Podgląd zdjęcia – oryginalne zdjęcie tutaj

Piękna 21
we Wrocławiu

Brak mieszkań na sprzedaż od dewelopera
Adres
Krzyki, Tarnogaj, ul. Piękna 21

Piękna 21 na mapie Wrocławia

Etap budowy

Rozpoczęcie budowy Piękna 21 — 4 kw. 2018
Piękna 21
zbudowane
sprzedane
termin oddania2 kw. 2020

Szczegóły inwestycji

O budynku

Liczba budynków1
Liczba mieszkań196
Liczba pięter4–10
Parkingmiejsca postojowe podziemne (1 poziom, 167 miejsc), miejsca postojowe naziemne (34 miejsca)
Powierzchnia mieszkań27–115 m2
Rodzaj zabudowymieszkania
Terenosiedle otwarte
Udogodnieniaochrona całodobowa, monitoring, internet, tv kablowa, winda

O mieszkaniach

Liczba pokoi1‑pokojowe, 2‑pokojowe, 3‑pokojowe, 4‑pokojowe
Wykończenie mieszkaństandard deweloperski, wykończenie pod klucz
Wysokość sufitów2,67 m

Opis Inwestycji

O inwestycji

Piękna 21 jest kameralną inwestycją położoną we wrocławskiej dzielnicy Krzyki.

Lokalizacja

Osiedle znajduje się przy ulicy Pięknej, w południowo-wschodnim wrocławskim osiedlu Tarnogaj, będącym częścią dzielnicy Krzyki. Lokalizacja pozwala na dobrą komunikację z pozostałymi częściami miasta, w pobliżu dostępne są tereny rekreacyjne i obiekty infrastruktury handlowo-usługowej i oświatowej.

Okolica inwestycji

W bezpośredniej bliskości inwestycji (300 metrów) położona jest szkoła podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola, szkoła podstawowa nr 77 im. T. Różewicza jest oddalona o 650 metrów, szkoła podstawowa nr 17 ― o 850 metrów. W promieniu 550 metrów leżą przedszkole nr 92 i przedszkole publiczne Pitagoras, w odległości 800 metrów położono przedszkole ABC. W pobliżu inwestycji znajdują się liczne restauracje i kawiarnie, apteki, drogerie, gabinety lekarskie, studia urody, ścianka wspinaczkowa, klub piłkarski, sale fitness, oddziały banku, urząd pocztowy, kościół, Hala Kupców Perła, Wrocławski Bazar Smakoszy, park trampolin JumpWorld. Niedaleko położone są liczne sklepy spożywcze i supermarkety: sklep Żabka i hipermarket Kaufland (350 metrów), supermarkety Auchan (400 metrów) i Carrefour (550 metrów), sklep Biedronka (700 metrów). Wrocławski park wodny jest oddalony o około 1,5 kilometra, park Gaj ― o 1 kilometr, park Skowroni, park Generała Andersa z lodowiskiem Spiska, galeria Wroclavia leżą w promieniu 2 kilometrów.

Architektura

Budynek o zróżnicowanej wysokości ― minimalnie 4, maksymalnie 10 pięter ― wykonany jest w stylu modernistycznym. Układ architektoniczny w kształcie litery “C” pozwolił na założenie wewnętrznego dziedzińca. Elewacja została wykończona tynkami i cegła dekoracyjną, utrzmana w jasnej kolorystyce (odcienie bieli i beżu). Wykonano metalowe balustrady balkonowe.

Infrastruktura osiedla

Inwestycja ma teren otwarty, objęty całodobową ochroną i monitoringiem. Zaprojektowano miejsca postojowe na podziemnym parkingu oraz naziemne. W budynku zainstalowano cichobieżną windę.

Komunikacja

Inwestycja jest położona w pobliżu Alei Armii Krajowej oraz zbiegu ulic Kamiennej, Hubskiej i Bardzkiej. Dojazd samochodem do starego miasta zajmuje blisko 10 minut, do dworca głównego ― około 5 minut. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla położone są przystanki autobusowe i tramwajowe.

O mieszkaniach

Inwestycja zawiera mieszkania o metrażu od 27 do 115 metrów kwadratowych i układzie od 1 do 4 pokoi. Są to lokale z wydzieloną kuchnią lub aneksem, wyposażone w balkony lub loggie (na piętrze) lub ogródki lub/i tarasy (na parterze). Dostępne są pakiety usług wykończeniowych.

O deweloperze

Realizacją osiedla opiekuje się ogólnopolska firma Dom Development, działająca na rynku nieruchomości od ponad 24 lat i będąca członkiem-założycielem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Realizuje projekty mieszkaniowe i komercyjne w Warszawie, Wrocławiu i Trójmieście. Inne zrealizowane przez firmę inwestycje to osiedla Oaza i Aleja Piastów (Wrocław); osiedla Saska, Ursynovia, Przyjaciół, Żoliborz Artystyczny (Warszawa).

W Biurze sprzedaży dewelopera uzyskać można szczegółowe informacje o aktualnych ofertach, promocjach oraz cenach mieszkań.

Inne strony o tej inwestycji

Inna nazwa tej inwestycji Piekna 21.

Jaki jest adres Piękna 21?

Krzyki, Tarnogaj, ul. Piękna 21.

Kto jest deweloperem Piękna 21 w Wrocławiu?

Deweloperem Piękna 21 jest Dom Development.

Kiedy Piękna 21 zostanie oddany do użytkowania?

Piękna 21 – zbudowane.

Czy są dostępne mieszkania od dewelopera?

Według naszych informacji w inwestycji Piękna 21 na dzień dzisiejszy nie ma dostępnych mieszkań od dewelopera.
Materiał został przygotowany przez niezależnego dziennikarza Igora Balana z LUN Sp. z o.o