Ta inwestycja jest obecnie niedostępna do przeglądania

Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Apartamenty Milczańska
w Poznaniu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Nowe Miasto, Łacina, ul. Niemena 7-9

Apartamenty Milczańska na mapie Poznania

Nowe Miasto, Łacina, ul. Niemena 7-9

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Apartamenty Milczańska — 1 kw. 2018
Budynek A
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2019
Budynek B
zbudowane
sprzedane
termin oddania3 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

Instalacjeinternet, tv kablowa, domofon
Liczba budynków2
Liczba mieszkań219
Liczba pięter5
Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom), miejsca postojowe naziemne
Powierzchnia mieszkań29,83–108,85 m2
Powierzchnie dodatkowebalkon, ogródek
Rodzaj zabudowywielorodzinna
Typ nieruchomościmieszkanie
Udogodnieniamonitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, wózkarnia, usługi w budynku

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 23‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
Wysokość sufitów2,6–3,5 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Apartamenty Milczańska to nowoczesne osiedle budynków wielorodzinnych, realizowane etapowo w poznańskiej dzielnicy Łacina.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy ulicy Niemena. Lokalizacja wyróżnia się bliskością terenów zielonych i rekreacyjnych, rozbudowaną infrastrukturą komunikacyjną i handlowo-usługową.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla dostępne są restauracje, apteki, placówki medyczne, klub fitness, punkty usługowe, sklepy spożywcze Żabka i Biedronka. Najbliższa placówka pocztowa i centrum handlowe Posnania znajdują się w odległości 300 m. Najbliżej położone placówki edukacyjne to Szkoła Podstawowa nr 19 im. S. Staszica, Niepubliczne Przedszkole „Ciuciubabka”, Przedszkole nr 10 im. Bolka, Lolka i Toli – 950 m, Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Szarych Szeregów, Przedszkole nr 9 "Zbyszko i Jagienka" – 1100 m, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 – 1300 m. Park rozrywki Malta Ski jest oddalony o 2500 m. Park Kurpińskiego i Park na Osiedlu Oświecenia zlokalizowane są w odległości 1300 m, do Parku Rataje – 1900 m, do Parku Nad Wartą – 2100 m.

Architektura

Inwestycje tworzą budynki mieszkalne o wysokości pięciu pięter, nowoczesnym designie. Przeszklone balustrady balkonowe połączone są z intensywnymi akcentami kolorystycznymi. Uzupełniają projekt inwestycji zaprojektowane obszary zieleni wokół budynków.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Teren osiedla jest objęty monitoringiem. Na parterze budynków zaprojektowane są lokale usługowe. Wokół budynków założono chodniki, zadbane trawniki oraz kompozycje roślinne. Do dyspozycji mieszkańców są plac zabaw, cichobieżne windy, rowerownie, wózkarnie, komórki lokatorskie, miejsca postojowe naziemne oraz w garażu podziemnym.

Komunikacja

Inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum i innymi częściami miasta. Przystanek autobusu nr 165 Os. Jagiellońskie znajduje się tuż przy osiedlu w odległości 250 m. Teren inwestycji jest oddalony o około 1100 m od tak zwanej „trasy kórnickiej” z przystankami tramwajów nr 5, 6, 8, 10, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 201. W odległości około 300 m od inwestycji przebiega droga wojewódzka nr 433 (DW433). Droga wojewódzka nr 196 jest oddalona o 900 m. Dojazd samochodem do Starego miasta w Poznaniu zajmuje około 15 minut. Położenie inwestycji pozwala na wygodne podróżowanie rowerem, w pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe i stacja wypożyczalni rowerów.

O mieszkaniach

W inwestycji Apartamenty Milczańska zaprojektowano lokale mieszkalne o układach od 1 do 4 pokoi i powierzchniach od 30 do 109 metrów kwadratowych. Mieszkania posiadają balkony lub zielone ogródki. Lokale wyposażone są w wideodomofony. Deweloper oferuje opcję wykończenia mieszkań pod klucz.

O deweloperze

Apartamenty Milczańska to inwestycja deweloperska firmy Atal. Firma jest jednym z największych polskich deweloperów mieszkaniowych, posiada 30-letnie doświadczenie zawodowe i specjalizuje się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, apartamentów oraz lokali komercyjnych. W portfolio dewelopera są inwestycje, zrealizowane w Poznaniu, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie i Trójmieście. Wśród zrealizowanych przez dewelopera inwestycji w Poznaniu są między innymi osiedla Atal Warta Towers, Apartamenty Dmowskiego, Rezydencja Chwaliszewo, Ptasia 20.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inna nazwa tej inwestycji Apartamenty Milczanska.

Jaki jest adres Apartamenty Milczańska?

Nowe Miasto, Łacina, ul. Niemena 7-9.

Kto jest deweloperem Apartamenty Milczańska w Poznaniu?

Deweloperem Apartamenty Milczańska jest ATAL.

Kiedy Apartamenty Milczańska zostanie oddany do użytkowania?

Apartamenty Milczańska, Apartamenty Milczańska II – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Apartamenty Milczańska na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o