Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Kamieniczka przy Czarnej
w Białymstoku

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Przydworcowe, ul. Czarna

Więcej o budynkach

ul. Czarna (Kamieniczka przy Czarnej)
8 pięter
Sprzedane
4 kw. 2018
Oddano w 4 kw. 2020
Sprzedane
ul. Czarna (Kamieniczka przy Czarnej II)
7 pięter
Sprzedane
4 kw. 2020
Oddano w 4 kw. 2022
Sprzedane

Kamieniczka przy Czarnej na mapie Białegostoku

Przydworcowe, ul. Czarna

Szczegóły inwestycji

O budynku

🟧 Liczba budynków2
🟧 Liczba mieszkań278
🟧 Liczba pięter7–8
🟧 Ogrzewaniemiejska sieć ciepłownicza
🟧 Parkingmiejsca postojowe podziemne
🟧 Powierzchnia mieszkań36,62–104,58 m2
🟧 Rodzaj zabudowymieszkania
🟧 Terenosiedle otwarte
🟧 Udogodnieniawinda, plac zabaw, teren rekreacyjny, domofon, usługi w budynku

O mieszkaniach

🟧 Liczba pokoi2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe, 5‑pokojowe
🟧 Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

O inwestycji

Kamieniczka Przy Czarnej w Białymstoku to zespół budynków wielorodzinnych o wysokości 7 i 8 pięter, o funkcji mieszkaniowo-usługowej, położony w centralnej części Białegostoku.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się na osiedlu Przydworcowe, przy ulicy Czarnej w sąsiedztwie ul. Młynowej i wzgórza Św. Magdaleny, w pieszej odległości od najważniejszych obiektów i zabytków ścisłego centrum Białegostoku.

Okolica inwestycji

W promieniu kilkuset metrów wokół inwestycji zlokalizowane są liczne punkty wielkomiejskiej infrastruktury, w tym sklepy spożywcze Biedronka, Społem, Żabka, punkty gastronomiczne, oddziały banków, placówka pocztowa, kościoły, Sanktuarium bł. Bolesławy Lament, apteki, ośrodki NZOZ, przychodnie, centra medyczne, Centra Handlowe Park, Pasaż Bema, Dom Handlowy Koral, Park Handlowy Przy Dworcu, żłobek Bobolandia, przedszkola samorządowe nr 51 i nr 53, Szkoła Podstawowa nr 2 im. ks. J. Twardowskiego, licea Ogólnokształcące, Zespół Szkół Metalowo-Drzewnych im. gen. W. Andersa, Wydział Architektury Politechniki Białostockiej. W pobliżu położone są skatepark, park trampolin, kluby sportowe, park Centralny (550 m), Ogród Pałacu Branickich (1,2 km), kina, Opera i Filharmonia Podlaska (450 m).

Architektura

Kompleks dwóch budynków z płaskimi dachami, wzniesiony na nieregularnym planie, posiada do 9 kondygnacji nadziemnych oraz kondygnację podziemną. W wykończeniach elewacji zastosowano ciepłe odcieni, użyto panoramiczne przeszklenia.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest otwarty. Wokół budynków założono chodniki, wykonano podjazdy. W kondygnacji parterowej wydzielono powierzchnie handlowo-usługowe. Pod budynkami znajdują się podziemne miejsca postojowe. W klatkach schodowych zainstalowano cichobieżne windy. Przewidziano ogrzewanie inwestycji z miejskiej sieci ciepłowniczej. Inwestycja posiada duży dziedziniec wewnętrzny, zagospodarowany w ogród dla mieszkańców. Do dyspozycji dzieci jest bezpieczny plac zabaw.

Komunikacja

W promieniu 100 m położone są przystanki komunikacji miejskiej z liniami autobusowymi nr 20, 27 i 29. Położenie inwestycji pozwala na dogodne poruszanie się samochodem: w pobliżu dostępne są kluczowe arterie miasta, jak ulice Bohaterów Monte Cassino, Legionowa, Mikołaja Kopernika, Zwierzyniecka i Wiejska. Główny Dworzec Kolejowy, obsługiwany przez połączenia IC, Reg i TLK, oddalony jest o około 1 km.

O mieszkaniach

Inwestycja składa się z 278 mieszkań o układzie od 2 do 5 pokoi o powierzchni od 36 do 104 m2, z balkonami, loggiami lub tarasami. W mieszkaniach zainstalowano domofony. Deweloper oferuje pakiety usług wykończeniowych.

O deweloperze

Projekt Kamieniczka Przy Czarnej w Białymstoku jest realizowany przez firmę Rogowski Development, działającą na terenie Białegostoku i Warszawy od 2004 r. W Białymstoku deweloper oddał do użytku, m.in. osiedla Słoneczne Tarasy, Zielona Warmińska, Apartamenty Leśne, Nowa Blokowa, Apartamenty Tysiąclecia, Pogodna, Osiedle pod Lasem.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Jaki jest adres Kamieniczka przy Czarnej?

Przydworcowe, ul. Czarna.

Kto jest deweloperem Kamieniczka przy Czarnej w Białymstoku?

Deweloperem Kamieniczka przy Czarnej jest Rogowski Development.

Kiedy Kamieniczka przy Czarnej zostanie oddany do użytkowania?

Kamieniczka przy Czarnej, Kamieniczka przy Czarnej II – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Kamieniczka przy Czarnej na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o