Mieszkania w nowych inwestycjach Pucka

 — 23 inwestycje mieszkaniowe
Rynek pierwotny Puck ― inwestycje deweloperskie
Gdańsk, Puck
Miejscowość w okolicy Gdańska
Chojnice
3 Inwestycji
Człuchów
0 Inwestycji
Hel
3 Inwestycji
Jastarnia
0 Inwestycji
Jurata
1 Inwestycja
Kartuzy
21 Inwestycji
Kościerzyna
2 Inwestycji
Kwidzyn
0 Inwestycji
Lębork
1 Inwestycja
Malbork
1 Inwestycja
Pogórze
13 Inwestycji
Pruszcz Gdański
21 Inwestycji
Puck
23 Inwestycji
Reda
10 Inwestycji
Rumia
19 Inwestycji
Skowarcz
3 Inwestycji
Sopot
5 Inwestycji
Starogard Gdański
4 Inwestycji
Słupsk
18 Inwestycji
Tczew
7 Inwestycji
Wejherowo
12 Inwestycji
Cena / m2
Cena / m2
4 533
13 500
4 533 13 500
Pokoje
Pokoje
1-pokojowe
6 Inwestycji
2-pokojowe
12 Inwestycji
3-pokojowe
12 Inwestycji
4+ -pokojowe
13 Inwestycji
Domy
6 obiektów
Zakończenie budowy
Zakończenie budowy
Oddane do użytku
14 Inwestycji
Dostępne od 2022
10 Inwestycji
Dostępne od 2023
8 Inwestycji
Dostępne od 2024+
0 Inwestycji

Rynek pierwotny w Pucku

Puck, jedno z kluczowych nadmorskich miast regionu Kaszub, jest ważnym punktem komunikacyjnym i posiada liczne walory rekreacyjne. Położone nad Zatoką Pucką miasto oferuje wiele atrakcji i zabytków, a jego lokalizacja względem innych kluczowych destynacji turystycznych – na przykład, półwyspu Helskiego – czyni Puck perspektywicznym obszarem dla inwestorów. Tej właśnie strategicznej lokalizacji miasto zawdzięcza dużą popularność wśród deweloperów, regularnie wznoszących tu nowe inwestycje.

Puck ma własny port morski i plaże, pomniki przyrody, przez miasto przebiegają liczne szlaki turystyczne, tu odbywają się liczne wydarzenia kulturowe i festiwale. Bardziej oddalone od morza części Pucka są chętnie wybierane przez różne grupy mieszkańców.

Co buduje się w Pucku?

Wśród nowych nieruchomości oferowanych przez puckich deweloperów są: nowe osiedla wielorodzinne, kompleksy apartamentów wykonanych w kameralnym stylu, segmenty jednorodzinne, kompleksy mieszkalne o zapleczu rekreacyjnym, z dostępem do morza, wolnostojące bloki składające się z nowych apartamentów o zróżnicowanym metrażu.

Nowe budownictwo Pucka jest stylistycznie zdominowane przez modernistyczną estetykę, częściowo nawiązującą do koncepcji zabudowy rekreacyjnej, typowej dla tej części regionu. Wszystkie inwestycje są wykonane zgodnie z najnowszymi wymogami budowlanymi i wyposażone w stosowne udogodnienia.

Gdzie w Pucku powstają nowe mieszkania?

Puck może zaproponować potencjalnym nabywcom nieruchomości w różnych częściach miasta – nowe kompleksy mieszkalne powstają w bezpośrednim sąsiedztwie morza, teren niektórych osiedli umożliwia dostęp do plaży i wybrzeża, są też inwestycje położone w pobliżu Starego Rynku oraz stacji kolejowej, bądź też na przedmieściach Pucka, zwłaszcza w kierunku Połczyna.

Dokładnie położenie na mapie miasta wpływa na charakter nieruchomości: inwestycje położone w sąsiedztwie głównych atrakcji turystycznych i morza są bardziej dostosowane do potrzeb rekreacyjnych, a te zlokalizowane na obrzeżach miasta mają wyraźnie mieszkaniowy charakter.

Jakie są udogodnienia w inwestycjach deweloperskich?

Wybierając mieszkanie lub apartament inwestycyjny, nabywcy zwracają uwagę nie tylko na lokalizację inwestycji, ale też na standard jej wykonania. Podstawowa infrastruktura jest elementem, bez którego nie obejdzie się żadna nowoczesna inwestycja. Wystarczająca liczba miejsc parkingowych, pomieszczenia do przechowywania, przynależny teren, wyposażony w obiekty małej architektury, oświetlenie i aranżacje roślinne, windy w budynkach o wysokości ponad 3 kondygnacji, place zabaw dla najmłodszych – oto podstawowe elementy infrastruktury, które cechują osiedla oferowane przez pucki rynek pierwotny.

Puck oferuje też inwestycje wyposażone w zaplecze rekreacyjne, na które mogą składać się wspólne strefy wypoczynku, zielone patia, boiska sportowe, siłownie pod chmurką i ścieżki spacerowe, w tym prowadzące do plaży.

Dlaczego warto inwestować w mieszkania w Pucku?

Całe Pomorze cieszy się bardzo wysoką popularnością wśród inwestorów w nieruchomości, zarówno z Polski, jak i spoza jej granic, gdyż rokuje atrakcyjne perspektywy rozwoju i przyciąga możliwością generowania zysków w oparciu o zalety lokalizacji i turystyczny charakter regionu. Mieszkanie deweloperskie w Pucku może przynosić stabilne dochody z wynajmu krótkoterminowego, a stabilny wzrost cen mieszkań w całej Polsce czyni nieruchomości nie tylko pewną lokatą kapitału, ale też sposobem na jego pomnożenie.

Jakie są ceny nowych mieszkań w Pucku?

Ceny nowych mieszkań w Pucku z reguły nie wykraczają poza obręb średniej półki cenowej i są odczuwalnie niższe, niż w Trójmieście czy też w kameralnych miejscowościach kurortowych, położonych w okolicy. Dokładna cena zależy od dwóch kluczowych czynników – lokalizacji inwestycji, a zwłaszcza jej położenia względem morskiego wybrzeża i innych atrakcji turystycznych Pucka, oraz standardu wykonania nieruchomości i dodatkowych udogodnień.

Ceny nowych mieszkań Gdańska, Pucka

PokojeCena / m2Cena mieszkania
3-pokojowe
od ‍7 283 zł
od ‍415 000 zł
4+ -pokojowe
od ‍4 393 zł
od ‍449 000 zł