Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Jaskółcza 30
w Bydgoszczy

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Górzyskowo, ul. Jaskółcza 30

Więcej o budynku

ul. Jaskółcza 30 (Jaskółcza)
3 piętra
Sprzedane
2 kw. 2017
Oddano w 2 kw. 2019
Sprzedane

Jaskółcza 30 na mapie Bydgoszczy

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków1
🟧 Liczba mieszkań18
🟧 Liczba pięter3
🟧 Ogrzewaniewłasna kotłownia
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom)
🟧 Powierzchnia mieszkań48–109 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle zamknięte
🟧 Udogodnieniawinda

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
🟧 Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Jaskółcza 30 to kameralny budynek wielorodzinny, wzniesiony w zachodniej części Bydgoszczy.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się przy ulicy Jaskółczej 30, w obrębie bydgoskiej dzielnicy Górzyskowo. Od Starego Rynku oddalona jest o około 2 kilometry. Okolica o niegęstej niskiej zabudowie jest cicha, posiada rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową, sportową, edukacyjną, jest dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta.

Okolica inwestycji

W okolicy dostępne są kawiarnie, salony fryzjerskie, szkoły językowe, klinika weterynaryjna, apteki, poradnie lekarskie, centrum rehabilitacji Symamed, placówka pocztowa, oddziały banków, sale fitness, kościół, Aeroklub Bydgoski, park Dolina Pięciu Stawów, Park im. Jana Henryka Dąbrowskiego. Pobliskie sklepy spożywcze to Żabka (350 metrów), Groszek (400 metrów), Biedronka i ABC (500 metrów). Centrum handlowe Rondo jest oddalone o 1,5 kilometra, sklep Castorama ― o 900 metrów. Tuż przy inwestycji leży szkoła podstawowa nr 61 im. Bohaterów Westerplatte oraz przedszkole nr 24, o 700 metrów jest oddalona szkoła podstawowa nr 12 z Oddziałami integracyjnymi im. Żwirki i Wigury, w promieniu 1 kilometra leżą m.in. Kujawsko-Pomorskie przedszkole publiczne Kacperek, przedszkole Montessori First Step, przedszkole nr 34.

Architektura

Czterokondygnacyjny budynek wzniesiono w stylu awangardowym, ze stosowaniem nieregularnych kształtów geometrycznych. Elewację utrzymano w kolorystycznym połączeniu odcieni szarości, bieli i drewna, wykonano okna panoramiczne oraz przeszklone balustrady balkonowe.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja ma teren zamknięty, ogrodzony i zagospodarowany zielenią. Przewidziano podziemne miejsca postojowe, budynek jest wyposażony w cichobieżną windę i obsługiwany przez własną kotłownię.

Komunikacja

Inwestycja leży w sąsiedztwie ulic Pięknej, Ludwika Solskiego, Szubińskiej należącej do drogi wojewódzkiej nr 223, pobliski węzeł komunikacyjny umożliwia zjazd na drogę krajową nr 25. Dojazd samochodem do centrum miasta zajmuje 8 minut. W odległości blisko 500 metrów znajdują się przystanki autobusowe, obsługujące m.in. linie nr 55 i nr 61. O 300 metrów od inwestycji jest oddalona stacja Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się z 18 mieszkań o metrażu od 48 do 109 metrów kwadratowych, są to lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe. Wyposażono je w tarasy lub balkony.

O deweloperze

Inwestycją opiekuje się Bydgoskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego "OGBUD" działające na rynku od 27 lat. Inne zrealizowane przez tego dewelopera bydgoskie inwestycje znajdują się pod adresami: ul. Łokietka 40, ul. Czartoryskiego 16, ul. Grunwaldzka 149, ul. Jagiellońska 36, ul. Śląska 42, ul. Kuczmy 12.

Aktualne ceny mieszkań, promocje i szczegółowa oferta dostępne są w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inna nazwa tej inwestycji Jaskolcza 30.

Jaki jest adres Jaskółcza 30?

Górzyskowo, ul. Jaskółcza 30.

Kto jest deweloperem Jaskółcza 30 w Bydgoszczy?

Deweloperem Jaskółcza 30 jest OGBUD.

Kiedy Jaskółcza 30 zostanie oddany do użytkowania?

Jaskółcza – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Jaskółcza 30 na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o