Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Fyrtel Wilda
w Poznaniu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Wilda, ul. Sikorskiego 42 (1,6 km od centrum Poznania)

Więcej o budynku

ul. Sikorskiego 42 (Fyrtel Wilda)
6 pięter
Sprzedane
3 kw. 2018
Oddano w 3 kw. 2020
Sprzedane

Fyrtel Wilda na mapie Poznania

Wilda, ul. Sikorskiego 42 (1,6 km od centrum Poznania)

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań66
🟧 Liczba pięter6
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań29,09–102,71 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle otwarte
🟧 Udogodnieniawinda, dziedziniec, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,5–2,55 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Fyrtel Wilda w Poznaniu to średniopiętrowy budynek mieszkalny o nowoczesnej architekturze w centralnej części miasta, w obrębie pełnego zaplecza usługowego.

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest na zabytkowej poznańskiej Wildzie, przy ul. Sikorskiego 42 w odległości 1,6 km od ścisłego centrum miasta, w otoczeniu dawnych kamienic.

Okolica inwestycji

Po drugiej stronie ulicy znajduje się sklep spożywczy Żabka. Po jednej stronie od niego położona jest piekarnia, zaś po drugiej cukiernia Weber. O kilku metrów dalej jest Rzeźnik Tradycyjny, a na rogu usytuowane jest bistro. W pobliżu znajdują się restauracje, na pobliskim Rynku Wildeckim są świeże produkty rolnicze. W bliskiej okolicy jest fryzjer, poczta, liczne drobne sklepy. W odległości 750 m od inwestycji położone jest CH Galeria Green Point z supermarketami, drogeriami, bankomatami, kawiarniami, apteką, siłownią i innymi placówkami usługowymi. Pozostałe punkty tak samo znaleźć można w granicach Wildy, w tym poradnie NZOZ, centrum medyczne, gabinety lekarskie specjalistyczne. Przy sąsiedniej ulicy Prądzyńskiego znajduje się Zespół żłobków nr 4, po drugiej stronie tej ulicy jest także Niepubliczne Przedszkole Artystyczno–Językowe, zaś o kilku metrów od niego znajduje się Szkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi. Obok położony jest plac zabaw przy szkole, nieco dalej jest Plac zabaw pod dębem „Krzysztof”. Nieopodal istnieje Ośrodek szkolenia kierowców. W bliskiej okolicy są zlokalizowane ośrodki sportowe: basen, lodowisko, fitness centrum. W pobliżu dostępne są tereny rekreacyjne i spacerowe – w Parku im. Jana Pawła II oraz nad Wartą.

Architektura

Budynek wzniesiony został z nowoczesnej, geometrycznej bryły o nieregularnym kształcie, o zróżnicowanej liczbie kondygnacji w różnych jej części wydzielonych także zastosowaniem różnych sposobów wykończenia. Elewacje w jasno szarej i grafitowej kolorystyce wzbogacone są wysokimi przeszkleniami oraz elementami ażurowymi. Budynek dobrze wkomponowany jest w okoliczny klimat.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest otwarty, zagospodarowany w dziedziniec. Na parterze mieszczą się lokale usługowe. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Inwestycja wyposażona jest w windy cichobieżne.

Komunikacja

Przez obszar Wildy przebiegają linie tramwajowe oraz autobusowe ZTM. Najbliższy przystanek „Rynek Wildecki” oddalony jest o ok 200 m. Pobliska ul. Hetmańska jest częścią drogi wojewódzkiej nr 196 łączącej Poznań z Wągrowcem. Dworzec kolejowy Poznań Główny odległy jest o ok. 1,3 km.

O mieszkaniach

Inwestycję tworzą 66 1-, 2‑, 3‑ i 4‑pokojowych mieszkań z balkonami, loggiami lub tarasami. Dostępne są metraże od 29 do 102 m2.

O deweloperze

Projekt Fyrtel Wilda w Poznaniu realizowany jest przez spółkę Duda Development działającą na rynku deweloperskim od 1997 roku.

Szczegóły oferty, informacje o promocjach oraz aktualne ceny mieszkań dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Fyrtel Wilda?

Wilda, ul. Sikorskiego 42 (1,6 km od centrum Poznania).

Kto jest deweloperem Fyrtel Wilda w Poznaniu?

Deweloperem Fyrtel Wilda jest Duda Development.

Kiedy Fyrtel Wilda zostanie oddany do użytkowania?

Fyrtel Wilda – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Fyrtel Wilda na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o