Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Osiedle Impresja
w Bydgoszczy

Cena / m2
sprawdzamy
Deweloper
Adres
Zawisza, ul. Powstańców Warszawy 4

Rzuty i ceny mieszkań w inwestycji Osiedle Impresja

Ceny i dostępność są aktualne na dzień 15 marca
1-pokojowe30.67–33.59 m2sprawdzamy cenę
2-pokojowe30.6–56.51 m2sprawdzamy cenę
3-pokojowe59–73.24 m2sprawdzamy cenę
4-pokojowe90.52–93.02 m2sprawdzamy cenę

Osiedle Impresja na mapie Bydgoszczy

Zawisza, ul. Powstańców Warszawy 4

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Osiedle Impresja — 4 kw. 2014
Budynek 4E
w budowie
w sprzedaży
termin oddania4 kw. 2022
Budynek 4D
w budowie
w sprzedaży
termin oddania4 kw. 2023
Osiedle Impresja
Budynek 4, Budynek 4A, Budynek 4B, Budynek 4C
zbudowane
sprzedane
termin oddania3 kw. 2019

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków6
Liczba mieszkań531
Liczba pięter6
Parkingmiejsca postojowe podziemne (2 poziomy), miejsca postojowe naziemne
Powierzchnia mieszkań28–120 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle zamknięte
Udogodnieniawinda, dziedziniec, plac zabaw, komórki lokatorskie

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Impresja to zespół 6 wielorodzinnych budynków mieszkalnych wraz z niezbędną infrastrukturą, zlokalizowanych w północnej części Bydgoszczy.

Lokalizacja

Osiedle znajduje się między ulicami Zaświat i Powstańców Warszawy na terenie bydgoskiego osiedla Zawisza, w sąsiedztwie Parku Myślęcinek i w odległości około 3 km od Starego Rynku.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla zlokalizowane są markety spożywcze Odido – 350 m, Lidl – 650 m, Biedronka – 1,1 km, Żabka – 850 m, restauracje i kawiarnie, drogerie i apteki, Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką – 400 m, Wojewódzki Szpital Dziecięcy, Przychodnia Specjalistyczna, stacja paliw – 850 m, Urząd Pocztowy – 900 m, banki, Kościół pw. Świętego Krzyża – 680 m, kilka przedszkoli w promieniu 1 km, Szkoła Podstawowa nr 15 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego – 1,1 km, Szkoła Podstawowa nr 20 – 1,5 km, VII Liceum Ogólnokształcące – 900 m, Zespół Szkół Handlowych, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego – 1,8 km, Akademia Muzyczna – 2 km. W niedużej odległości dostępne są siłownia plenerowa, boisko Orlik, stadion – 550 m, park Myślęcinek z infrastrukturą rozrywkowo-rekreacyjną, pole golfowe, korty tenisowe, kluby fitness. Pobliskie tereny spacerowe to Park im. Zbigniewa Załuskiego, Park im. Jana Kochanowskiego.

Architektura

Osiedle zawiera 6 podpiwniczonych budynków o wysokości 7 kondygnacji nadziemnych, z bryły o kształcie litery L, z płaskimi dachami. Dwa bloki zwrócone są frontem do ul. Powstańców Warszawy, zaś elewacje dwóch największych budynków wychodzą na ul. Zaświat, a dwa pozostałe znajdują się w głębi osiedla. Elewacje o podwyższonym standardzie wykończone są w odcieniach bieli, szarości, brązu i czerwieni, balustrady balkonowe wykonane są ze stali nierdzewnej; dodano liczne przeszklenia. Balkony na ostatnim piętrze są zadaszone.

Infrastruktura osiedla

Osiedle posiada ogrodzony, zamknięty teren, z pełną infrastrukturą osiedlową, drogami spacerowymi i aranżacjami zieleni, w tym z zachowanymi, rosnącymi na terenie wcześniej sosnami. W wewnętrznej części inwestycji zlokalizowane jest patio z elementami małej architektury, nowoczesny plac zabaw. Budynki wyposażone są w windy, komórki lokatorskie i dwupoziomowe garaże podziemne. Na terenie dostępne są także miejsca postojowe naziemne przed budynkami. Przy jednym z budynków znajduje się paczkomat.

Komunikacja

Osiedle jest dobrze skomunikowane przez linie tramwajowe i autobusowe. Przystanek autobusowy linii nr 57 i 80 „Powstańców Warszawy – Skromna” oddalony jest o 150 m, stacja wypożyczalni rowerów – 70 m, najbliższy przystanek tramwajowy na ul. Gdańskiej (linie 1, 2 i 10) – 650 m, zjazd na drogę krajową nr 80 – 750 m, stacja PKP Bydgoszcz Główna – 1,8 km.

O mieszkaniach

Inwestycja zawiera lokale mieszkalne o powierzchni od 28 do 120 m2 w układach od 1 do 4 pokoi. Każde mieszkanie posiada balkon lub taras.

O deweloperze

Osiedle Impresja jest realizowane przez firmę deweloperską Red Co., obecną na rynku od 2010 roku. Firma realizuje projekty mieszkaniowe w Bydgoszczy, Poznaniu, Toruniu i Inowrocławiu.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Zapisz się do newslettera z aktualnościami dotyczącymi tej inwestycji
Wyślemy wiadomość, jak tylko zaktualizujemy ceny, status oraz postęp budowy, dodamy rzuty mieszkań lub dowiemy się jeszcze czegoś przydatnego o tej inwestycji.
Email
Podoba Ci się Osiedle Impresja?
Dodaj do ulubionych, aby nie zgubić i wyślij link temu, kto pomaga Ci z wyborem mieszkania

Jakie mieszkania są w sprzedaży w Osiedle Impresja w Bydgoszczy?

Ile kosztuje metr kwadratowy w Osiedle Impresja?

Cena do uzgodnienia u dewelopera.

Kto jest deweloperem Osiedle Impresja w Bydgoszczy?

Deweloperem Osiedle Impresja jest Red Co..

Kiedy Osiedle Impresja zostanie oddany do użytkowania?

  • Osiedle Impresja 2 Etap 1 – Dostępne od 4 kw. 2022
  • Osiedle Impresja 2 Etap 2 – Dostępne od 4 kw. 2023
  • Osiedle Impresja – zbudowane
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o