Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Dom z herbem
we Wrocławiu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Stare Miasto, ul. Wszystkich Świętych

Więcej o budynku

ul. Wszystkich Świętych (Dom z herbem)
5 pięter
Sprzedane
3 kw. 2017
Oddano w 1 kw. 2022
Sprzedane

Dom z herbem na mapie Wrocławia

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Instalacjewideodomofon
🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań28
🟧 Liczba pięter5
🟧 Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
🟧 Powierzchnia mieszkań21–72 m2
🟧 Powierzchnie dodatkowebalkon
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenosiedle otwarte
🟧 Typ nieruchomościmieszkanie, apartament inwestycyjny
🟧 Udogodnieniazrewitalizowany obiekt

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6–4,5 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Dom z herbem to budynek mieszkalno-usługowy z projektu Bulwar Staromiejski, realizowanego w centrum Wrocławia, w otulinie fosy miejskiej i rzeki Odry. Bulwar Staromiejski to łącznie 14 budynków o przeznaczeniu mieszkaniowym, biurowym oraz usługowym na ponad 2,5-hektarowym terenie. Większość z tych budynków są obiekty zabytkowe.

Lokalizacja

Dom z herbem zlokalizowany jest przy ulicy Wszystkich Świętych w Starym Mieście, blisko placu Jana Pawła II i położony jest na wschód od ujścia fosy miejskiej do rzeki Odry. Teren Bulwaru Staromiejskiego wyłączony jest z ruchu samochodowego. W ramach inwestycji przewidziano rewitalizację bulwarów, odświeżenie promenady, wygospodarowanie miejsca na plażę miejską, zachowanie parku ze starodrzewem.

Okolica inwestycji

Inwestycja znajduje się bezpośrednio w Starym Mieście Wrocławia, w pobliżu dostępne są liczne ścieżki pieszo-rowerowe, tereny zielone, parki, obiekty kultury i rozrywki, między innymi Narodowe Forum Muzyki, Opera Wrocławska, Wrocławski Teatr Współczesny im. E. Wiercińskiego, Kino Nowe Horyzonty. W okolicy są dużo restauracji, kawiarni, aptek, drogerii, sklepów, placówek edukacyjnych i sportowych. Najbliższe centra handlowe to Galeria Dominikańska i Renoma.

Architektura

Dom z herbem to 6-kondygnacyjny zrewitalizowany budynek, wysokość pomieszczeń sięga do 4,5 m. Elewację utrzymano w jasnej kolorystyce, z zastosowaniem elementów ozdobnych w postaci malowideł i sztukaterii.

Infrastruktura osiedla

W przyziemiu i na parterze budynku znajdują się lokale handlowo-usługowe. Na terenie Bulwaru Staromiejskiego zaprojektowane są ścieżki spacerowe i rolkowe, plac zabaw dla dzieci, marina nad rzeką, siłownia plenerowa, stanowiska wędkarskie, plaża miejska. W budynku przewidziane jest ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej.

Komunikacja

Inwestycja jest dobrze usytuowana pod względem dostępności środków komunikacji miejskiej. W odległości około 400 m, przy placu Jana Pawła II, znajdują się Stacja Wrocławskiego Roweru Miejskiego, przystanki tramwajowe (linie 0P, 3, 4, 10, 14, 15, 33) oraz autobusowe (autobusy nr 104, nr 107, nr 109, nr 122, nr 144, nr 240, nr 249, nr 609). Bliskość ulic Nowy Świat, Legnickiej, Piłsudskiego pozwala na szybki dojazd do lotniska im. Mikołaja Kopernika, Dworca Głównego oraz pozostałych części miasta.

O mieszkaniach

W inwestycji łącznie zaprojektowano 28 mieszkań o układzie od 1 do 4 pokoi i metrażach od 21 do 72 metrów kwadratowych, większość posiadają balkony. Lokale wyposażone są w wideodomofony.

O deweloperze

Inwestycja jest realizowana przez Grupę i2 Development, która obejmuje dewelopera, biuro architektoniczne oraz generalnego wykonawcę. Firma działa od 2012 roku, realizuje inwestycje mieszkaniowe oraz komercyjne we Wrocławiu. W portfolio dewelopera między innymi osiedla Między Basztami, Przy Ptasiej, Softy Lofty, Na Kazamatach, Lofty przy fosie, Apartamenty Stawowa, La Boheme.

Szczegóły oferty, ceny oraz aktualne promocje dostępne są w Biurze Sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Dom z herbem?

Stare Miasto, ul. Wszystkich Świętych.

Kto jest deweloperem Dom z herbem w Wrocławiu?

Deweloperem Dom z herbem jest i2 Development.

Kiedy Dom z herbem zostanie oddany do użytkowania?

Dom z herbem – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Dom z herbem na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o