek wielorodzinny wzniesiony w północno-zachodniej części lewobrzeżnej Warszawy.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy ulicy Żółwiej, na terenie obszaru Chomiczówka, wchodzącego w skład warszawskiej dzielnicy Bielany. Odległość do centrum Warszawy wynosi blisko 9 kilometrów. Okolica jest cicha, pozwala na korzystanie z infrastruktury miejskiej, głównych arterii komunikacyjnych oraz terenów zielonych, charakteryzuje się niegęstą zabudową mieszkaniową.

Okolica inwestycji

W okolicy znajdują się restauracje, poradnie lekarskie, apteki, centra medyczne i poradnie lekarskie, kościół, oddziały banków i urząd pocztowy, salony kosmetyczne i drogerie, siłownie, w tym plenerowa, pływalnia, szkoły sportowe i muzyczne, żłobek Brzdące na Łące, przedszkole nr 422, żłobek Tuptu Chomiczówka (w promieniu 550 metrów), szkoła podstawowa nr 352 im. Jerzego Huberta Wagnera, niepubliczna szkoła podstawowa AMC, Liceum Ogólnokształcące nr 13 i szkoła podstawowa nr 80 im. Marii Kownackiej (w promieniu blisko 1,2 kilometra), park Chomicza, Aeroklub Warszawski. Pobliskie punkty handlowe to sklepy spożywcze Żabka (350 metrów), Bero (700 metrów), Carrefour Market (900 metrów), Galeria Bemowo z kinem Cinema City (2 kilometry). Do terenów Kampinoskiego Parku Narodowego można w około 10 minut dojechać samochodem.

Architektura

Budynek o kaskadowym układzie prostej bryły i maksymalnej wysokości 8 pięter jest utrzymany w stylu nowoczesnym. W wykończeniach elewacji dominują odcienie bieli, dodano elementy dekoracyjne w kolorze drewna i liczne przeszklenia. Na parterze zaprojektowano miejsce na lokale handlowo-usługowe.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja posiada teren zamknięty, wykonano tu chodniki, drogi dojazdowe, aranżacje roślinne, przewidziano zewnętrzne i wewnętrzne miejsca postojowe. W budynku zainstalowano cichobieżną windę. Inwestycja jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Komunikacja

Budynek znajduje się w pobliżu ulicy Josepha Conrada i jej zbiegu z aleją Władysława Reymonta, ulic Maczka i Powstańców Śląskich, zjazdu na drogę ekspresową S8 i węzła komunikacyjnego przy parku Kaskada. Dojazd samochodem do ścisłego centrum Warszawy zajmuje blisko 20 minut. O 200 metrów są oddalone przystanki autobusowe obsługujące linię nr 203, o 450 metrów ― stacja roweru miejskiego, o 1,3 kilometra ― przystanki tramwajowe. Stacja metra linii M1 Wawrzyszew jest oddalona o około 2,5 kilometra.

O mieszkaniach

Inwestycja zawiera 76 mieszkań o metrażu od 29 do 89 metrów kwadratowych i układzie od 1 do 4 pokoi. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, do pozostałych lokali ― balkony lub tarasy.

O deweloperze

Inwestycję realizuje firma deweloperska Glif założoną w 1992 roku i specjalizującą się w projektach zabudowy mieszkaniowej, usługowej i przemysłowej. Działa na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju. Inne warszawskie realizacje dewelopera ― inwestycje przy ul. Bruzdowej, ul. Jara, ul. Sulejkowskiej, ul. Międzyborskiej, Osiedle Le Village w podwarszawskim Józefosławiu.

O szczegółach oferty, cenach oraz aktualnych promocjach można się dowiedzieć w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji
Inna nazwa tej inwestycji Osiedle zolwia.

Jaki jest adres Osiedle Żółwia?

Chomiczówka, ul. Żółwia 22.

Kto jest deweloperem Osiedle Żółwia w Warszawie?

Deweloperem Osiedle Żółwia jest Glif.

Kiedy Osiedle Żółwia zostanie oddany do użytkowania?

Osiedle Żółwia – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Osiedle Żółwia na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o