Nowe mieszkania Puck

Nowe mieszkania na sprzedaż od dewelopera
5 inwestycji mieszkaniowych

Rynek pierwotny w Pucku

Puck, jedno z kluczowych nadmorskich miast regionu Kaszub, jest ważnym punktem komunikacyjnym i posiada liczne walory rekreacyjne. Położone nad Zatoką Pucką miasto oferuje wiele atrakcji i zabytków, a jego lokalizacja względem innych kluczowych destynacji turystycznych – na przykład, półwyspu Helskiego – czyni Puck perspektywicznym obszarem dla inwestorów. Tej właśnie strategicznej lokalizacji miasto zawdzięcza dużą popularność wśród deweloperów, regularnie wznoszących tu nowe inwestycje.

Puck ma własny port morski i plaże, pomniki przyrody, przez miasto przebiegają liczne szlaki turystyczne, tu odbywają się liczne wydarzenia kulturowe i festiwale. Bardziej oddalone od morza części Pucka są chętnie wybierane przez różne grupy mieszkańców.

Co buduje się w Pucku?

Wśród nowych nieruchomości oferowanych przez puckich deweloperów są: nowe osiedla wielorodzinne, kompleksy apartamentów wykonanych w kameralnym stylu, segmenty jednorodzinne, kompleksy mieszkalne o zapleczu rekreacyjnym, z dostępem do morza, wolnostojące bloki składające się z nowych apartamentów o zróżnicowanym metrażu.

Nowe budownictwo Pucka jest stylistycznie zdominowane przez modernistyczną estetykę, częściowo nawiązującą do koncepcji zabudowy rekreacyjnej, typowej dla tej części regionu. Wszystkie inwestycje są wykonane zgodnie z najnowszymi wymogami budowlanymi i wyposażone w stosowne udogodnienia.

Gdzie w Pucku powstają nowe mieszkania?

Puck może zaproponować potencjalnym nabywcom nieruchomości w różnych częściach miasta – nowe kompleksy mieszkalne powstają w bezpośrednim sąsiedztwie morza, teren niektórych osiedli umożliwia dostęp do plaży i wybrzeża, są też inwestycje położone w pobliżu Starego Rynku oraz stacji kolejowej, bądź też na przedmieściach Pucka, zwłaszcza w kierunku Połczyna.

Dokładnie położenie na mapie miasta wpływa na charakter nieruchomości: inwestycje położone w sąsiedztwie głównych atrakcji turystycznych i morza są bardziej dostosowane do potrzeb rekreacyjnych, a te zlokalizowane na obrzeżach miasta mają wyraźnie mieszkaniowy charakter.

Jakie są udogodnienia w inwestycjach deweloperskich?

Wybierając mieszkanie lub apartament inwestycyjny, nabywcy zwracają uwagę nie tylko na lokalizację inwestycji, ale też na standard jej wykonania. Podstawowa infrastruktura jest elementem, bez którego nie obejdzie się żadna nowoczesna inwestycja. Wystarczająca liczba miejsc parkingowych, pomieszczenia do przechowywania, przynależny teren, wyposażony w obiekty małej architektury, oświetlenie i aranżacje roślinne, windy w budynkach o wysokości ponad 3 kondygnacji, place zabaw dla najmłodszych – oto podstawowe elementy infrastruktury, które cechują osiedla oferowane przez pucki rynek pierwotny.

Puck oferuje też inwestycje wyposażone w zaplecze rekreacyjne, na które mogą składać się wspólne strefy wypoczynku, zielone patia, boiska sportowe, siłownie pod chmurką i ścieżki spacerowe, w tym prowadzące do plaży.

Dlaczego warto inwestować w mieszkania w Pucku?

Całe Pomorze cieszy się bardzo wysoką popularnością wśród inwestorów w nieruchomości, zarówno z Polski, jak i spoza jej granic, gdyż rokuje atrakcyjne perspektywy rozwoju i przyciąga możliwością generowania zysków w oparciu o zalety lokalizacji i turystyczny charakter regionu. Mieszkanie deweloperskie w Pucku może przynosić stabilne dochody z wynajmu krótkoterminowego, a stabilny wzrost cen mieszkań w całej Polsce czyni nieruchomości nie tylko pewną lokatą kapitału, ale też sposobem na jego pomnożenie.

Jakie są ceny nowych mieszkań w Pucku?

Ceny nowych mieszkań w Pucku z reguły nie wykraczają poza obręb średniej półki cenowej i są odczuwalnie niższe, niż w Trójmieście czy też w kameralnych miejscowościach kurortowych, położonych w okolicy. Dokładna cena zależy od dwóch kluczowych czynników – lokalizacji inwestycji, a zwłaszcza jej położenia względem morskiego wybrzeża i innych atrakcji turystycznych Pucka, oraz standardu wykonania nieruchomości i dodatkowych udogodnień.

Ceny inwestycji mieszkaniowych w miejscowościach w pobliżu Pucka

Mechelinkiod ‍13 134 zł / m2
Dębogórzeod ‍7 500 zł / m2
Rumiaod ‍7 973 zł / m2
Wejherowood ‍7 153 zł / m2
Pogórzeod ‍6 976 zł / m2
Gdyniaod ‍12 913 zł / m2
Sopotod ‍19 312 zł / m2
Baninood ‍6 500 zł / m2
Gdańskod ‍11 713 zł / m2
Bąkowood ‍4 105 zł / m2
Borkowood ‍8 342 zł / m2
Straszynod ‍7 760 zł / m2
Rotmankaod ‍9 725 zł / m2
Pruszcz Gdańskiod ‍8 420 zł / m2
Kowaleod ‍8 218 zł / m2
Jantarod ‍14 000 zł / m2
Stegnaod ‍11 066 zł / m2
Nowy Dwór Gdańskiod ‍10 928 zł / m2
Kościerzynaod ‍6 100 zł / m2

Ceny mieszkań w miejscowościach w pobliżu Pucka

Mechelinkiod ‍360 000 zł
Rumiaod ‍321 000 zł
Wejherowood ‍199 000 zł
Pogórzeod ‍388 992 zł
Gdyniaod ‍312 613 zł
Sopotod ‍739 086 zł
Gdańskod ‍1 zł
Bąkowood ‍424 000 zł
Borkowood ‍375 000 zł
Straszynod ‍432 000 zł
Rotmankaod ‍315 000 zł
Pruszcz Gdańskiod ‍338 726 zł
Kowaleod ‍389 000 zł
Jantarod ‍460 199 zł
Stegnaod ‍598 400 zł
Skowarczod ‍215 000 zł
Nowy Dwór Gdańskiod ‍296 286 zł