Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Bieńkowice
we Wrocławiu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Krzyki, Brochów, ul. Syryjska 2-16 (7,4 km od centrum Wrocławia)

Bieńkowice na mapie Wrocławia

Krzyki, Brochów, ul. Syryjska 2-16 (7,4 km od centrum Wrocławia)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Bieńkowice — 1 kw. 2017
Bieńkowice
Budynek A1, Budynek A2, Budynek A3
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków3
Liczba mieszkań96
Liczba pięter3
Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
Parkingmiejsca postojowe podziemne (127 miejsc)
Powierzchnia mieszkań36–78 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle zamknięte
Udogodnieniaplac zabaw, miejsca postojowe na rowery, wideodomofon

O mieszkaniach

Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,62 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Bieńkowice jest nowoczesnym kompleksem trzech budynków wielorodzinnych, usytuowanym w południowej części Wrocławia, w otoczeniu terenów zielonych.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest przy ulicy Syryjskiej, we wrocławskiej dzielnicy Krzyki, w odległości około 10 km od centrum Wrocławia. Osiedle znajduje się w otoczeniu zabudowy niskiej domów jednorodzinnych, w pobliżu Parku Bieńkowickiego i niewielkiej rzeki Polna.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla dostępne są punkty usługowe, sklep spożywczy Warzywko. Przychodnia Rodzinna Wismed oddalona jest o około 3200 m. Najbliższe placówki edukacyjne to Klub Maluszka żłobek „Cztery Słonie” – 500 m, Wrocławska Wolna Szkoła „Mozaika” – 1600 m, Szkoła Podstawowa nr 80 im. Tysiąclecia Wrocławia, Przedszkole nr 51 – 1800 m. W pobliżu znajdują się miejsca do rekreacji, jak to Park Bieńkowicki – 300 m, Park Koreański – 950 m.

Architektura

Bieńkowice to kompleks trzypiętrowych wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Budynki są o nowoczesnym designie i prostej formie architektonicznej. Elewację utrzymano w jasnych odcieniach, dodano także kontrastujące elementy ciemnoszarego koloru na poddaszu.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony. W częściach wspólnych są zaprojektowane chodniki brukowej kostki betonowej, zadbane trawniki, a także ławki do odpoczynku. Do dyspozycji mieszkańców są bezpieczny plac zabaw, miejsca postojowe naziemne oraz w garażu podziemnym, miejsca postojowe na rowery. W inwestycji przewidziane jest ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej.

Komunikacja

Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum oraz innymi dzielnicami Wrocławia. W odległości 320 m znajdują się przystanek autobusu nr 133 Iwiny – Brochowska/Polna, a także przystanek autobusowy Bieńkowice z liniami autobusów nr 114, 125, 245, 325. Stacja kolejowa Wrocław Brochów jest zlokalizowana w odległości około 1300 m. Inwestycja jest oddalona o 2300 m od Wschodniej Obwodnicy Wrocławia (WOW).

O mieszkaniach

W inwestycji łącznie zaprojektowano 96 mieszkań o układach od 2 do 4 pokoi i powierzchniach od 36 do 78 metrów kwadratowych. W ofercie są mieszkania z funkcjonalnym poddaszem, aneksem kuchennym lub osobną kuchnią. Mieszkania na pierwszym i drugim piętrze posiadają balkony, na parterze – zielone ogródki. Lokale wyposażone są w wideodomofony.

O deweloperze

Bieńkowice to projekt, zrealizowany przez grupę deweloperską i2 Development. W portfolio dewelopera są inwestycje mieszkaniowe i komercyjne. Wśród zrealizowanych przez i2 Development inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu są między innymi osiedla Księżno, Willa Staromiejska, La Bohème, Przy Ptasiej, Między Basztami, Lofty przy fosie, Na Kazamatach, Soft Lofty Legnicka, Bulwar Staromiejski.

Szczegóły oferty, ceny mieszkań oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Inna nazwa tej inwestycji Bienkowice.

Jaki jest adres Bieńkowice?

Krzyki, Brochów, ul. Syryjska 2-16 (7,4 km od centrum Wrocławia).

Kto jest deweloperem Bieńkowice w Wrocławiu?

Deweloperem Bieńkowice jest i2 Development.

Kiedy Bieńkowice zostanie oddany do użytkowania?

Bieńkowice – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Bieńkowice na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o