Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Leśna 4
w Bydgoszczy

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Leśne, ul. Leśna 4

Leśna 4 na mapie Bydgoszczy

Leśne, ul. Leśna 4

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Leśna 4 — 2 kw. 2018
Leśna 4
zbudowane
sprzedane
termin oddania4 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków1
Liczba mieszkań30
Liczba pięter4
Ogrzewaniewłasna kotłownia gazowa
Parkingmiejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Powierzchnia mieszkań43–95 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle otwarte
Udogodnieniainternet, tv kablowa, winda

O mieszkaniach

Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,7 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Leśna 4, ulokowana w północnej części Bydgoszczy, jest inwestycją wzniesioną w wysokim standardzie i składającą się z jednego budynku wielorodzinnego.

Lokalizacja

Inwestycję zrealizowano przy ulicy Leśnej na pograniczu bydgoskich osiedli Leśne i Bocianowo, w odległości blisko 2 kilometrów od Starego Rynku. Okolicę charakteryzuje niska zabudowa, bliskość arterii transportowych, obiektów infrastruktury miejskiej oraz terenów spacerowych.

Okolica inwestycji

W sąsiedztwie inwestycji położone są kawiarnie i restauracje, publiczne przychodnie i prywatne centra medyczne, oddziały banków, salony urody i drogerie, centra sportowe i rekreacyjne, placówka pocztowa, kościoły, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego i przynależny do niego ogród botaniczny, stadion Zawisza, parki Jana Kochanowskiego i Zbigniewa Załuskiego, Teatr Polski im. H. Konieczki, Filharmonia Pomorska, CH Faktoria (350 metrów), Centrum Handlowe Focus (2,2 kilometra). W bezpośredniej bliskości inwestycji dostępne są sklepy spożywcze Żabka, Biedronka i Lewiatan. Najbliższe ośrodki oświatowe to szkoła podstawowa nr 37 im. H. Sienkiewicza (500 metrów), VII Liceum Ogólnokształcące im. Janusza Kusocińskiego (850 metrów), położone w promieniu blisko 1 kilometra niepubliczne przedszkole Puchatek, przedszkole nr 80 Królestwo Maciusia, punkt przedszkolny Akademia Rozwoju Dziecka Motylek, publiczne przedszkole nr 16.

Architektura

Wykonany w stylu nowoczesnym budynek wzniesiono z prostej bryły w układzie kaskadowym, maksymalna wysokość wynosi 4 piętra. W elewacji zastosowano odcienie bieli i kolor drewna. Wykonano liczne przeszklenia, w tym w balustradach balkonowych i tarasowych, fragment zielonego dachu, drewniane elementy dekoracyjne.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest otwarty. Wokół budynku wykonano chodniki i trawniki. Przewidziano podziemne i naziemne miejsca parkingowe, zainstalowano windę. Budynek jest obsługiwany przez własną kotłownię gazową.

Komunikacja

Inwestycja znajduje się w sąsiedztwie ulic Gdańskiej, Józefa Sułkowskiego oraz Kamiennej będącej częścią drogi krajowej nr 80 i jej zbiegu z Aleją Kardynała Wyszyńskiego, która z kolei prowadzi na drogę ekspresową S5. O około 200 metrów oddalone są przystanki tramwajowe (linie nr 1, nr 2, nr 10).

O mieszkaniach

Inwestycja składa się z 30 mieszkań dwu- i trzypokojowych o powierzchni od 43 do 95 metrów kwadratowych. Wyposażono je w tarasy lub balkony.

O deweloperze

Deweloperem inwestycji jest firma Red Co., realizująca projekty zabudowy mieszkaniowej i biurowej. Działa na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz w Poznaniu. Posiada nagrody i wyróżnienia, zwłaszcza Mister Budownictwa. Inne zrealizowane przez firmę inwestycje to osiedla Dębowa Ostoja i Impresja w Bydgoszczy, Dom Harmonia i Villanova w Toruniu, osiedla Jesionowa i Przy Niepodległości w Inowrocławiu.

Ze szczegółową ofertą, aktualnymi cenami i promocjami zapoznać się można w Biurze sprzedaży dewelopera.

Inne strony o tej inwestycji

Inna nazwa tej inwestycji Lesna 4.

Jaki jest adres Leśna 4?

Leśne, ul. Leśna 4.

Kto jest deweloperem Leśna 4 w Bydgoszczy?

Deweloperem Leśna 4 jest Red Co..

Kiedy Leśna 4 zostanie oddany do użytkowania?

Leśna 4 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Leśna 4 na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o