Nowe mieszkania Nowy Dwór Mazowiecki

Nowe mieszkania na sprzedaż od dewelopera
Nowy Dwór Mazowiecki
11 inwestycji mieszkaniowych

Rynek pierwotny w Nowym Dworze Mazowieckim

Nowy Dwór Mazowiecki jest położony blisko 27 km od północno-zachodniej granicy Warszawy. Jest to ważny ośrodek gospodarczy i usługowy oraz kluczowy węzeł komunikacyjny tej części Mazowsza. Staje się też coraz bardziej popularną destynacją dla osób poszukujących mieszkania w okolicach Warszawy, a na terenie miasta regularnie powstają nowe inwestycje.

Nowy Dwór Mazowiecki posiada wszechstronnie rozwiniętą infrastrukturę, a bliskość lotniska Warszawa-Modlin jest dodatkowym atutem jego lokalizacji. Niedaleko miasta leżą również rozległe tereny Kampinoskiego parku narodowego.

Co buduje się w Nowym Dworze Mazowieckim?

W ofercie nowoczesnych inwestycji wznoszonych na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego dominują wielorodzinne osiedla – wolnostojące bloki mieszkalne, kompleksy składające się z kilku nowych budynków, realizowane etapowo rozległe inwestycje. Duża część tych inwestycji wyróżnia się podwyższonym standardem wykonania.

Wśród nieruchomości od dewelopera nie brakuje także jednorodzinnych domów – zwłaszcza w zabudowie bliźniaczej, oraz inwestycji o charakterze łączonym (kompleksy apartamentów zaprojektowanych w obrębie poszczególnych segmentów w zabudowie szeregowej).

Gdzie w Nowym Dworze Mazowieckim powstają nowe mieszkania?

Nowy Dwór Mazowiecki oferuje nowe nieruchomości w różnych lokalizacjach: inwestycje powstają w zachodniej części miasta (w okolicach centrum handlowego Hit i ujścia Narwi do Wisły), w obrębie obszarów administracyjnych Osiedle nr 9, Pólko, Nowodworzanka, Osiedle Młodych, oraz na wschodnim przedmieściu, w kierunku Wólki Górskiej. 

Na obrzeżach miasta zazwyczaj powstają bardziej kameralne, w tym jednorodzinne inwestycje mieszkaniowe.

Jakie są udogodnienia w inwestycjach deweloperskich?

Realizowane w Nowym Dworze Mazowieckim mieszkania i domy posiadają wszelkie niezbędne udogodnienia. Należą do nich zwłaszcza:

  • naziemne i podziemne miejsca postojowe;
  • windy i komórki lokatorskie w blokach mieszkalnych;
  • place zabaw dla najmłodszych i strefy relaksu na świeżym powietrzu;
  • monitoring, ogrodzenie terenu, ochrona,
  • ułatwienia dla seniorów i osób z niepełnosprawnością.

Część inwestycji posiada również zaplecze sportowe – boiska pod chmurką, korty tenisowe, siłownie zewnętrzne, a w obrębie wielu osiedli przewidziano powierzchnię na lokale handlowe i usługowe na parterach budynków mieszkalnych.

Mieszkanie deweloperskie z reguły jest wyposażone we wszelkie niezbędne media; niektórzy deweloperzy oferują kompleksowe usługi wykończenia mieszkań pod klucz.

Dlaczego warto inwestować w mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim?

Mieszkanie w Nowym Dworze Mazowieckim jest pewną lokatą kapitału, przy tym jest stosunkowo przystępne cenowo – zwłaszcza w porównaniu do nieruchomości w stolicy. Najbardziej opłacalnym sposobem na inwestowanie są nieruchomości produkowane przez rynek pierwotny. 

Nowy Dwór Mazowiecki jest w pełni autonomiczną jednostką administracyjną oferującą bogatą infrastrukturę – przy zachowaniu kameralności małego miasta. Te walory docenia coraz więcej osób poszukujących własnego mieszkania w niewygórowanej cenie i dogodnej lokalizacji.

Przy tym, że obecnie ceny nowych mieszkań w Nowym Dworze Mazowieckim kształtują się na dość umiarkowanym poziomie, nieruchomość w ciągu kilku lat zyskuje na wartości nawet do kilkunastu procent. Ponadto inwestor ma możliwość generowania stałego dochodu z wynajmu długoterminowego.

Jakie są ceny nowych mieszkań w Nowym Dworze Mazowieckim?

Ceny nowych mieszkań w Nowym Dworze Mazowieckim prezentują się całkiem przystępnie, gdyż nie wykraczają poza obręb średniej półki cenowej. Najtańsze w tym pułapie są nieruchomości w obrębie kameralnych inwestycji (jednorodzinnych bądź kompleksów apartamentowych o zabudowie segmentowej), najwyższe ceny obowiązują w przypadku mieszkań w kompleksach o podwyższonym standardzie i dodatkowej infrastrukturze.

W cenę wskazaną przez dewelopera są z reguły wliczone wszystkie podatki – zwłaszcza podatek VAT o wysokości 8% lub 23%, który ulega zwrotowi, gdy kupujemy lokal inwestycyjny.

Ceny inwestycji mieszkaniowych w miejscowościach w pobliżu Nowego Dworu Mazowieckiego

Kazuń Nowyod ‍8 300 zł / m2
Legionowood ‍7 058 zł / m2
Łomiankiod ‍8 000 zł / m2
Serockod ‍12 600 zł / m2
Warszawa i okoliceod ‍12 351 zł / m2
Ożarów Mazowieckiod ‍8 755 zł / m2
Błonieod ‍7 680 zł / m2
Piastówod ‍10 290 zł / m2
Markiod ‍7 636 zł / m2
Płońskod ‍5 933 zł / m2
Pruszkówod ‍8 781 zł / m2
Ząbkiod ‍8 862 zł / m2
Radzyminod ‍8 264 zł / m2