Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Saperska 30
w Poznaniu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Wilda, ul. Saperska 30

Saperska 30 na mapie Poznania

Wilda, ul. Saperska 30

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Saperska 30 — 4 kw. 2017
Saperska 30
zbudowane
sprzedane
termin oddania3 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków2
🟧 Liczba mieszkań126
🟧 Liczba pięter5
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań28–115 m2
🟧 Rodzaj zabudowywielorodzinna
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Typ nieruchomościbalkon, loggia, taras
🟧 Udogodnieniawinda, dziedziniec, plac zabaw, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Inwestycja Saperska 30 w Poznaniu to nowoczesny kompleks mieszkalno-usługowy składający się z dwóch kameralnych budynków z garażem podziemnym zlokalizowany w centralnej części miasta, w odległości 1 km od Warty i parków nad rzeką.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje przy ul. Saperskiej 30 w dzielnicy Wilda, od północy bezpośrednio graniczącej z obszarem centrum Poznania. Kompleks mieszkalno-usługowy dopełnia położoną od zachodu strukturę urbanistyczną, od południowego wschodu zaś otulony jest terenami ogrodów działkowych i Lasów Poznańskich.

Okolica inwestycji

W okolicy dostępne są niezbędne obiekty infrastruktury miejskiej: sklepy spożywcze Żabka (140 m), Biedronka (440 m), Mlekovita (220 m), Lidl (910 m), CH Galeria Green Point (740 m). W promieniu 600 m są restauracje, apteka, placówka pocztowa, bank, inne punkty usługowe. CH Panorama z supermarketem Carrefour, sklepami JYSK, Bricomarché, dyskontem Pepco, piekarniami, cukierniami, kawiarniami i dużym placem zabaw odległy jest o 1,5 km. Prywatny gabinet lekarski (chirurgiczny) oddalony jest o 50 m, pediatra – 200 m, Zespół Lekarzy Rodzinnych NZOZ – 300 m. Najbliżej usytuowane placówki edukacyjne to Przedszkole i żłobek sieci Kaczka Dziwaczka (40 m), Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta (450 m), V Liceum Ogólnokształcące im. Klaudyny Potockiej (540 m). Na terenie Wildy położone są dwa kościoły rzymskokatolickie i kaplica Chrześcijan Baptystów. W bliskiej okolicy dostępne są Plaża Wilda (1,7 km), Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji (1,6 km), Lodowisko "Chwiałka" POSIR, Stadion im. Edmunda Szyca, Park im. Jana Pawła II. Staw Słoneczny na terenach Lasów Poznańskich oddalony jest o 2 km. Do kina Cinema City – 2,2 km. W odległości 2,4 km znajduje się CH Stary Browar z Teatrem Muzycznym, Multikinem, Klubem muzycznym SQ, Siłownią McFIT i Casinem HIT.

Architektura

Kompleks zaprojektowany został w pracowni Front Architects w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Dwóch podpiwniczonych zróżnicowanych bloków na planie L tworzą na ogrodzonej działce obszerny wewnętrzny dziedziniec. Projekt wyróżniają fasady dekorowane wielkoformatowymi płytami o szarych odcieniach, przestronne tarasy widokowe na górnych kondygnacjach, zastosowanie ażurowych elementów, zadaszone wejście na teren z bogataranżacjami roślinnymi.

Infrastruktura osiedla

Na ogrodzonym terenie kompleksu ograniczony został ruch kołowy; dla pojazdów przewidziane są miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Na parterze wydzielone są powierzchnie pod lokale handlowo-usługowe. Na dziedzińcu mieszczą się wyposażone w odpowiednie elementy małej architektury strefy, przeznaczone do różnych aktywności rekreacyjnych, w tym plac zabaw dla dzieci, patio dla pikników, alejki spacerowe. Do dyspozycji mieszkańców są nowoczesne windy.

Komunikacja

Wilda jest dobrze skomunikowana ze wszystkimi częściami miasta. W odległości około 300 m od inwestycji, przy ul. Rolnej znajdują się przystanki „Instytut Pamięci Narodowej” oraz „Rolna” linii autobusowych nr 171, 176 i 243. W odległości 400 m, przy ul. Hetmańskiej zatrzymują się na przystanku „Rolna” tramwaje linii nr 1, 2, 3, 4, 5, 7, 11, 14 i 17. Ul. Hetmańsk stanowi część zmodernizowanej drogs wojewódzkiej nr 196, która łączy Poznań z Wągrowcem. Odległość do stacji kolejowej Poznań Główny wynosi 2,5 km. W pobliżu inwestycji istnieje stacja roweru miejskiego.

O mieszkaniach

W inwestycji mieszczą się łącznie 126 mieszkań o rozkładach jedno-, dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowych o powierzchni od 28 do 115 m2. Lokale wyposażone są w balkony, loggie lub tarasy – w tym dwa mieszkania z dużymi tarasami dachowymi. Do lokale w parterze przynależne są ogródki indywidualne.

O deweloperze

Inwestycja realizowana jest przez firmę OKRE Development obecną na rynku nieruchomości od 1995 r.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Saperska 30?

Wilda, ul. Saperska 30.

Kto jest deweloperem Saperska 30 w Poznaniu?

Deweloperem Saperska 30 jest OKRE Development.

Kiedy Saperska 30 zostanie oddany do użytkowania?

Saperska 30 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Saperska 30 na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o