Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Fyrtel Wilda
w Poznaniu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Wilda, ul. Sikorskiego 42 (1,6 km od centrum Poznania)

Fyrtel Wilda na mapie Poznania

Wilda, ul. Sikorskiego 42 (1,6 km od centrum Poznania)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Fyrtel Wilda — 3 kw. 2018
Fyrtel Wilda
zbudowane
sprzedane
termin oddania3 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań66
🟧 Liczba pięter6
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań29,09–102,71 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle otwarte
🟧 Udogodnieniawinda, dziedziniec, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,5–2,55 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Fyrtel Wilda w Poznaniu to średniopiętrowy budynek mieszkalny o nowoczesnej architekturze w centralnej części miasta, w obrębie pełnego zaplecza usługowego.

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest na zabytkowej poznańskiej Wildzie, przy ul. Sikorskiego 42 w odległości 1,6 km od ścisłego centrum miasta, w otoczeniu dawnych kamienic.

Okolica inwestycji

Po drugiej stronie ulicy znajduje się sklep spożywczy Żabka. Po jednej stronie od niego położona jest piekarnia, zaś po drugiej cukiernia Weber. O kilku metrów dalej jest Rzeźnik Tradycyjny, a na rogu usytuowane jest bistro. W pobliżu znajdują się restauracje, na pobliskim Rynku Wildeckim są świeże produkty rolnicze. W bliskiej okolicy jest fryzjer, poczta, liczne drobne sklepy. W odległości 750 m od inwestycji położone jest CH Galeria Green Point z supermarketami, drogeriami, bankomatami, kawiarniami, apteką, siłownią i innymi placówkami usługowymi. Pozostałe punkty tak samo znaleźć można w granicach Wildy, w tym poradnie NZOZ, centrum medyczne, gabinety lekarskie specjalistyczne. Przy sąsiedniej ulicy Prądzyńskiego znajduje się Zespół żłobków nr 4, po drugiej stronie tej ulicy jest także Niepubliczne Przedszkole Artystyczno–Językowe, zaś o kilku metrów od niego znajduje się Szkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi. Obok położony jest plac zabaw przy szkole, nieco dalej jest Plac zabaw pod dębem „Krzysztof”. Nieopodal istnieje Ośrodek szkolenia kierowców. W bliskiej okolicy są zlokalizowane ośrodki sportowe: basen, lodowisko, fitness centrum. W pobliżu dostępne są tereny rekreacyjne i spacerowe – w Parku im. Jana Pawła II oraz nad Wartą.

Architektura

Budynek wzniesiony został z nowoczesnej, geometrycznej bryły o nieregularnym kształcie, o zróżnicowanej liczbie kondygnacji w różnych jej części wydzielonych także zastosowaniem różnych sposobów wykończenia. Elewacje w jasno szarej i grafitowej kolorystyce wzbogacone są wysokimi przeszkleniami oraz elementami ażurowymi. Budynek dobrze wkomponowany jest w okoliczny klimat.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest otwarty, zagospodarowany w dziedziniec. Na parterze mieszczą się lokale usługowe. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Inwestycja wyposażona jest w windy cichobieżne.

Komunikacja

Przez obszar Wildy przebiegają linie tramwajowe oraz autobusowe ZTM. Najbliższy przystanek „Rynek Wildecki” oddalony jest o ok 200 m. Pobliska ul. Hetmańska jest częścią drogi wojewódzkiej nr 196 łączącej Poznań z Wągrowcem. Dworzec kolejowy Poznań Główny odległy jest o ok. 1,3 km.

O mieszkaniach

Inwestycję tworzą 66 1-, 2‑, 3‑ i 4‑pokojowych mieszkań z balkonami, loggiami lub tarasami. Dostępne są metraże od 29 do 102 m2.

O deweloperze

Projekt Fyrtel Wilda w Poznaniu realizowany jest przez spółkę Duda Development działającą na rynku deweloperskim od 1997 roku.

Szczegóły oferty, informacje o promocjach oraz aktualne ceny mieszkań dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Fyrtel Wilda?

Wilda, ul. Sikorskiego 42 (1,6 km od centrum Poznania).

Kto jest deweloperem Fyrtel Wilda w Poznaniu?

Deweloperem Fyrtel Wilda jest Duda Development.

Kiedy Fyrtel Wilda zostanie oddany do użytkowania?

Fyrtel Wilda – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Fyrtel Wilda na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o