Nowe mieszkania Józefosław

Nowe mieszkania na sprzedaż od dewelopera
Józefosław
4 inwestycje mieszkaniowe

Rynek pierwotny w Józefosławiu

Józefosław, położony w powiecie piaseczyńskim, jest oddalony od granicy Warszawy o około 5 kilometrów, odległość od centrum wynosi blisko 15 kilometrów. Tak strategiczne położenie uczyniło tę kameralną miejscowość jedną z najpopularniejszych podmiejskich lokalizacji w okolicach stolicy. Bliskość kluczowych arterii komunikacyjnych – zwłaszcza drogi wojewódzkiej nr 79 prowadzącej w kierunku Warszawy – oraz dobrze rozwinięta infrastruktura sprawiły, że w obrębie miejscowości coraz częściej powstają nowe inwestycje.

Józefosław przyciąga nie tylko swoją lokalizacją, ale też charakterem – jest kameralny, otoczony zielenią (leży na skraju lasu Kabackiego), posiada podstawową infrastrukturę, a znaczy jest przyjazny osobom poszukującym własnego lokum oraz rokuje dobre perspektywy inwestycyjne.

Co buduje się w Józefosławiu?

W ofercie nieruchomości deweloperskich realizowanych w Józefosławiu znajdziemy:

 • inwestycje typu willi miejskich, w których obrębie sprzedawane są osobne apartamenty z przynależną powierzchnią rekreacyjną;
 • kameralne kompleksy nowych apartamentów, w tym w stylu loft;
 • wielorodzinne osiedla, w tym realizowane etapowo;
 • nowe budynki mieszkalno-usługowe.

Inwestycje są projektowane z uwzględnieniem aktualnych standardów nowego budownictwa, energooszczędne i przyjazne środowisku. Lokale są sprzedawane przeważnie w stanie deweloperskim.

Gdzie w Józefosławiu powstają nowe mieszkania?

Józefosław jest atrakcyjnym terenem dla deweloperów, gdyż oferuje dość dużo działek inwestycyjnych – dlatego nowe osiedla, apartamenty i bloki powstają w różnych częściach miejscowości:

 • w pobliżu centrum,
 • w południowej części Józefosławia,
 • w kierunku wsi Kierszek Pod Lasem (północno-zachodnia część Józefosławia),
 • w północnej części – niedaleko południowej granicy lasu Kabackiego,
 • na wschodzie miejscowości – w kierunku Mysiadła.

Bliżej centralnej części Józefosławia powstają tradycyjne inwestycje wielorodzinne (wolnostojące bloki i kompleksy), na obrzeżach zaś jest więcej nieruchomości nawiązujących do typu zabudowy podmiejskiej. 

Jakie są udogodnienia w inwestycjach deweloperskich?

Inwestycje realizowane w Józefosławiu posiadają wszelkie niezbędne udogodnienia i ułatwienia, takie jak:

 • naziemne i podziemne miejsca parkingowe;
 • zagospodarowany wewnętrzny teren osiedli, w tym kompozycje roślinne, elementy małej architektury i oświetlenia, strefy wypoczynku oraz integracji dla mieszkańców, place zabaw;
 • w budynkach przewidziano komórki lokatorskie lub/i wspólne pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerów, a także cichobieżne windy;
 • wszystkie nowoczesne inwestycje posiadają ułatwienia dla osób o ograniczonej mobilności.

W niektórych inwestycjach funkcjonują lokale handlowo-usługowe na parterze.

Mieszkania są sprzedawane w stanie deweloperskim lub z wykończeniem pod klucz na życzenie klienta.

Dlaczego warto inwestować w mieszkania w Józefosławiu?

Coraz więcej osób w Polsce decyduje się na inwestowanie w rynek pierwotny. Józefosław zaś jest atrakcyjną destynacją z kilku powodów:

 • jest położony bardzo blisko Warszawy i coraz chętniej wybierany jako miejsce zamieszkania przez osoby związane ze stolicą zawodowo;
 • ceny mieszkań są nawet kilka razy niższe, niż w obrębie Warszawy;
 • przy tym nieruchomości nieustannie drożeją, co czyni je nie tylko pewną lokatą kapitału, ale też sprawdzonym sposobem na jego pomnożenie;
 • popyt na wynajem w Józefosławiu jest dość wysoki, co pozwala właścicielowi mieszkania na generowanie stabilnego dochodu pasywnego.

Mieszkania deweloperskie jest coraz częściej wybieranym przez Polaków sposobem na ulokowanie na oszczędności również dlatego, że rynek nieruchomości jest niepodatny na wpływ negatywnych czynników gospodarczych, w tym inflacji.

Jakie są ceny nowych mieszkań w Józefosławiu?

Stawki deweloperskie w Józefosławiu są dużo niższe, niż w Warszawie – w niektórych przypadkach kilkakrotnie. Wszystkie oferty obecnie mieszczą się w ramach średniej półki cenowej. O cenie decyduje standard wykończenia oraz lokalizacja na mapie miasta – im bliżej strategicznych punktów, tym drożej.

Podatek VAT wliczony w cenę wynosi 8% lub 23% i zależy od metrażu lokalu.

Ceny inwestycji mieszkaniowych w miejscowościach w pobliżu Józefosławia

Piasecznood ‍9 611 zł / m2
Konstancin-Jeziornaod ‍9 818 zł / m2
Nowa Wolaod ‍8 300 zł / m2