Celino

Nowe mieszkania od dewelopera Celino

buduje od 2018
celino.pl
2 obiekty
w budowie
0 obiektów
zrealizowano
Wszystkie miasta
Oświęcim
Kraków
Kraków i okolice

O deweloperze Celino

Grupa deweloperska Celino działa na polskim rynku nieruchomości od 2018 roku. W skład grupy wchodzą spółki opiekujące się poszczególnymi procesami z zakresu działalności deweloperskiej. Siedziba grupy jest ulokowana w Krakowie. Geograficznym obszarem działalności dewelopera jest województwo małopolskie i Kraków, a realizacje są ulokowane zwłaszcza w takich miastach, jak Oświęcim i Zasole.

Firma realizuje nowoczesne apartamentowce o podwyższonym standardzie wykończenia, inwestycje hotelowe oraz kompleksy mieskaniowo-biurowe. Do obowiązków dewelopera należy: pozyskiwanie gruntów pod budowę, realizacja projektów architektonicznych, generalne wykonawstwo budowlane, kontrola jakości wykonanych robót, przygotowanie inwestycji do oddania, obsługa sprzedażowa i posrzedażowa. Wszystkie realizacje dewelopera również posiadają przynależny teren, którego zagospodarowaniem firma zajmuje się we własnym zakresie.

Firma zapewnia pełne doradztwo w kwestii wyboru nieruchomości oraz wsparcie na drodze dopełnienia formalności związanych z zakupem nieruchomości.

Inna nazwa tego dewelopera Grupa Celino