Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Kamienna 145
we Wrocławiu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Deweloper
Adres
Krzyki, Huby, ul. Kamienna 145 (2,5 km od centrum Wrocławia)

Kamienna 145 na mapie Wrocławia

Krzyki, Huby, ul. Kamienna 145 (2,5 km od centrum Wrocławia)

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Kamienna 145 — 3 kw. 2018
Budynek A
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2021
Budynek B
zbudowane
sprzedane
termin oddania3 kw. 2021

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków2
Liczba mieszkań251
Liczba pięter12
Parkingmiejsca postojowe podziemne (2 poziomy)
Powierzchnia mieszkań31,39–89,77 m2
Powierzchnie dodatkowebalkon, taras
Rodzaj zabudowywielorodzinna
Terenosiedle zamknięte
Typ nieruchomościmieszkanie
Udogodnieniawinda, komórki lokatorskie

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski
Wysokość sufitów2,6–2,8 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Osiedle Kamienna 145 we Wrocławiu jest realizowane etapowo i obejmuje zespół dwóch budynków nowoczesnych o wysokości dwunastu pięter.

Lokalizacja

Inwestycja jest położona przy ulicy Kamiennej, na wrocławskim osiedlu Huby, będącym częścią dzielnicy Krzyki, w odległości 5 km od centrum miasta. Okolica ma rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową i transportową.

Okolica inwestycji

W okolicy osiedla dostępne są wszystkie obiekty infrastruktury miejskiej. W bezpośredniej bliskości są sklepy spożywcze Żabka i Kaufland, restauracje, drogeria Rossmann, apteka, placówka medyczna, bankomat, stacja paliw, myjnia samochodowa i wypożyczalnia samochodów. O około 500 metrów od inwestycji są oddalone Hala targowa Kupców Perła, hipermarket Auchan, sklep spożywczy Lidl i najbliższa placówka pocztowa. Najbliżej położone placówki edukacyjne to Szkoła Podstawowa nr 77 im. Tadeusza Różewicza w odległości około 400 m, Szkoła Podstawowa nr 17 i Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola – 640 m, Żłobek nr 13 – 750 m. W pobliżu osiedla dostępne są tereny zielone, jak to Park Generała Władysława Andersa w odległości 1100 m, Park Skowroni – 1900 m, Park Południowy – 3500 m.

Architektura

Budynki inwestycji są wzniesione w stylu nowoczesnym. Elewację utrzymano w jasnych odcieniach, dodano kontrastujące elementy kolorystyczne.

Infrastruktura osiedla

Do dyspozycji mieszkańców Kamiennej 145 są komórki lokatorskie, miejsca postojowe w dwupoziomowym podziemnym garażu. Budynki wyposażone są w cichobieżne windy.

Komunikacja

Położenie inwestycji pozwala na wygodny dojazd samochodem, autobusem lub tramwajem do centrum oraz innych części miasta. Przystanek autobusów nr 124 i 134 znajduje się tuż przy osiedlu, w odległości 50 m. Najbliższy przystanek tramwajowy Kamienna (linie 8, 8, 16, 31, 32, 33) jest zlokalizowany w odległości 80 m od inwestycji. Osiedle leży w bezpośredniej bliskości obwodnicy śródmiejskiej, która pozwala na sprawny przejazd przez miasto. Dojazd samochodem do Dworca Głównego zajmuje około 8-9 minut, do centrum miasta – 13 minut.

O mieszkaniach

W osiedlu znajdują się lokale mieszkalne o metrażu od 31 do blisko 90 metrów kwadratowych i układzie od jednego do czterech pokoi. Wszystkie mieszkania wyposażone są w balkony lub tarasy.

O deweloperze

Realizacją osiedla Kamienna opiekuje się grupa deweloperska Develia, która oferuje nowe mieszkania i lokale usługowe w największych miastach Polski. Wśród zrealizowanych przez dewelopera inwestycji we Wrocławiu są między innymi osiedla Nowa Racławicka, Małe Wojszyce, Między Parkami.

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach.

Inne strony o tej inwestycji

Jaki jest adres Kamienna 145?

Krzyki, Huby, ul. Kamienna 145 (2,5 km od centrum Wrocławia).

Kto jest deweloperem Kamienna 145 w Wrocławiu?

Deweloperem Kamienna 145 jest Develia.

Kiedy Kamienna 145 zostanie oddany do użytkowania?

Kamienna 145 Etap I, Kamienna 145 Etap II – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Kamienna 145 na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o