Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Rynek Wildecki 3
w Poznaniu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Wilda, ul. Rynek Wildecki 3

Więcej o budynku

ul. Rynek Wildecki 3
6 pięter
Sprzedane
1 kw. 2018
Oddano w 4 kw. 2020
Sprzedane

Rynek Wildecki 3 na mapie Poznania

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań60
🟧 Liczba pięter6
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (2 poziomy)
🟧 Powierzchnia mieszkań34–146,93 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenteren ogrodzony
🟧 Udogodnieniawinda, dziedziniec, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Rynek Wildecki 3 jest inwestycją o podwyższonym standardzie położoną w środkowo-południowej części Poznania.

Lokalizacja

Budynek ulokowano pod adresem Rynek Wildecki 3 w obrębie poznańskiej dzielnicy Wilda. Okolica inwestycji wyróżnia się zabudową historyczną, bliskością parków miejskich oraz obiektów różnorodnej infrastruktury, pozwala na szybki dojazd do pozostałych części miasta. Od Starego Rynku w Poznaniu inwestycję dzieli blisko 2 kilometrów.

Okolica inwestycji

W bliskiej okolicy budynku dostępne są liczne punkty gastronomiczne, parki i skwery, w tym park Jana Pawła II, tereny rodzinnych ogrodów działkowych, ośrodki opieki medycznej, apteki, hale sportowe, lodowisko, boiska wielofunkcyjne, stadion, salony fryzjerskie, ośrodki spa, placówki pocztowe, oddziały banków, kościoły, wydziały uczelni wyższych, przedszkole Anioł Stróż (tuż przy inwestycji), przedszkola nr 54 i nr 103, niepubliczne przedszkole artystyczno-językowe Trele Morele, zespół szkół podstawowych nr 111, szkoła podstawowa nr 25 im. Bohaterów Monte Cassino (w promieniu 500 metrów), szkoły artystyczne. Wśród położonych w promieniu do 500 metrów punktów handlowych ― supermarkety Biedronka, Żabka, Netto i Społem; o 1 kilometr są oddalone targowisko Dolna Wilda, galeria handlowa Avenida i CH Browar.

Architektura

W projekcie architektonicznym inwestycji wykonanym przez pracownię Ultra Architects uwzględniono cechy otaczającej historycznej architektury; sześciopiętrowy budynek wykonano w stylu nowoczesnym i dopasowano do koncepcji pobliskiej zabudowy. Zastosowano nieregularne kształty bryły i układy okien, dodano charakterystyczne kontrastujące loggie. Elewację wykończono w odcieniu bieli, loggie utrzymane w kolorach ciemnej szarości wzbogacono w wykładziny drewniane i stalowe balustrady. Na parterze budynku przewidziano lokale usługowe.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony, wykonano na nim aranżacje roślinne, chodniki, drogi wewnętrzne, wspólną strefę wypoczynku w partii dziedzińca. Do dyspozycji mieszkańców jest dwupoziomowy parking podziemny. Budynek wyposażono w cichobieżne windy.

Komunikacja

Inwestycję ulokowano w pobliżu takich arterii komunikacyjnych, jak ulice Wierzbięcice, Przemysłowa, Jana Spychalskiego, Górna Wilda i Dolna Wilda, 28 czerwca 1956 roku. Do Starego Rynku można w 25 minut dojść piechotą lub w 7 minut dojechać samochodem. W odległości 200 metrów dostępne są przystanki tramwajowe i autobusowe. Dworzec PKP Poznań Główny jest oddalony o 1,4 kilometra.

O mieszkaniach

Inwestycja zawiera 60 mieszkań o układzie od 1 do 5 pokoi i powierzchni od 34 do 146 metrów kwadratowych. Wyposażone są w jedną lub kilka loggii, lokale o największym metrażu posiadają więcej niż jeden węzeł sanitarny. W górnej kondygnacji zaprojektowano apartamenty z prywatnym patio.

O deweloperze

Realizacji inwestycji dokonuje firma deweloperska OKRE Development. Jest obecna na rynku nieruchomości od 1995 roku, specjalizuje się w zabudowie mieszkaniowej i biurowej. Działa na terenie Warszawy, Wrocławia i Poznania. Inne realizacje firmy ulokowane w Poznaniu to inwestycje Na Skraju Lasu, Saperska 30.

Informacje o promocjach, aktualne ceny mieszkań oraz szczegóły oferty dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Rynek Wildecki 3?

Wilda, ul. Rynek Wildecki 3.

Kto jest deweloperem Rynek Wildecki 3 w Poznaniu?

Deweloperem Rynek Wildecki 3 jest OKRE Development.

Kiedy Rynek Wildecki 3 zostanie oddany do użytkowania?

ul. Rynek Wildecki 3 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Rynek Wildecki 3 na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o