Mieszkania w nowych inwestycjach Osielska

Rynek pierwotny Osielsko ― inwestycje deweloperskie
Bydgoszcz, Osielsko
Miejscowość w okolicy Bydgoszczy
Brodnica
3 Inwestycji
Ciechocinek
2 Inwestycji
Grudziądz
8 Inwestycji
Inowrocław
8 Inwestycji
Lipno
1 Inwestycja
Mogilno
5 Inwestycji
Niemcz
2 Inwestycji
Osielsko
9 Inwestycji
Rypin
1 Inwestycja
Toruń
25 Inwestycji
Włocławek
5 Inwestycji
Świecie
4 Inwestycji
Cena / m2
Cena / m2
4 558
6 000
4 558 6 000
Pokoje
Pokoje
1-pokojowe
1 Inwestycja
2-pokojowe
1 Inwestycja
3-pokojowe
2 Inwestycji
4+ -pokojowe
3 Inwestycji
Domy
6 obiektów
Zakończenie budowy
Zakończenie budowy
Oddane do użytku
6 Inwestycji
Dostępne od 2022
5 Inwestycji
Dostępne od 2023
0 Inwestycji
Dostępne od 2024+
3 Inwestycji
9 inwestycji mieszkaniowych

Rynek pierwotny w Osielsku

Osielsko to kameralna miejscowość położona na północ od Bydgoszczy, od centrum siedziby województwa ją dzieli blisko 11 km. Taka lokalizacja czyni Osielsko bardzo atrakcyjnym miejscem do zamieszkania, zwłaszcza dla osób, które poszukują własnego mieszkania w oddali od wielkomiejskiego zgiełku, a zarazem w miejscowości oferującej dobre połączenie ze strategicznymi punktami. Na terenie miejscowości działają regionalni deweloperzy, wzbogacając lokalną ofertę nieruchomości w nowe inwestycje.

Osielsko leży w sąsiedztwie kluczowych arterii komunikacyjnych – drogi krajowej nr 5 i drogi ekspresowej S5, a bliskość leśnego parku kultury i wypoczynku Myślęcinek daje dużo możliwości rozrywki i rekreacji.

Co buduje się w Osielsku?

Wśród wznoszonych w obrębie Osielska inwestycji od dewelopera znajdziemy:

 • nowe apartamenty o podwyższonym standardzie wykonania i towarzyszącej infrastrukturze;
 • osiedla mieszkalne zazwyczaj składające się z kilku nowoczesnych bloków o średniowysokiej lub niskiej zabudowie;
 • kameralne inwestycje o charakterze łączonym, w których obrębie przewidziano mieszkania w segmentach o zabudowie typu jednorodzinnego (bliźniaczej, szeregowej).

Dominującym stylem jest nowoczesny, a inwestycje wielorodzinne posiadają cechy kameralnego budownictwa. Realizacje odpowiadają wymaganiom dotyczącym nowego budownictwa mieszkaniowego, w tym standardom efektywności energetycznej.

Gdzie w Osielsku powstają nowe mieszkania?

Osielsko jest terenem aktywnej działalności bydgoskich i kujawsko-pomorskich deweloperów, gdyż posiada dużo potencjalnych działek pod budowę – toteż nowe inwestycje są wznoszone w różnych częściach miejscowości:

 • w pobliżu centrum Osielska,
 • w jego północnej części, między innymi na terenie obszarów Kąty i Rybieniec,
 • w południowo-zachodniej części – w kierunku Myślęcinka,
 • na północnym zachodzie – w kierunku Żołędowa.

Jakie są udogodnienia w inwestycjach deweloperskich?

Realizowane na terenie Osielska inwestycje deweloperskie posiadają wszelkie niezbędne udogodnienia dla mieszkańców. Do kluczowych elementów wewnątrzosiedlowej infrastruktury należą:

 • podziemne i naziemne miejsca parkingowe oraz miejsca i stojaki do parkowania rowerów;
 • cichobieżne windy w blokach oraz komórki lokatorskie;
 • w pełni zagospodarowany teren przynależny do osiedla, wyposażony w ciągi jezdne, chodniki, elementy małej architektury, place zabaw dla najmłodszych, zielone aranżacje, strefy relaksu;
 • lokale handlowo usługowe na parterze budynków mieszkalnych;
 • ułatwienia dla osób o ograniczonej mobilności;
 • rowerownie, wózkownie i inne wspólne pomieszczenia do przechowywania.

Wybrane inwestycje są monitorowane i chronione, w niektórych z nich są dostępne dodatkowe usługi, takie jak obsługa concierge czy prywatna siłownia na terenie kompleksu.

Mieszkania są oddawane do użytku w stanie deweloperskim bądź też z wykończeniem pod klucz na życzenie klienta, w lokalach zainstalowano wszelkie niezbędne media oraz zaprojektowano dodatkową powierzchnię rekreacyjną.

Dlaczego warto inwestować w mieszkania w Osielsku?

Inwestowanie w nieruchomości coraz bardziej zyskuje na popularności – mieszkania są postrzegane jako najpewniejsza lokata kapitału i sposób na generowanie pasywnego dochodu. Zarazem jest to sektor wyraźnie kształtujący rynek pierwotny. Osielsko jest destynacją przyjazną inwestorom z kilku kluczowych powodów. Po pierwsze, jego położenie względem stolicy województwa kujawsko-pomorskiego i głównych dróg czyni miejscowość doskonałą do zamieszkania. Po drugie, ceny nieruchomości są odczuwalnie niższe, niż w Bydgoszczy lub innych większych miastach województwa. Po trzecie, standard realizowanych tu inwestycji jest w stanie spełnić wszelkie wymagania potencjalnych najemców i nabywców, co pozwala liczyć na zyski z wynajmu długoterminowego bądź też ponownej sprzedaży.

Jakie są ceny nowych mieszkań w Osielsku?

Mieszkanie deweloperskie w Osielsku kosztuje odczuwalnie taniej, niż w pobliskiej Bydgoszczy – stawki mieszczą się w średnim przedziale cenowym, a standard wykonania pozostaje na odpowiednim poziomie. Ceny zależą od lokalizacji względem głównych arterii komunikacyjnych umożliwiających dojazd do Bydgoszczy oraz od dodatkowych atutów infrastrukturalnych.

Ceny nowych mieszkań Bydgoszczy, Osielska

PokojeCena / m2Cena mieszkania
3-pokojowe
od ‍5 399 zł
od ‍493 550 zł
4+ -pokojowe
od ‍5 507 zł
od ‍460 600 zł