Invest Complex

Nowe mieszkania od dewelopera Invest Complex

buduje od 2015
invest-complex.com
2 obiekty
w budowie
7 obiektów
zrealizowano
Wszystkie miasta
Poznań
Poznań i okolice
Zalasewo
Jarocin
Pleszew
Komorniki
Skórzewo
Kostrzyn

O deweloperze Invest Complex

Firma budowlana Invest Complex działa w branży deweloperskiej od 2015 roku. Specjalizuje się w realizacji kompleksów mieszkaniowych o kameralnym charakterze, wykonanych w koncepcji zabudowy jednorodzinnej (szeregowej i bliźniaczej), oraz tradycyjnych osiedli wielorodzinnych.

Gdzie zlokalizowane są realizacje dewelopera?

Inwestycje dewelopera Invest Complex są ulokowane w różnych okolicach województwa wielkopolskiego, w tym w Skórzewie, Zalasewie, Pleszewie, Jarocinie, Luboniu, Komornikach, Dominowie oraz w innych rejonach Poznania.

Jakie są kierunki działalności firmy?

Jako deweloper Invest Complex kompleksowo zajmuje się realizacją inwestycji, od projektowania architektonicznego, przez generalne wykonawstwo, nadzór nad jakością prac budowlanych, aż po sprzedaż nieruchomości. Projekty firmy charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz dbałością o detale.

Ponadto, deweloper zajmuje się zagospodarowaniem przestrzennym terenów realizowanych inwestycji, aby zapewnić klientom wygodne i komfortowe miejsce do życia.

Jakie usługi oferuje deweloper?

Invest Complex oferuje darmowe konsultacje w kwestiach wyboru lokalu mieszkalnego oraz doradztwo w zakresie kredytów hipotecznych.

Gdzie znajduje się siedziba firmy?

Siedziba dewelopera Invest Complex znajduje się w miejscowości Garby w gminie Swarzędz.