Ta inwestycja jest obecnie niedostępna do przeglądania

Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Apartamenty Przy Agorze 6
w Warszawie

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
ul. Przy Agorze 6

Więcej o budynku

ul. Przy Agorze 6 (Apartamenty Przy Agorze 6)
9 pięter
Sprzedane
2 kw. 2020
Oddano w 2 kw. 2022
Sprzedane

Apartamenty Przy Agorze 6 na mapie Warszawy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań87
🟧 Liczba pięter9
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (2 poziomy)
🟧 Powierzchnia mieszkań35,22–127 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniamonitoring, komórki lokatorskie, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

O inwestycji

Apartamenty Przy Agorze 6 to nowoczesny apartamentowy budynek zlokalizowany w warszawskiej dzielnicy Bielany.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy ulicy Przy Agorze, w odległości około 9 km od centrum Warszawy, w obrębie dzielnicy Bielany. Okolica jest cicha, doskonale skomunikowana z pozostałymi częściami miasta, w pobliżu dostępne są obszerne tereny zielone i spacerowe.

Okolica inwestycji

W pobliżu dostępne są rozległe tereny zielone – Las Bielański, Park Linowy Podróżnika, Las Lindego, Skwer 30 Pułku Strzelców Kaniowskich, Stawy Brustmana, Park przy Alei Reymonta 21, Park Stawy Kellera w Warszawie, Park Dęby Młocińskie. Fort I Bielany, wybudowany w latach 80. XIX wieku jest oddalony o 650 m. W najbliższej okolicy są restauracje, plac zabaw, serwis samochodowy, placówki medyczne, apteka, drogeria, punkty usługowe, kompleks sportowy, stacja paliw, sklepy spożywcze (Carrefour Express, Biedronka, Żabka). Centrum handlowe Galeria Młociny położone jest w odległości 1500 m, w odległości 2400 m znajduje się hipermarket Leclerc. Najbliższe placówki edukacyjne to Przedszkole nr 334 im. Jasia i Małgosi – 150 m, Przedszkole nr 39 "Pod Topolami" – 300 m, Zespół Szkół nr 52 – 500 m, Żłobek nr 15 – 650 m, Szkoła Podstawowa nr 273 im. dr. Aleksandra Landy, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 247 im. Kazimierza Lisieckiego – 800 m.

Architektura

Budynek Apartamenty Przy Agorze 6 jest o kaskadowej zabudowie, wzniesiony w stylu nowoczesnym. Elewację utrzymano w stonowanych jasnych i szarych odcieniach, dodano przeszklone balustrady balkonowe.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony, objęty całodobowym monitoringiem. Wokół budynku założono chodniki, zadbane trawniki oraz kompozycje roślinne. Do dyspozycji mieszkańców są cichobieżne windy, komórki lokatorskie. Do parkowania samochodów są miejsca postojowe naziemne i w dwukondygnacyjnym garażu podziemnym. Na parterze budynku zaprojektowano lokale handlowo-usługowe.

Komunikacja

Inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum i innymi częściami Warszawy. Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusów nr 103, 121, 303, N41, N46 Przy Agorze. Przystanek tramwajowy (linie nr 1, 4, 6, 15, 17, 18, 41) jest oddalony o 250 m. W odległości 1000 m od osiedla znajduje się stacja metra linii M1 Młociny. Tuż przy osiedlu przebiega droga wojewódzka nr 637. Dojazd samochodem do centrum miasta zajmuje około 20 minut. Położenie inwestycji pozwala na wygodne podróżowanie rowerem, w pobliżu znajdują się ścieżki rowerowe.

O mieszkaniach

W inwestycji łącznie zaprojektowano 87 dwu-, trzy- i czteropokojowych apartamentów o powierzchni od około 35 do 127 metrów kwadratowych. Każdy posiada taras, balkon, loggię lub prywatny ogródek na parterze. W ofercie są mieszkania z dwoma łazienkami, a także osobnymi kuchniami. Deweloper oferuje opcję wykończenia apartamentów pod klucz.

O deweloperze

Inwestycja Apartamenty Przy Agorze 6 to projekt dewelopera Home Invest, spółki powołanej przez grupę kapitałową Home Group do realizacji zadań deweloperskich w obszarze budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. W portfolio firmy są między innymi zrealizowane w Warszawie osiedla Willa Ochota, Warszawski Świt, Monte Verdi, Krasińskiego 58, Metro Park.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Apartamenty Przy Agorze 6?

ul. Przy Agorze 6.

Kto jest deweloperem Apartamenty Przy Agorze 6 w Warszawie?

Deweloperem Apartamenty Przy Agorze 6 jest Home Invest.

Kiedy Apartamenty Przy Agorze 6 zostanie oddany do użytkowania?

Apartamenty Przy Agorze 6 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Apartamenty Przy Agorze 6 na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o